אחרי 20 שנה: טל ברמן ואביעד קיסוס נפרדים

ido1355

Member
יש לי סיבות אישיות וגם סיבות לא אישיות למה לסגור את התאגיד:

בסיבות האישיות, יש עובד/ת בתאגיד שאני מכיר, שלדעתי וכנראה לדעת רבים לא ראוי/ה לעבוד שם, אך התקבל/ה בנסיבות שלדעתי הן לא ענייניות אלא ממקורביזם נטו (יוצא/ת גלצ), בעוד שלא מעטים אחרים שפגשתי וניסו להתקבל לתאגיד פשוט נדחו על אוטומט, ואני בעצמי ביניהם
עוד סיבה אישית היא שאני מקורב ליוצאי רשות השידור ואני ראיתי את היחס המשפיל והמבזה שהם ספגו, את הגזלייטינג וההתעמרות
סיבה נוספת היא ההסתה שהתאגיד מבצע כנגד פלחי אוכלוסיה מסוימים (הקידום המאסיבי של המחאות נגד נתניהו, ניצול המשאב הציבורי להסתה כנגד "מתנגדי חיסונים", וכו')
ובסיבות הלא-אישיות, כצופה נטול אינטרס אישי - לתאגיד יש אחלה סדרות, אבל הן ממש לא מצדיקות 800 מיליון שקל. קשת ורשת היו עושים את זה בהרבה פחות. בעיניי ההצדקה היחידה לתאגיד היא הסדרות, ובלי הסדרות אין לתאגיד שום זכות קיום - מערכת חדשות מהחלשות ביותר בארץ (מפסידה אפילו לערוץ 14 הקיקיוני!), יותר מדי תחנות רדיו עם אפס גיוון, ערוץ הילדים של התאגיד נחזה להיות החינוכית אבל הוא אינו והחטיבה בערבית בעיקר קיימת כדי לייצר פרובוקציות שיזכירו שהתאגיד קיים. אם בשביל "קופה ראשית" ו"המפקדת" אנחנו משלמים 800 מיליון שח לתאגיד מלא יוצאי גלצ, אולי עדיף לוותר על "סדרות האיכות".
גם ערוץ 12 היה מסית כל יום בשידורים בטלוויזיה נגד מתנגדי החיסונים,זה לא נטו רק כאן 11,ולדעתי גם רשת 13 הייתה הסתה למרות שלא בדקתי הרבה
קשת ורשת שהתכוונת אליהם לא היו עושים סדרות כאלה,גם סדרות הדרמה שלהם שבכל מקרה מהוות מיעוט קטן מההפקות שלהם ברמה פחות טובה משל כאן 11,ה800 מיליון לא הולכים רק לסדרות,התקציב מחולק לתפעול,וכל מיני סוגים שונים של תחומים,התקציב מחולק לקטגוריות
על הגיון ברדיו אני מסכים,כשאותן תחנות רדיו היו תחת רשות השידור היה מגוון פי כמה מהתאגיד,הרדיו של רשות השידור היה פנינה לעומת התאגיד שהוא ברמה פחות טובה,וזה בגלל שיטת הפלייליסט ההזויה שהוכנסה לתחנות הרדיו כאן גימל,כאן 88,קול המוסיקה,ביטלו את משרת העורך,ובמקומה נכנסה משרת עורך בנפרד,ומגיש במקום משרה אחת היא עורך ומגיש,מערכת החדשות שלהם בסדר גמור לדעתי,לא גרועה מדי אבל לא טובה מדי
לסעיף היוצאי גלצ,נכון,נתנו להם יותר מדי מקום שם בתאגיד,הקימו גוף שידור שהוא מקום מקלט לאנשים ששירתו בגלצ,ואת האנשים הטובים יותר שהיו ברשות השידור זרקו החוצה

גם ערוץ 12 היה מסית כל יום בשידורים בטלוויזיה נגד מתנגדי החיסונים,זה לא נטו רק כאן 11,ולדעתי גם רשת 13 הייתה הסתה למרות שלא בדקתי הרבה
קשת ורשת שהתכוונת אליהם לא היו עושים סדרות כאלה,גם סדרות הדרמה שלהם שבכל מקרה מהוות מיעוט קטן מההפקות שלהם ברמה פחות טובה משל כאן 11,ה800 מיליון לא הולכים רק לסדרות,התקציב מחולק לתפעול,וכל מיני סוגים שונים של תחומים,התקציב מחולק לקטגוריות
על הגיון ברדיו אני מסכים,כשאותן תחנות רדיו היו תחת רשות השידור היה מגוון פי כמה מהתאגיד,הרדיו של רשות השידור היה פנינה לעומת התאגיד שהוא ברמה פחות טובה,וזה בגלל שיטת הפלייליסט ההזויה שהוכנסה לתחנות הרדיו כאן גימל,כאן 88,קול המוסיקה,ביטלו את משרת העורך,ובמקומה נכנסה משרת עורך בנפרד,ומגיש במקום משרה אחת היא עורך ומגיש,מערכת החדשות שלהם בסדר גמור לדעתי,לא גרועה מדי אבל לא טובה מדי
לסעיף היוצאי גלצ,נכון,נתנו להם יותר מדי מקום שם בתאגיד,הקימו גוף שידור שהוא מקום מקלט לאנשים ששירתו בגלצ,ואת האנשים הטובים יותר שהיו ברשות השידור זרקו החוצה
"קשת" ו"רשת" הסיתו וזה רע מאוד אבל לא הסיתו מכספי ציבור. יש הבדל כשאדם פרטי מסית מכספו שלו כלפי אחרים (שייחנק, החרמתי עסקים כאלו ולא מעט) לעומת כשהכסף שלי מסית נגדי. אזרחים שמשלמים מיסים כדי לממן את "כאן" ועובדיו מקבלים התרת דם בפריים טיים.
אם "קשת" ו"רשת" לא רוצות לעשות את הסדרות של "כאן" אז כנראה שהן לא שוות את ה-800 מיליון שאני משלם עליהן, גם אם הן "סדרות איכות".
תוספת: גם העובדה ש"כאן" מפמפם כל היום את המחאה נגד הרפורמה זאת חרפה. "כאן" נוקט עמדות בנושאים שנויים במחלוקת, מדיר משידור ציבורים שלמים, מסית נגדם - והכל מכספם שלהם. לסגור. אתמול.

ido1355

Member
"קשת" ו"רשת" הסיתו וזה רע מאוד אבל לא הסיתו מכספי ציבור. יש הבדל כשאדם פרטי מסית מכספו שלו כלפי אחרים (שייחנק, החרמתי עסקים כאלו ולא מעט) לעומת כשהכסף שלי מסית נגדי. אזרחים שמשלמים מיסים כדי לממן את "כאן" ועובדיו מקבלים התרת דם בפריים טיים.
אם "קשת" ו"רשת" לא רוצות לעשות את הסדרות של "כאן" אז כנראה שהן לא שוות את ה-800 מיליון שאני משלם עליהן, גם אם הן "סדרות איכות".
תוספת: גם העובדה ש"כאן" מפמפם כל היום את המחאה נגד הרפורמה זאת חרפה. "כאן" נוקט עמדות בנושאים שנויים במחלוקת, מדיר משידור ציבורים שלמים, מסית נגדם - והכל מכספם שלהם. לסגור. אתמול.
אבל תחשוב על זה שאם לא יהיה שידור ציבורי,לא תהיה זכות להשתתף בתחרות כמו אירוויזיון,ולדעתי גם יורו ומונדיאל הם תכנים שמשודרים בעיקר בשידור הציבורי
שלמה קרעי משקר שאין שידור ציבורי בארצות הברית כי יש שם שידור ציבורי,הוא מנותק לגמרי ממה שהוא אמר
מאיפה הביאו את החבר כנסת הזה לליכוד? הליכוד הפכה להיות מפלגה חצי חרדית דתית
אני לא בעד לסגור

אבל תחשוב על זה שאם לא יהיה שידור ציבורי,לא תהיה זכות להשתתף בתחרות כמו אירוויזיון,ולדעתי גם יורו ומונדיאל הם תכנים שמשודרים בעיקר בשידור הציבורי
שלמה קרעי משקר שאין שידור ציבורי בארצות הברית כי יש שם שידור ציבורי,הוא מנותק לגמרי ממה שהוא אמר
מאיפה הביאו את החבר כנסת הזה לליכוד? הליכוד הפכה להיות מפלגה חצי חרדית דתית
אני לא בעד לסגור
האירוויזיון תחרות להט"בית אנטישמית. יורו לא מכיר ומשחקי המונדיאל גם ככה נמכרים לערוצים המסחריים ולערוצים כמו של עזור ובלווטניק אז זה לא יהיה כזה נורא אם אנשים שגם ככה משלמים ל-RGE או לצ'רלטון יצפו בהם שם.
בלי קשר לכל זה אני לא מבין באיזו זכות איגוד השידור האירופי מתערב בהחלטות הנוגעות לשידור הציבורי בישראל. לאיגוד השידור האירופי אין זכות לקבוע מה יהיה תקציב התאגיד ובכלל, הם לא פצו פה כשידעו שרשות השידור נסגרת ולא איימו בזריקה שלנו מהאירוויזיון, יכול להיות אפילו שהאירוויזיון היה משודר בערוצים המסחריים. גם ככה בשידור האירוויזיון יש פרסומות וגם הערוצים המסחריים מופצים חינם כבר 30 שנה.
בארה"ב יש את ה-pbs אבל pbs ו"כאן" שונים ברמות מטורפות. pbs זה כמו מה שהיה אצלנו הטלוויזיה החינוכית הישראלית - רוב היום תכני איכות, ומקצת אקטואליה (כמו ערב חדש), והתאגיד הוא 95% אקטואליה (מהשעה 15:00 בצהריים), 5% בידור (כמו המפקדת, קופה ראשית וכו') ו-1% איכות. ה-pbs מחזיק ערוץ טלוויזיה אחד בכל מדינה בארה"ב שהוא כמו ערוץ מקומי והתאגיד מחזיק 3 ערוצים, מתוכם אחד מתפקד כמו ערוץ מסחרי לכל דבר (כאן 11) רק בלי הרייטינג של ערוץ מסחרי, ערוץ ילדים שהוא חיקוי זול ועיוור של הטלוויזיה החינוכית, ערוץ בערבית שמעורר בעיקר ויכוחים על ההצדקה לקיומו ומספר תחנות רדיו שנשמעות אותו דבר רק בעלות שם שונה וכולן נשמעות כמו גלי צה"ל.
להשוות את התאגיד ל-pbs זה עלבון ל-pbs.

gilad2211

Member
שב תראה את "איסט סייד" ואת ה"מהרדף" ואז נדבר. איכות של האיכות בעיקר המרדף שמפתח את המוח.

שב תראה את "איסט סייד" ואת ה"מהרדף" ואז נדבר. איכות של האיכות בעיקר המרדף שמפתח את המוח.
"איסט סייד" שמציגה יהודים באור שלילי כגוזלי נכסים של "הפלסטינים הנרדפים הכבושים והמדוכאים", ו"המרדף" שמנסה לחקות את "מי רוצה להיות מיליונר"? אין ספק שזה הקרם של הקרם. אולי גם תמליץ לי לראות את "קופה ראשית", שהיא כידוע סוגה עילית.
בחייך.
"הפטריוטים", שהיא תוכנית אולפן דלה בערוץ קיקיוני שעד לא מזמן גירד אחוזי רייטינג נמוכים מינוס מינוס, עם מרואיינים, מראיינים ועמדה פוליטית אחת, מצליחה לכתוש את ה-800 מיליון של התאגיד העלוב והעשיר באמצעים כלכליים(!), ואחריה "הישרדות" הנמרחת והפתטית של "רשת 13" כותשת את ה"תכניות איכות" האלו.
הציבור לא משווע ל"תכניות האיכות" של תאגיד הבזבוז הציבורי. ואת זה לא אני אומר אלא טבלאות הרייטינג אומרות, פעם אחר פעם אחר פעם.
איכות זה עניין סובייקטיבי, על דבר אחד אין ויכוח: הצדקה לשלם 800 מיליון שקל לערוץ הסתות ציבורי אין. זכות קיום לתאגיד, בעיני רבים, גם אין. אפילו שאילה חסון נקלטה בשורות התאגיד, עדיין אני מאמין שהתאגיד צריך להיסגר - אילה הייתה יכולה לעבור לערוץ 14.

gilad2211

Member
גם המונח "הסתה" זה עניין סובייקטיבי.

יש כאלה שטוענים על ערוץ 14 שהם מסיתים. הכל סובייקטיבי.

gilad2211

Member
איסט סייד מציגה אותנו היהודים כריבון במדינה הזו.

היכן האור השלילי כאן?

יש לנו חזקה מלאה על הארץ הזו כך שלא מובנת לי הטרוניה שלך לגבי הסידרה המעולה הזו.

gilad2211

Member
לגבי הרדיו של כאן, ממליץ לך להאזין בשישי לתוכניתו של הזמר והשדרן רוני ידידיה הענק בכאן88 ואז תדבר אחרת. התוכנית הכי טובה בתאגיד הזה.

gilad2211

Member
הלוואי תוכנית מוסיקה בבוקר במקום. אנשים רוצים לשמוע מוסיקה בדרך לעבודה ולא חפירות.

אני מאזין ל"בוקר חדש" עם שירה זהבי ברדיוס 100FM אחלה מוסיקה מנעימה לי את הבוקר בכיף בדרך לעבודה בשעה הזו.

דקל נור*

Well-known member
החזיקו מעמד יפה 20 שנה. לפעמים היתה לי סבלנות לשמוע אותם וברוב המקרים , לא.
הבעיה היחידה כעת שהם פרסמו את זה 3 חודשים מוקדם מדי ועכשיו נשמע על זה כל בוקר. למה לחכות? תשדרו תכנית אחרונה מחר בבוקר.

למעלה