איה נאפה מדהימה...

amiroscar

New member
איה נאפה מדהימה...

צרו קשר מי שהיה בין התאריכים: 11.9-18.9 באנתיאה. אני אצרף תמונות בהמשך... ציקו אם אתה קורא את ההודעה תתקשר אליי בבקשה. אוסקר

פינייי3

New member
אני הייתי איתך

הייתי איתך [פיני] הייתי גם עם חבר שלך אז בחדר כשהוא היה עם הרוסיה ואני עם חברה שלה חחחח יש מבצ אולי תביא לי קצת שירים משמה אמרו לי שיש לךךך!! דחוף אחייי

amiroscar

New member
שירים מנאפה...

ערן מכין דיסק עם השירים של נאפה. כשיהיה מוכן נשאיר כאן הודעה. בנתיים שבוע טוב ושנה טובה

ormen1

New member
שירים מנאפה

פיני אחיייייייייייי מה שלום דנמארק ....דנמארק ....דנמארק אחייי תזיין בשקט עזוב אותי........ תישארו פה אתם אנחנו הולכים......חחחחחחחחחחח פיני תאמין לי אתה הבן אדם הכי מצחיק שפגשתי בנאפה ומכולם דווקא אותך לא ציפיתי לראות ניכנס לחדר בשיא ,...... בקיצור אחי הדיסק כבר מוכן ....כל הלהיטים היישר מהמסיבות הכי חמות בנאפה במיקס אחד של 80 דקות. דברו איתי נראה כבר איך נעביר אותו בין כל מי שירצה.....

kozmo767

New member
אוסקר והמילואימניקים! אין עליכם

זה אלעד הייתי איתכם יחד עם עוד 3 חברה אני "הסקנדינבי"...

ormen1

New member
שים תמונה אחי שנדע מי אתה

שים איזה תמונה שלכם שנדע על מי מדובר כי שמות קצת קשה לנו לחבר לפרצופים......

RONSKI699

New member
אלירן

למי שיש תטלפון של אלירן שירשום בבקשה או שאתה רואנ בעצמך את ההודעה צריך לברר כמה פרטים

kozmo767

New member
אוסקררר

תעלו את התמונות עם הכושית בבריכה עם הפיקצ'ר פיקצ'ר פיקצ'ר עם הבז'ז'ים הענקייםם... אחד הקטעים המצחיקים זה היה

ormen1

New member
קבל לפי בקשתך את שרלוט עם הציצים הגדולים

פיקצ'ר פיקצ'ר אללללק.....חחחח

kozmo767

New member
חזזקקק

אבל היה את התמונה של הראש של אוסקר שנעלם לה בין הבז'זים... שהיא אמרה I'll start to charge

ormen1

New member
I'll start to charge

האמת שרוב התמונות שצעקו פיקצ'ר פיקצ'ר לא צולמו ביכלל זה היה רק כדי לנצל את ההיזדמנות להכניס את הראש לשם.......

amiroscar

New member
משמאל לימין קייטי, שרלוט, וג'מה וכמובן אוסקר

מי יכול לעזור ולמצוא את רחלי וציקו??? תודה

למעלה