איזה לילה

dafgol

New member
איזה לילה ../images/Emo122.gif

בלילה בסביבות 1 אחר חצות אני שומעת קולות משונים של מישהו נחנק.....תוך שניה וחצי התעשתתי והבנתי שזה בר.... שחטף התקף סטרידו קשה ולא הצליח לנשום, כולו רועד מפוחד בוכה ומוציא קולות שנשמעים כמו מישהו שנתקעה לו עצם בגרון ולא מצליח לנשום ( זה פחות או יותר התחושה בהתקף סטרידו שזה אסטמה ויראלית). כמובן שמייד המסתי לו כדורים מיוחדים לזמן התקף שטפתי לו פנים וגוף, הרגעתי אותו ונתתי לו לשתות מים, כל אותו זמן גם רזי ער מיילל ומדבר במיטה ודורש מים. איכשהו הצלחתי להרגיע ולהרדים את רזי בנתיים ברי מנסה להירגע אצלי במיטה ואז פתאום הוא התחיל להקיא את הנשמה.... כמובן שמר גולן לא שמע כלום ולא הזיז לו כלום.....כבר חשבתי להעיר אותו שיקח את בר לבית חולים, אבל אחרי כמה דקות של קומפרסים מים וחיבוקים הבנתי שדווקא ההקאה הקלה על ברי והוא התחיל לנמנם....עלי..... וככה עבר לו לילה שלישי ללא שינה....אני כל היום על הרגלים מתפקדת במשרה מלאה, בלילה לא ישנה , הכל עליי...אני כבר מתחרפנת....הצילו..... נראה לי אלך לנמנם עוד איזה שעה ואז נתחיל את היום ( בנק,דואר,סופר ולהכין לבר על פי דרישתו סיר מרק עוף ) כמובן שהוא לא ילך להפנינג היום בפארק...חבל...סיום הקייטנה היום אבל הוא ממש לא במצב להשתולל היום. לילה טוב לי, יום טוב לכם תשתו מים אני

frige

New member
דפנה - בוקר טוב../images/Emo24.gif

מקווה שעכשיו ברי מרגיש טוב יותר. איזה פחד, טוב שהכל עבר בשלום. אתמול הילדים החליטו לשחק עם דבורה שהתגלגלה במרפסת, אית הרים אותה ומיד רץ אליי בצרחות, העוקץ היה לו בתוך האצבע, ישר הוצאתי לו את כל העוקץ, ממש גדול, שמנו לו קרח והכל עבר בשלום, תודה לאל. הראל מתרגש היום, הולך לפארק, היום הוא ייפרד מהגננת והסייעות, שנה הבאה הוא כבר יהיה בגן אחר. דפנה - היום אני במגדל העמק, מתי שהוא, כי אני גם רוצה לקחת את הראל מהגן בכדי לאמר תודה ושלום לכולם שם, אם תרצי משהו, תודיעי לי, בכיף. (רכב גדול, אפשר גם לקחת לאן שצריך). שיהיה יום נפלא ובריא
שרית

S r 35

New member
דפנה - אני מקווה שאתם במגמת התאוששות ../images/Emo24.gif

איך ברי מרגיש עכשיו? אני מקווה, גם, שניתקת טלפונים ושאת מצליחה לנוח... תצברי כוחות, יקירתי, ותרגישו טוב

יקירתי,,מה נשמע?הכול בסדר,,??

במצבים כאלה מר גולן לא מסייע או שהוא עייף מידי? אני שואלת בגלל שאני לבד והתרגלתי לזה אבל כשאתה ביחד עם,,זה לא שונה יקירתי??? לא בקטע חטטני כמובן,,

LANIT1

New member
מתוקה שלי קשה להיות אמא בימנו..

איזה לילה עברת... אבל כמו גדולה עברת אותו חזק ואמץ.. מקווה שנכונו לך ימים טובים יותר. אוהבת LANIT

דפנוש......./images/Emo24.gif

מה שלומך? מחזיקה מאמץ ? איך ברי? אם את צריכה עזרה כל שהיא..............אפילו דבר קטן !!! אני כאן.....ממש קרובה, רק תני סימן! שיהיה לכם לילה טוב.

dafgol

New member
לא כל כך טוב

הערב היה לברי שוב התקף חזק , נתתי לו תרופה והוא נרדם בסלון ואז שוב התחיל להשתעל ולהשתנק שלא לומר להחנק.... הקיא בכל הסלון, רעד בכה והיה מבוהל נורא (איך לא). בזמן ששטפתי את הסלון גולן רחץ אותו (לא משנה ששעה וחצי קודם עשיתי לו אמבטיה) , עכשיו הוא שוכב ליידי במיטה והצליח להירדם אפילו, למרות שמידי פעם יש לו שיעול סטרידו נבחני חזק. הנה עוד לילה ללא שינה לפניי ( אני משבת בלילה ללא שינה רצופה של יותר משעה). מחר אלך איתו לקופ"ח על הבוקר,אומנם הרופא שלו לא נמצא מחר (דר' מרום רונן) אבל רופא חייב לראות אותו ולראות מה עושים, אי אפשר ככה.....אם במהלך הלילה יהיה שוב התקף נעלה לבי"ח, אמרתי לאמא שלי להיות בסטנדביי למקרה שנצטרך שיבואו לשמור על רזי. ברי כזה מסכנון קטן, מבוהל וסובל, הלב שלי נקרע
מקווה שנצליח לישון כמה שעות רצוף, אני כבר רואה כוכבים בעיניים.... תודה על הדאגה והצעת העזרה. לילה טוב

דפנוש יקירתי.....

תחזיקי מעמד. הרבה כוח
ושוב כוח
! מאחלת החלמה מהירה
! מוסרת חיבוק ענקי
! אוהבת אותכם >< ושוב , באמת מכל ה
אם אתם צריכים משהו אז .......מכל הלב !!!

S r 35

New member
דפנה איך עבר הלילה? איך ברי מרגיש?

חושבת עליכם הרבה.
מאחלת לכם להרגיש טוב

דפנה מה שלום בר היום?

איך את מחזיקה מעמד? יש מי שיכול לעזור לך להיות עם בר שתוכלי לנוח? חבל שלא יכולה לעזור לך במשהו מרחוק אבל מתפללת שכל המחלות יעזבו אותכם סוף כל סוף

dafgol

New member
הי אלו'ש בדיוק עידכנתי למטה בשרשור פה

אין מי שיכול לעזור לי, אני יכולה לבנות רק על עצמי...... זה לא מחלות...זה הסטרידו המעצבן הזה....הקיץ החליט להתלבש על ברי בגדול. מתנחמת בעובדה שתוך שנה שנתיים זה יעבור.

dafgol

New member
../images/Emo51.gif לכולם ועידכון ../images/Emo26.gif

ברי עכשיו תודה לאל מרגיש יותר טוב
התרופות עוזרות והפינוק עם אמא כנראה גם
הלילה לא היה רגוע אבל אני מקווה שהלילה הקרוב כבר יהיה קל יותר. עכשיו ברי אכל קצת מרק שהכנתי לו, מקווה שיתחיל לחזור לעצמו. הסטרידו הזה , מכה שלא כתובה .... תודה לכולם על העידוד. שרה אחותי שמעתי עכשיו את ההודעה, ניקרתי קצת בבוקר בין שיעול לשיעול והנייד היה בתיק ככה שלא שמעתי צלצולים בכלל. אולי אצליח לנוח קצת, מחכה שמכונת הכביסה תסיים את עבודתה....צריכה לטאטא את הבית ולהתארגן ללכת להביא את טורנדורז. או שאנוח כבר בערב אחרי שגולן יחזור הביתה. מקווה שכולם בסדר
תהיו טובים
דפי

החלמה מהירה לחמוד הקטן

החלמה מהירה לחמודון הקטנטן ולא לשכוח לשמור על עצמך תוך כדי רפואה שלמה

S r 35

New member
דפנה - איך אתם מרגישים?

ניסיתי להתקשר אלייך היום בערב (בסביבות שבע, אני חושבת) ולא ענית. אני מקווה שאתם מתאוששים. מאחלת לכם לילה שקט. אני אדבר איתך מחר

dafgol

New member
וואלה לא שמעתי צלצול

בדיוק אז עשיתי אמבטיה לפושטקים שלי
תכף אבדוק את ה
שלי , צריכה לטעון
באמת... הערב ברי כבר היה הרבה יותר טוב
כמעט ולא השתעל כבר, אבל מותש ותשוש לעייפה.... מקווה שהלילה אצליח לישון קצת, בנתיים רזי חזר קצת מקורר מהגן....שלשנייה לא יהיה מצ'עמם לי
על הדאגה ההתעניינות והטלפונים היום

דפנוש....../images/Emo140.gif

היי יקירתי, מה שלומכם? איך עבר הלילה? שמחה שאתם מרגישים יותר טוב!
מאחלת יום מקסים
עםםםםםםםםםםם הרבה מצב רוח.....
><

dafgol

New member
הלילה עבר שוב בחוסר שינה

ברי התחיל להשתעל באמצע הלילה , יותר נכון נבח....העיר את רזי שבעצמו לא במיטבו (מצונן). אוקצור גם הלילה לא ישנתי ואני עייפה בטירוף. בשבת נהיה אצל ההורים שלי ואני מתכוננת פשוט ללכת לנוח שם, הבנים ישחקו בבריכה קצת... שיהיה יום נפלא ו

S r 35

New member
תרגישו טוב ../images/Emo24.gif

טוב שאת בשבת אצל ההורים. מקווה שתוכלי לנוח ולצבור כוחות. (אל תשכחי למסור להם ד"ש
) אני אנסה להתקשר אלייך כשאני אחזור מהעבודה. היום צפוי לי אחה"צ סוער: ההונים (חברים של ניר) מגיעים! אני צופה צונאמי

למעלה