אחרי שיפור בכבישים, צבעו חניית נכים

המצב של

התשתיות בכפר סבא הוא מאד מאד טוב ביחס למקומות אחרים שאני מכיר ככה שאין פה תלונות.. הכבישים מתחוזקים כראוי , יש פיתוח של כיכרות , צובעים כבישים.. הביוב מתוחזק.. מהבחינה הזאת אין תלונות ברכות למוצעת הנוער על ההישגים שלהם בתחום זה..

badboy3919

New member
מה קשורה מועצת הנוער???

אולי מועצת העיר... וחוץ מזה באמת כל הכבוד על טיפוח התשתיות אך יש עדיין מקום לשיפור קל לדוגמא בחלק הצפוני של רחוב משה דיין שבשנים האחרונות הפך לרחוב די עמוס יש חלק שלם (ליד הוילות החדשות שאז"ר פינת משה דיין) שהכביש מזכיר כביש אחרי רעידת אדמה,כל האוטו קופץ שם וזה פשוט נוראי,הלוואי שזה יעבור הלאה ומישהו יעשה עם זה משהו... אבל בסך הכל כמו שאמרו...באמת כל הכבוד לעירייה על ההשקעה...

יש כיכרות מאוד לא טובות בכפר סבא...

...שהנהגים יתאמצו לסובב כל ההגה שלם, למשל כיכר רחוב הבנים-רוטשילד לכיוון מזרח, הכיכר לא יפה בכלל.

אני אישית מאד אוהב כיכרות..

אני נהג מאד גרוע.. אני מאבד ריכוז מהר ובגלל שאני יושן מעט שעות בלילה.. אני גם נוהג מאד בעייפות לכן יש לי בעיה עם צמתים שאין בהם רמזור .. לוקח לי מלא זמן לעבור את זה וכבר דפקתי אוטו אחד בצומת כזה.. לכן כיכרות זה דבר מאד בטיחותי.. והכיכר הספציפית שאתה מדבר עליה.. היא אחלה כיכר לדעתי.. רדיוס הסיבוב לא כזה גדול כמו שאתה אומר..

כבר היו הרבה תאונות בכיכרות...

...אני נכנס לכיכר אחרי שעצרתי לתת זכות לנוסע בכיכר, ואחרי שאני נכנס, אוטו אחד טס מהר לתוך הכיכר וכמעט פגע בי (קרה השבוע) וזה היה נהג מונית כרגיל כמו מוניות מתנהגים בצורה שונה בכבישים, אחרת הייתי תובע את המונית.

badboy3919

New member
יש את הכיכר המפורסמת,כיכר המשקפיים

שנראה לי שהיא היחידה בארץ או שיש עוד אחת כמוה...משהו מוזר ביותר אבל אם חושבים על זה,לפי המיקום והגודל בה היא נמצאת אין שום פתרון אחר...או שלכם יש? גם בראשונים יש כיכר שהיא אליפסה...כאילו חיברו שתי כיכרות ביחד...דבר מוזר ביותר...

האמת..

אף פעם לא חשבתי על זה.. כשאני נוסע בכיכר בדרך כלל יש 2 דברים שאני חושב עליהם 1) איך לא לדרוס את החתולה הזאת.. 2) איך אני מנקה אותה מהגלגלים אחרי שנתתי יותר מדי גז אני לא חושב על.. למה הכיכר הזאת בצורת אפליסה.. משקפיים הוא דונאט.. אני מניח שלכל דבר יש סיבה.. כיכר המשקפיים זה כי יש יותר מדי מקום לכיכר אחת בלבד, ואותו דבר עם האליפסה

אחת מהבודדות לפי מה שאני יודע...

הטסטר שלי אמר לי שהטסטרים בכ"פס מאוד אוהבים את הכיכר הזו...

אני חושבת שזה נפלא

סוף סוף התחשבות באוכלוסית הנכים. כבר ידוע שבכפר סבא אין התחשבות רבה בהם והינה צעד אחד קדימה.

ולא סיימו לצבוע כבישים בצבע כחול

רק לחניות נכים, אבל מה שמטריד את הנכים זה שיש מספר רכב קבוע על התמרור נכה שאף נכה זר לא יוכל לחנות שם.

זה רק במקום שהחנייה היא פרטית...

בעיר, מן הסתם, אין מספר רכב על שלטי תמרורי החנייה לנכים.

D o o S h a

New member
כן, ראיתי.

יש כמה כאלה קרוב לבית שלי... זה נראה לי טוב מאוד ובטח ימנע כמעט לגמרי אני אחרים שחונים בחניות נכים למרות שזה מיועד לנכים! ככה יראו בבירור שזו חנייה לאנשים נכים ולא יוכלו להיגד שלא ראו את הסימן או משו כזה...

נכון,

ויש גם משהו בכחול הבולט הזה, כאילו משהו חברתי שאתה לא תרצה לחנות שם בשביל שאנשים לא יראו בבירור שחנית בחניית נכים למרות שאתה לא נכה.

למעלה