איזה חוצפה!(בקשר לאלמה בן זאב!!)

lilo the sexit

New member
איזה חוצפה!(בקשר לאלמה בן זאב!!)

אני נכנסת ל-ICQ עושה חיפוש של אלמה בן זאב ואני רואה 1,001 מתחזות!!! אני באה לאיזה אחת ואומרת לה אלמו'שש זוכרת אותי זאת אני ליאת את ואני נפגשות כל הזמן! והמתחזה אומרת לי לא מכירה!(ואני ואלמה לא נפגשנו אפעם אוף
) בקיצור אני אומרת לה!- מותק שלי אני מדברת עם אלמה בן זאב ונתתי לה ת'מספר איסיקיו שלך והיא אומרת שזה לא היא! והיא התחילה להיכנס לי ללחץ זאתי אומרת! עם כולם יש לי את אותו סיפור! טוב אני ממהרת מאמי נדבר כבר מחר ביי! ואני אומרת לה מה את בלחץ!? ואז היא שואלת אותי-אני בלחץ?! ואז אמרתי לה-יאלה לכי לכי י'פחדנית לכי לעזעזל! ואז היא אומרת- אלק לא אמיתית מאמי שלי אני אתבע אותך! בקיצור תראו שיחה!! ‏~משועממת אש מגיל 6~‏ ‎(08:06 PM)‎ : אלמההה!!! אלמה בן זאב..?!!?!?!?!? ‏~משועממת אש מגיל 6~‏ ‎(08:07 PM)‎ : זאת אלמה בן זאב האמיתית מראש גדול..........!?!?!?!?!?!??! ‏~משועממת אש מגיל 6~‏ ‎(08:07 PM)‎ : יוו אני לא מאמינה!!! ‏"אלמה"‏ ‎(08:07 PM)‎ : גם אני לא חחחחחח.. איזה יציאה מה נסגר איתך ‏~משועממת אש מגיל 6~‏ ‎(08:07 PM)‎ : שחקנים לא מדברים ככה!!! ‏~משועממת אש מגיל 6~‏ ‎(08:08 PM)‎ : מה את לא יודעת מי אני..?!!? את ואני נפגשות כל יום! זאת אני ליאת!!!! מה המצב..!!?? ‏"אלמה"‏ ‎(08:08 PM)‎ : אני לא מכירה! ‏~משועממת אש מגיל 6~‏ ‎(08:08 PM)‎ : אז את לא אלמה!! ‏~משועממת אש מגיל 6~‏ ‎(08:08 PM)‎ : מה אני ואלמה חברות טובות אנחנו נפגשות הרבה.. כי אני מעריצה אותה מאוד!! ואני מעריצה מ'ס 1 שלה!!ואני מדברת איתה הרבה!! ‏"אלמה"‏ ‎(08:09 PM)‎ : את יכולה לחשוב מה שבא לך אין לי כוח לריב אם אנשים כל יום אותו סיפור ‏~משועממת אש מגיל 6~‏ ‎(08:09 PM)‎ : מאמי שלי למה את נכנסת ללחץ!? "הרי את אלמה בן זאב האמיתית" ‏"אלמה"‏ ‎(08:09 PM)‎ : אני בלחץ?? ‏"אלמה"‏ ‎(08:09 PM)‎ : מאמי אני חייבת לעוף צאו ‏~משועממת אש מגיל 6~‏ ‎(08:09 PM)‎ : טוב מאמי בואי נתחיל בשאלון!! ואני אומרת לך שאלמה בן זאב האמיתית אמרה לי שאת מתחזה שלה! ‏~משועממת אש מגיל 6~‏ ‎(08:10 PM)‎ : יאלה לכי לכי!! אני יזהיר את כולם י'מתחזה!!!!!!!!1 לכי לעזעזל!!!!!! ‏"אלמה"‏ ‎(08:10 PM)‎ : ביי אני הולכת נדבר מחר... ‏"אלמה"‏ ‎(08:10 PM)‎ : תדברי יפה אני מבקשת ‏~משועממת אש מגיל 6~‏ ‎(08:10 PM)‎ : אבל את לא באמת מפורסמת אז אני ידבר אליך איך שבאלי בסדר לך!!!!!!!!!!!!???? ‏"אלמה"‏ ‎(08:11 PM)‎ : חכי תראי אני התבע אותך אלק אני לא אמיתית את לא מתביישת לדבר ככה ‏~משועממת אש מגיל 6~‏ ‎(08:11 PM)‎ : את פשוט חולה בשכל אני נשבעת לך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אני אומרת לך שאני מדברת עם אלמה בן זאב האמיתית האורגינל מדברת איתה בטלפון פעם בחודש נתתי לה ת'מספר שלך היא אומרת שזאת לא את!! וזה מוזר עשו לה מחשב חדש והיא אומרת שאין לה ICQ כי היא לא צריכה!!!! ‏~משועממת אש מגיל 6~‏ ‎(08:12 PM)‎ : את "שחקנית!"למה את אומרת אלק אלמה בן זאב לא מדברת ככה!!!

CrazyAngel1

New member
../images/Emo185.gif ליאתוש'... תנצלשי פעם הבאה!

חחחחחח איך ניצחתי אותך בחידון בצ'ט.... חחח לא נורא...

למעלה