אחרי 3 שבועות ארוכים....

dafgol

New member
אחרי 3 שבועות ארוכים....

היום אני לבד סוף סוף..... חג חרות שמח לי..... גולן לקחהבוקר את רזי לגן, אני לקחתי הבוקר את ברי לגן, חזרתי הביתה ויש פה.....שקט....הרבה בלאגן.....והמון שקט........ החלטתי למרוח ת'זמן עד 9 ואז לעלות לסידורים...קניות בסופר וכו'....אח"כ אחזור לבשל קצת, לשמוע מוסיקה שאני אוהבת בפול ווליום, בלי לרדוף אחרי אפחד, בלי להפריד בין אפחד,בלי לחתל אפחד, בלי לבדר אפחד, בלי להתעצבו, בלי לבקש לסדר....מצידי שישאר מבולגן
איזה כיף לי....חג חרות שמח
דיינו

דפנהההההההההה../images/Emo24.gif

אני עולה עוד מעט לקניות...
שביתה:) לא מבריזה... חג חירות שמח לך

dafgol

New member
כן עכשיו קראתי.

אני עולה קודם למרכז ואח"כ לסופר....אולי ניפגש שם....אני עולה בסביבות 9-9:15 .... שביתה נעימה לך יקירה
שמרי לי מקום בסופר

dafgol

New member
עכשיו חזרתי רטובה כולי ....

אנשים פסיכופטים....מעל שעה עמדתי שם בשביל כמה דברים.....כזה לחץ אחרי פסח ועוד שם.....ושתי קופאיות פקאצות .... יש להן זמן...... כאילו מה חשבו...אחרי החג אנשים באים בהמוניהם לקנות דברי חמץ.....במיוחד שם שרוב הקונים הם דתיים.....ורק שתי קופאיות....אחת בקופה רגילה ואחת בקופה מהירה....וכשפנינו אני ועוד לקוחות בבקשה לפתוח קופה נוספת....עשו לנו פרצוף כאילו הצענו הצעה מגונה......אם לא היה יורד גשם בחוץ...פשוט הייתי הולכת משם לסופר אחר....( אבל חניתי ממש בכניסה אז זה היה לי נוח
) טוב המלאכה מרובה היום...ביי לבנתיים. אם את שובתת מחר אולי ניפגש במתחם מחר לפנה"צ?

zehaviti2

New member
אני דווקא הייתי שם בצהריים

כשנכנסתי היה עמוס בצורה מפחידה אבל אין לי כלום בבית אז לא עשיתי יו-טרן. אמרתי לעצמי שזה המצב וזהו זה. כשהגעתי לקופה היה ריק; הקופאיות היו משועממות לאללה. כנראה הגעת ממש בלחץ - חוסר מזל

למעלה