איזה כייף שאתם פה

מיכל63

New member
איזה כייף שאתם פה../images/Emo24.gif

כל כך נבהלתי לראות קומונה סגורה...
בהצלחה לפורום החדש וסריגה כייפית ומהנה לכולם
הנה כמה עבודות שלי

מיכל63

New member
../images/Emo51.gif רבה../images/Emo140.gif

את הכובע סורגים באיזו דוגמה שאוהבים אני סורגת דוגמית ואז מודדת את היקף הראש כדי שיהיה בדיוק (וזה אחרי שסרגתי לחמותי כובע לפי מידות הראש שלי וזה היה ענקיייי עליה...כמו סיר....למדתי לקח...
) אז למדוד טוב טוב לפני הסריגה לעצמי הכנתי כובע בהיקף של 50 ס"מ(הראש שלי גדול...) וסרגתי עד לגובה של 24 ס"מ הדוגמה למעלה אני עושה כך שורה 1 כאן התחלתי לסרוג כל שתי עיניים יחד כך שמספר העיניים הצטמצם בחצי שורה 2 שורה זו לסרוג רגיל לפי הדוגמה,כל עין לסרוג רגיל לא שתיים יחד!!! שורה 3 שוב לסרוג כל שתי עיניים יחד שורה 4 לסרוג רגיל כך לסרוג עד שנשארות שתי עיניים לסגור ונשאר לחבר את הכובע ולחבוש
מקווה שההסבר ברור, פעם ראשונה שאני מסבירה איך לסרוג... ו

סליחה על ההתערבות, אבל 50 ס"מ

זו מידה קטנה מאוד, אולי התכוונת ל-60? או שזה פשוט נמתח? מידות לנשים מתחילות בדרך כלל מ-52 שזו מידה קטנה מאוד. 54 זו מידת small ומסתיימות בדרך כלל ב-58. אם כי היתה לי תלמידה במידה 60 שזה מאוד נדיר ונחשב למידה הגדולה ביותר גם לגברים.

מיכל63

New member
סרגתי עם צמר עבה מאוד

זה הכובע עם הצבעים סגול ירוק כחול, את צודקת זה באמת נמתח כי הצמר עבה במיוחד. ב
אני בעלת הראש הכי גדול... למדתי את זה בדרך הקשה, פרמתי הרבה כובעים עד שקלטתי...

shula23

New member
העבודות שלך מקסימות ../images/Emo140.gif

ושאלה... האם ההוראות שנתת הן לכובע השני שהעלת? כי ניסיתי לסרוג כובע, כאשר בהתחלה סרגתי 2 ימין 2 שמאל עד לאורך 8 ס"מ לערך ואח"כ המשכתי שורה ימין שורה שמאל. כשרציתי לצמצם, יצא לי מחורבש... לפני שנים סרגתי המון, אבל הזכרון שלי לא משהו
אודה לתשובתך.

למעלה