איאם-עולים למעלה

moshe alfasi

New member
איאם-עולים למעלה

אז הדיסק כנראה בחנויות המובחרות או שלא מובחרות, אבל הוא בחוץ, מישהו שמע? ראה בחנויות? דברו קצת ותנו כבוד לרגאיי הישראלי
ועוד שאלה, מישהו פעם הזמין באינטרנט מהאתר הזה דיסק?

איאם - ע-ו-ל-י-ם ל-מ-ע-ל-ה. ../images/Emo91.gif

זה כל מה שיש לי להגיד ועוד אבל אני מפוחלץ מיום ארוך.. בקיצר אלבום נפלא לכל אורכו, ממש תענוג..
עולים למעלה" השיר והנושא של האלבום פותח את הדיסק בכל החוזק!!!
בבילון הוא הרצועה השניה אשר מביא לנו את סמיילי בדאנסהול חריף BAD MAN!!!
אחח "את לא שומעת" אחד הרומנטיים-כייפים באלבום...
"הבנות נות" וכל מילה בסלע - סמיילי ורביע בראגא מאפין קליל.. או שמא אני טועה!?
בית אחרון שורףףףף של סמיילי BIG TUNE!!! BIG UP!!!
"סליחה" אחד השירים היותר כנים ששמעתי מעולם, בכלל.. כבוד חבר'ה!! BIG UP Y'SELF
העולם בהחלט סובב סביב "כסף כסף" BIGIDI BIG UP Y'SELF
אחח איזה רוטס מעולה עם "תן לי יד" דרדלס באחלה בית שבעולם ואיאם כרגיל בשיאה..
מי אמר שאי אפשר ללכת ל"דאנס עם
"
שירים ת'יד רק אחרי שהוא שומע את הדאנסהול המקפיץ הזה..
"אב שמעון" אם יש משהו שאני אוהב במוזיקה ישראלית זה קטעי סלסולים בערבית ע"י זמרת ישראלית.. נעמי עמרני מביאה פה בזמירות.. וסמיילי מסיים עם בית משלו BIG UP!!! DANCEHALL RULEZ!!! FIRE!!!
"תביט לשמיים" ותדמיין את דרדלס עושה רוטס רך ודרמטי משהו.. BIG UP DREADLESS!!!
"עוד חלום" נשמע אשכרה כאילו מושר בחלום אישי שלך.. כבוד איאם על התחושה שהשיר העביר בי לפחות..
הרבה יותר מדי פחות איאם לוקחת חלק בדיסק.. בניגוד לאלבום הבכורה המשובח כבוד לסמיילי רביע דרדלס נעמי עמרני וכל מי שיש לו חלק בדיסק משובח כ"כ.. כמו זה!

moshe alfasi

New member
תודה רבה על ההמלצה!

בהחלט מושקעת ומורחבת! =] מאיפה קנית? כמה זוזים? :)

Smileymaan

New member
שלום :) כבוד+הבהרה+עוד קצת מידע !

מה המצב ? כאן סמיילי
קודם כל שמח לקרוא כזאת ביקורת מגניבה ומפורטת על האלבום החדש שלנו :) תודה גבר שמח שנהנית, עבדנו חזק על הדיסק ואנחנו מאושרים שהוא יצא וכבר עובדים במרץ על השלישי :) תיקון קטן הוא שנעמי עמרני היא כותבת המילים הנפלאות של "אבא שמעון" ביצוע מקורי ע"י ציון גולן אבל בדיסק שלנו הגרסא שעשינו זו איילת חג'בי שלנו הנודעת גם בשם "סיסטה סול בי" ביחד איתי.... :) הדיסק השני שלנו הוא הדיסק שבא לבטא יותר את "להקת איאם" כמורגש ולא כמו בראשון שהתמקד יותר באיאם עצמה פה אפשר לשמוע את כל אחד מהזמרים ולהרגיש ולהבין מה זו להקת איאם במלוא מובן המילה ומי שבא להופעות יודע שגם המתופף אפילו שר :) מה שאומר שכל הלהקה שרה חוץ מהבסיסט ובטח לא ירחק היום עד שזה יקרה... :) כבוד לכולם פה בפורום :) קנו ת'דיסק חחח :) אוהבים אתכם דבר אחרון ! כולכם מוזמנים להופעת ההשקה בברזילאי החדש שתהיה ביום שישי ה-29.12.06 יהיה ערב לפנים מבטיחים לכם Bless !!! More Fyaaaaa

Smileymaan

New member
עוד 2 פרטים למי ששאל לגביי הדיסק

אז ככה: הדיסק יצא תחת חברת התקליטים BASE RECORDS להפצה בכל חנויות המוזיקה בארץ אז אני מניח שאפשר להשיג אותו כמו שאומרים "בחנויות המובחרות" ואני מניח שגם בהופעת ההשקה הרשמית נמכור אותו : ) זוזים: 50 שקלים Big Up Respect

K C

New member
כבוד לציון גולן

צריך לעבוד אותו עם תומר יוסף, שילוב ענק!

BIG UP Y'SELF ../images/Emo13.gif ../images/Emo45.gif

משהו שלא כ"כ מובן לי והוא למה אתם וכמעט ולא מופיעים!? או שמא לקחתם פסק זמן בעקבות הקלטת האלבום..!?!??!?! מאז ההופעה בקולטורה כ007 CREW תקלטו בפעמים הראשונות שלהם, לא ראיתי הופעה ולא פרסום על הופעה שלכם.. אחלה טיון עשיתם עם הגרסאת רגאי ל"אבא שמעון" של ציון גולן, יש מצב שאתה מעלה אותו, יהיה מעניין לשמוע את המקור..

sis3

New member
../images/Emo79.gifהופעות בדצמבר

15.12.06 - שישי - 30ש - 22:30 21.12.06 - חמישי -22:30 - מועדון "הדום" - ת"א = עם כל אמניי הרגאי בערב התרמה לילדיי "קו לחיים"!! 29.12.06 - שישי - מועדון ברזילי רח' הרכב 7 ת"א - 22:30 - 40ש- אורחים והפתעות בערב חגיגי להשקת הדיסק"עולים למעלה" !!!!!!! 11.1.07 - קיבוץ דן שבצפון!!!!!!! (-:> תודה על הפירגון BLESS& LOVE www.iyam.co.il

Smileymaan

New member
שמע... ../images/Emo9.gif

וואלה אני לא הכי טוב בלהעלות אם אתה רוצה אני אשלח לך לאיפושהו.... :) ובקשר להופעות אתה הכי צודק אנחנו החל מדצמבר חוזרים להופיע ובגדול, מבטיחים ! :) גם האלבום קצת שם את ההופעות בצד וסתם תקופת רוגע שכזאת, בקרוב החזרה ! כבוד

vigiman

New member
BIG UP!

אחת הלהקות הגדולות ברגאיי הישראלי! ממה ששמעתי מתוך האלבום ממש ממש יפה, אני קונה תאלבום הכי מוקדם שיצא לי. ושוב פעם איאם כל הכבוד

moshe alfasi

New member
הזמנתי את האלבום! לא יכול לחכות =]

סיס, יש מצב שתבואו שוב לאיזור הערבה כמו לפני שנה בערך? היה חזק =] שיהיה בהצלחה עם האלבום, הזמנתי באינטרנט =]

למעלה