איזה כייף!!

סי15

New member
איזה כייף!!

סוף סוף פורום על אחד האובססיות הגדולות שלי- בריטניה!! מדינה מדהימה, אנשים מדהימים, מוזיקה מדהימה, מש' המלוכה... והמבטא שלהם... ואיזה כייף לי!! אני טסה ללונדון עוד חודשיים!!
מישהו פה היה כבר ויכול להמליץ לי על מקומות כי אני רוצה לראות הכל, פשוט הכל!

ואיזה כיף לי!

אני טס ללונדון מחר
אבל מכיוון שתהיה לי גישה לאינטרנט אני עלול לדווח בו בפורום על הרפתקאותי בעיר הסגרירית הזו

ketty the sheep

New member
*envy*

הפעם האחרונה שלי בבריטניה הייתה לפני כ3 שנים, ואני ממש מתגעגעת. הייתי נותנת הרבה בשביל לראות את לונדון שוב, במיוחד את חנויות הדיסקים (אבל לא רק, יש שם כל כך הרבה יותר!
). מקווה שתהנה, ותחזור עם חוויות רבות שתוכל לחלוק עמנו

sigalit33

New member
תעשי חיים! יש מלא מה לעשות!!!

להמליץ לך? וואו... יש המון מה לראות ומה לעשות. תלוי מה מעניין אותך, מה את רוצה לעשות: מוזיאונים? קניות? פארקים? שווקים? גם מחוץ לעיר? תני כיוון. חוץ מזה, שכדאי כמובן להיעזר באחד ממדריכי הטיולים ללונדון (אני אוהבת את אלה של 'שיחור') בכל מקרה, אני בטוחה שתהני!!!

סי15

New member
אמ..

אני רוצה ללכת למאדאם טוסו כמובן, לביג בן, ארמון בקינגהם ואני לוקחת סיור באוטובוס ויש עוד מקומות שכדאי לראות? לאן כדאי ללכת לעשות קניות? האם המחירים בבריטניה באמת נורא גבוהים?

ketty the sheep

New member
הם בהחלט גבוהים

כלומר, בלונדון, עד כמה שאני יודעת. זו אחת הערים היקרות ביותר בעולם, באופן כללי. כדאי להסתובב קצת באוקספורד סטריט, וגם בפיקדילי. גם בשוק של קמדן כדאי לבקר, מקום נורא חביב עם הרבה מציאות מעניינות.

sigalit33

New member
קמדן לוק - אחלה שוק../images/Emo6.gif

קמדן לוק הוא ללא ספק השוק האהוב עלי בלונדון, למרות שלקובנט גרדן יש קסם משלו...
עוד מקומות? האמת בקניות אני לא כ"כ מתמצאת כי א. יקר ו-ב. לא בשביל זה אני נוסעת לחו"ל... כדאי לך להסתובב בכיכר לסטר, אווירה כייפית וצעירה, בתי קולנוע, אנשים, מסעדות, אותו דבר באיזור פיקדילי (זה לא כ"כ רחוק אחד מהשני). מוזיאונים - יש את המוזיאון לטבע (natural history) שהוא מאד כיף ומעניין ולאמנות - אני אהבתי את הnational galery. דרך אגב, ממש כמה דקות ממאדאם טוסו יש את מוזיאון קטנצ'יק ומאד חמוד על 'שרלוק הולמס'. לגבי מאדאם טוסו, אני לא יודעת מה המצב עכשיו, אבל בקיץ יש שם תורים אינסופיים וכדאי להזמין כרטיסים מראש, דרך האתר שלהם. אני בטוחה שיש עוד ים דברים אבל כמו שכתבתי קודם, כדאי להיעזר במדריך טיולים ו/או באינטרנט. נסיעה טובה ופסח שמח, סיגלית

מדריך הטיולים הטוב ביותר ללונדון

הוא "הולך איתך בלונדון" של דני קרמן, מסלולים מפורטים, הרבה קטעים נחמדים ומעניינים (ואפילו משעשעים), והמון המון אינפורמציה. הוא רלוונטי מן הסתם לאנשים שכבר היו בעברם בלונדון. אם משתמשים בו, רצוי לתכנן מראש (כלומר, מהארץ) את הטיול ולצלם את הקטעים הרלוונטיים לטיול, לא מומלץ להסתובב עם הספר כל היום. החיסרון הבולט (או היחיד) בספר הוא הכובד שלו, בכל זאת הוא מכיל 540 עמודים...
המדריך הטוב ל"מתחילים" הוא זה של עכבר עולם- מתאים מאוד לצעירים וכולל הרבה טיפים טובים.

sigalit33

New member
ומדריך טוב למתחילים...

הוא מדריך לונדון של "בקשיש". הוא אמנם יקר, אבל ממש שווה ויתרון נוסף שלו זה שאפשר להוציא החוצה את הדף לכל מסלול, כך שלא צריך להיסחב עם כל הספר אלא כל יום עם המסלול הרלוונטי.

Fish in the sea

New member
המלצה אחת ועצה ידידותית...

טיול אופניים אחות שלי, טיול אופניים. כן, אני יודע, זה לא נשמע בדיוק הדבר הכי cool בעולם, אבל לי באופן אישי החוויה זכורה כאחת הטובות ביותר. האמת שלמצוא מקום שמשכיר אופניים היה קשה מהמצופה אבל זה רק המתיק את התוצאה הסופית. בכל הפארקים הגדולים והמפורסמים יש מסלולי אופניים (וגם באלה שאין,זה לא ממש מפריע, אנחנו ישראליים אחרי הכל
) וזה בכלל כיף אדיר לנוע ממקום למקום, לראות מקומות יפים, לעצור לאכול (יש מקומות לנעול את האופניים בכל חור בערך) ולעביר ככה יום או יומיים. העלות ממש מגוכחת, כמה פאונדים ליום, לא יותר. אנחנו עשינו את זה בלי מפה ובלי להכיר כלום ושוב הוכח שכל הנחלים מובילים לים. מהר מאוד הגענו למקום שזיהינו ושממנו כבר ידענו איך להגיד לפארק מסויים, ואז פשוט עברנו מפארק לפארק. הפארים כמובן הם חוויה בפני עצמה, אבל באופניים הכל מרגיש יותר כיפי, זורם, קליל ומהנה. מומלץ! ולא שכחתי את העצה הידידותית: אף פעם, ואני מתכוון אף פעם, אל תעמדי בצד שמאל של המדרגות הנעות.

Bondie2

New member
היי, הזכרת לי

זה נכון לגביי המדרגות.. כל כך התרגלתי ששבועיים אחרי שחזרתי לארץ הקפדתי לעמוד בצד ימין... ןגם אני מציעה לך, אם את אוהבת, לתפוס איזה הצגה בווסט אנד. ושלום לכולכם וגם אני מאוהבת בבריטנה.

אי אפשר לראות הכל בפעם אחת.

פשוט לא רלוונטי ללונדון. אני מאוד נהניתי במסלול שערכתי בצ'לסי, מקום יפהפה עם הרבה אתרים קטנים, וגם איזור קניות לא רע באיזור Sloane Square. בכלל איזור עם לא מעט חנויות אופנתיות ויוקרתיות. באותו יום גם היה מזג אוויר אפור וחורפי, כמו שהאנגלים אוהבים לשנוא. הפארק שהכי שווה להגיע אליו ובמיוחד בשבילו הוא Regents Park המדהים, איפה שנמצא גם גן החיות של לונדון- שגם בו אפשר בהחלט להעביר חצי יום מהנה, כדאי ביום חול. ואחד האיזורים הכי מקסימים בלונדון, הוא איזור ה-Strand ו-Victoria Embankment, לא רחוק נמצא גם הקובנט גארדן ואיזור התיאטראות הגדול. ולא לפספס את ההזדמנות ללכת למיוזיקל! והכי חשוב- ארסנל

למעלה