איומי האמאסקי..X__X נהנודה

limmay

New member
איומי האמאסקי..X__X נהנודה

נחמד... מה?... Ayumi Hamasaki Fan Vans in Tokyo These vans were all parked out in front of Yoyogi Stadium during the Ayumi Hamasaki concerts. You can't see it very well in the pics, but the vans have murals of Ayumi all over them and crazy wings and skirting too. They are either promotional vehicles or extreme j-pop fans.

limmay

New member
הממ...ראית את האנימה...נהנודה

גראוויטיישן?.. זה משם... יש שם דמות מתוקה בשם ריואיצ'י שאומרת את זה בסוף כל משפט.. ניסיתי גם להגיד נהנודה בכל משפט.. זה קשה...X__X אבל זה התחיל להידבק לאט לאט לדיבור שלי.. לפעמים סתם ניפלט לי "נהנודה " פתאום....X_X אבל זה כבר לא קשור..>>"

Nora Shu

New member
אבל זה לא קשור בכלל

לאנימה. את סתם ראית את זה משם וזה נדבק לך; דבר שאני מבינה לגמרי, אגב. אבל, באמת, אני לא יודעת עד כמה רלוונטי זה שתכתבי את זה בכל שורת נושא שלך. זה די לוקח את התשומת לב מהנושא, מבלבל אנשים, וגם חסר פואנטה. אם את רוצה להשתמש בצליל החסר טעם הזה בצורה נכונה, אז את צריכה לתקוע אותו אחרי כמעט כל משפט/שאלה/וכו'. אני מקווה שאני לא מעליבה או משהו. ^^;

limmay

New member
ayumi hamasaki נהנודה

אגב.. זה בסדר שאני אשים כאן כמה תמונות שלה מאחורי הקלעים?

limmay

New member
הינה עוד תמונה של זה. נהנודה

סליחה שזה באיכות כזאת.. ניסיתי להעלות באיכות הרגילה אבל משומה זה לא הצליח...X__X

limmay

New member
איומי כמו טושייה..*___* נהנודה

אין ספק! ישלה טעם טוב...

oracle

New member
למה שלא תוסיפי את התמונות האלה

לאלבום של איומי? זה יהיה נחמד, נה? ^^

limmay

New member
אה וואלה.X_X נהנודה

לא חשבתי על זה..^^" טוב....כך וכך כבר סיימתי להעלות את התמונות..X_X

oracle

New member
סבבה, אבל זה לא סותר... ^_^

את עדיין יכולה להוסיף את התמונות שהעלית לכאן, לאלבומים... P=

limmay

New member
איומי(?O.O) אוכלת... נהנודה

זאת איומי נכוע?..X___X חח לא ממש מכירה אותה... מכירה אבל לא כמו שמכירה את טושייה.

sonaku

New member
יווווווווו

אני כלכך רוצה מכונית עם תמונה של מאנה O_O

Sezuke

New member
wah o,o;

המכוניות האלה... פשוט מטורף ם_ם;;; קודם כדאי שאני יזיז את התחת שלי להוציא רשיון >_>;; (כן, די עצוב שכ-3 וחצי שנים אני לא מזיז את התחת שלי T_T). ואגב, לא יודע אם זה נשאל בעבר, אבל מה השיר האהוב עליכם של איומי :O? קצת קשה לי לחשוב על האחד שאני הכי אוהב, אבל אני די בטוח של Evolution מנצח אצלי ^_^ ו-Moments אחרי.

למעלה