איזה כיף..

Golden apple

New member
איזה כיף..

מותר לפרסם מילים של שירים..(בורר בורר) אז הנה השיר אהוב עליי(ולא ביותר כי אני אוהב את כולם..)
כשתגיעי לבית שלו ותמצאי אותו שמה ספרי שאני מחכה בלילות, ואל תספרי עד כמה אמרי לו עדיין אני נמצאת, מסרי אהבה ושלום בקשי שירים עוד כוס לחיי, ולזכר ימי התום זמן שנשאר, ואין רחמים, אין לי שום חרטות או תקוות לעצמי זה כל מה שיש אז מה מחבר בסופו של דבר שני אנשים יחד? צל חלומות, משקל העבר מסע של בדידות ופחד אני עייפה מלכסות יותר, עייפה מלרדוף בין הברירות לשלם ולוותר, אני אשלם עד הסוף זמן שנשאר ואין רחמים, אין לי שום חרטות או תקוות לעצמי זהו כל מה שיש הוא בטח זוכר, איך באתי אליו חיפשתי תשובה מושלמת, חול מעוור את עינינו עכשיו, סופה בכבדות נושמת זמן שנשאר ואין רחמים, אין לי שום חרטות ....או תקוות לעצמי, זהו כל מה שיש אני יודע שזה נדוש, אבל הייתי חייב לפחות ת'שיר הזה..

DIRRTY

New member
מי אמר אחינועם בניני../images/Emo35.gif

גם זמרת חמודה שמאוד דומה לריטה חבל שאין לה פורום ודרך אגב אבא שלי אמר שיבדוק אם יש הנחה לכרטיסים בחברה

Golden apple

New member
../images/Emo91.gif../images/Emo91.gif../images/Emo91.gif../images/Emo91.gif

אין אם עוד לא היית במופע.. מצפה לך חוויה..

ל-ו DIRRTY

איך את משווה את ריטה לאחינועם ניני
?! הם ממש אבל ממש לא אותו דבר... לאחינועם ניני יש קול גם מדהים אבל ריטה? אי אפשר להשוות אותן אחת לשנייה

Golden apple

New member
יעלי, תמשיכי..

" לאחינועם ניני יש קול גם מדהים אבל ריטה? אי אפשר להשוות אותן אחת לשנייה " מה לריטה

אופסי כנראה לא הייתי ברורה

התכוונתי לומר שאי אפשר להשוות את ריטה ואחינועם ניני אחת לשנייה.. והתכוונתי לומר שלריטה יש גם קול מדהים. יקיר,ועכשיו הבנת?

Golden apple

New member
אי אי אי הקפצת לי ת'../images/Emo23.gif

את רוצה להרוג אותי
חחחחחחחחחח.... הבנתי, הבנתי..

DIRRTY

New member
מזה הדבר השיער הזה ליד ריטה../images/Emo35.gif

בעע חשבתי שנגמלת

Golden apple

New member
כן, כן.. אבל התמונות היו כ"כ דומות

שהייתי חייב לעשות משהו..
בשבילך מר
(ופה אמור לבוא השם)-

darksideonline

New member
כמה טעויות בחתימה שלך

זה לא תקועים מאחורי גדר זה - פגועים מאחורי גדר, זה לא יותר מלבד אהבה זה - מה יקל מלבד אהבה..... בהצלחה!

Golden apple

New member
זה שיר שתמיד התעלמתי ממנו

ככה שמן הסתם לא הסתכלתי במילים... אבל משמיעה שניה בסה"כ התאהבתי בו והכנסתי אותו לחתימה. אבל זה בסיידר הסתכלתי במילים ואני בכלל

למעלה