איור חדש ושאלה

FHOENIX

New member
איור חדש ושאלה

מזמן ממש (ממש) לא העליתי כלום, אבל עכשיו יש תירוץ. קניתי וואקום, איור ראשון שעשיתי איתו. ביקורת? וכאמור, שאלה - איך אני יכולה לתכתנת את הכפתורים שעל העט לפי התוכנות? (קיצורים שונים לפוטושופ ואילוסטייטור) תודה מראש

Hamsta

New member
תכנות כפתורים

control panel < wacom tablet צריכה להיות שורה שנקראת application שצריך להוסיף לה את התוכנה בה את מעוניינת שהיו כפתורים שונים. ברגע שהיא שם ובחורה, אפשר לשנות את הכפתורים. בקשר לאיור, אני מקבל הרגשה שמרמים אותי, שלקחת תמונה של וודי אלן, עשית לה אפקט והדבקת עליה בגדים. עוד משהו שמציק לי זה הכתב מאחור, שמתחרה יותר מדי עם הדמות, ויוצר בעיות מיקוד. אל תקחי את זה קשה, ענבל.

meravsof

New member
איור חדש- תגובה

אני גם רכשתי וואקום לא מזמן, רק שאני לא מצליחה להשתמש איתו כ"כ...באיזו תוכנה זה צוייר???האם מחברים אותו במקום העכבר? או שמספיק לחיבור USB.?אגב- האיור יפה מאוד...אני עובדת בעיקרון בתוכנת פוטושופ תודה

FHOENIX

New member
תגובה לתגובה

תודה על הוראות התכנות. בקשר לביקורת, חבל, אבל אם פרסמתי ציור אני צריכה להיות פתוחה גם לביקורת מהסוג הזה. בכל מקרה נראה לי שהפקתי לקח כלשהו. FOR THE RECORD האיור צויר בפוטושופ, מההתחלה עד הסוף (לא מדובר בתמונה ואפקט) אני אנסה להוריד קצת את חשיבות הרקע (יותר אפור משחור)

s h i l

New member
מתלבטת אם לקנות וואקום

ואם כן אז איזה סוג וגודל ואם כדאי לקנות בארץ או שיש ממש הפרשי מחירים ועדיף לבקש ממישהו שנוסע לארה"ב. מה אתם אומרים? קל להתרגל לזה? כרגע אני מצירת בעיפרון וסורקת, לא מסוגלת לאייר עם עכבר השאלה אם אצליח לאייר עם ואקום או שגם יהיה לי קשה

למעלה