איזה הופעה הכי אהבתם השנה?

nadav1232

New member
איזה הופעה הכי אהבתם השנה?

ראיתם איזשהם הופעות DVD של זמרים/זמרות/להקות שאתם אוהבים? ^^~ אם כן, איזה הופעה הכי הכי אהבת בכל השנה? D:

nadav1232

New member
namie amuro BEST FICTION tour 2008-2009

זאת הופעה מדהימה מדהימה מדהימה!. פשוט לא חסר שם כלום והכל היה מושלם לדעתי. נמיאה נתנה את כל מה שהיא יכולה, רקדה, שרה והתלבושות, האפקטים וכל מה שהיה מסביב היה נראה ממש מדהים. חובה לצפות בזה! XD

Hao Asakura

New member
לא הייתי קוראת לזה ההופעה המושלמת

אבל אני עדיין צריכה לצפות בהופעה של קומי. נאמיה הייתה חצי מתה בהופעה הזאת, ורואים את זה. יש כמה קטעים שזה צרח TACKY וחסר בהופעה קצת..."נאמיה"? קיצר, האופי שלה היה חלש בהופעה הזאת. אבך אין ספק שאחת הטובות (למרות ש PLAY גומר על ההופעה הזו).

nadav1232

New member
מממ.

מז"א חסר בהופעה נמיאה?Oס ממש לא.. היא גם יותר מדי שרה ולפעמים קצת הפסיקה כי צריך לנשום XDD הא. ואיך שכחתי את 2008-2009 PREMIUM COUNTDOWN של איומי T___T ההופעה הכי טובה! XDD

Sowelu

New member
אממ....

Ayumi Hamasaki-ASIA TOUR 2008 10th Anniversary-Live in TAIPEI ~Ayumi Hamasaki-ASIA TOUR 2007~A Tour of Secret אני לא יכולה לבחור אחת שיותר אהבתי...Tour of Secret היתה ההופעה ה-1 של איו שראיתי, וב-ASIA TOUR 2008 היא הופיעה עם כמה שירים ישנים שהיא לא שרה המון זמן וגם כמה חדשים שממש אהבתי את ההופעה שלהם. וכמובן יש את התלבושות ואת הקטעים שהם ההיא מחליפה את התלבושות...

GREEN Days

New member
נראה לי ש...

את בטח מתכוונת ל - PREMIUM COUNTDOWN LIVE 2008-2009 שהייתה בהחלט הופעה מעולה. ^^

Sowelu

New member
לא...

הכוונתי למה שכתבתי... אני אוהבת את PREMIUM COUNTDOWN LIVE 0'8-0'9 אבל אני לא אוהבת את כל ההופעה, יש כמה שירים שלא ממש אהבתי את ההופעה שלהם.... למשל מאוד אהבתי את WILL אבל לא אהבתי את הפלייבק של Angel's Song

nadav1232

New member
ASIA TOUR 2008 10th Anniversary LIVE in TAIPE

וואי ממש שכחתי גם אותו.. T.T זאת באמת הופעה מדהימה. פשוט באותו רגע הייתי ממש דבוק להופעה של נמיאה ששכחתי מהכלXDDD

Hao Asakura

New member
XDDD

ההופעה של נאמיה לא כזו וואו כדי לשכוח את ההופעה בטאיפי של איו, שהייתה באמת מדהימה מה שהתכוונתי שחסר נאמיה זה את ההתנגות שלה, את ההשתקפות שלה במפוע, היא לא מצועצעת בכלל, והמופע דיי מצועצע - מה שמתאים לאיומי וקומי. בכל מקרה, הופעה סבבה, אבל לא ואו.

למעלה