איזה מסלול הכי מומלץ ועם איזו חברה?

מזלטוב3

New member
הי. אני חדשה כאן והולך קצת לאיבוד בהשוואה בין החברות שמייבאות לארץ.
יש מי שעשתה כאן סקר מעמיק בין החברות ויודעת להגיד איזו חברה הכי משתלמת בנוגע לעלויות , למה הן מתחייבות ולהוגנות שלהן?
בכולן יש איזה קאץ' שהן מתחייבות לעד מספר עוברים אבל אם היו פחות עוברים ואם נכנסת להריון וילדת בע"ה אז הן לא חייבות לעמוד במכסה שהתחייבו. ( העניין הוא שאני רוצה שני ילדים ).
ב"ח הדסה למשל מתחייב למינימום 2 עוברים יום 3 שאר החברות מתחייבות לעד 4 עוברים בלסטו ( אם ילדת אז לא מתחייבים ) אז הלכתי כבר לאיבוד...

אשמח לתובנות שלהן ממי שבדקה את העניין לעומק .
תודה

ש

שמולי קיפוד לשעבר

Guest
אני לא הייתי מרוצה מהדסה.
הייתי הולכת על אחד המסלולים עם התחייבות ל4 בלסטוציטים.
נראה לי שאין לך מה לעשות בהקשר של חוסר התחייבות לעוד עובר אם ילדת, אבל תבדקי את זה.
בכל מקרה, חברות שמתחייבות ל4 בלסטו, רוב הסיכויים שיהיה בסדר ויהיו לך גם עוברים מוקפאים.
כפי שנאמר לפניי, יש אפשרות לתורמת מלאה או חצי תורמת. בהתחלת ניסיונותיי הלכתי מסלולים של על חצי תורמת, כי רציתי לחסוך כסף וחשבתי שאין סיבה שזה לא יספיק. לאחר אכזבות, הבנתי שעדיף ילד/ה/ים מכסף, והלכנו על מסלול תורמת מלאה ואנחנו לא מתחרטים. אני חייבת לציין גם שחסכנו והיכולת הכלכלית שלנו עלתה. אם לא היה לנו הכסף לכך, כמובן מניחה שזה היה סיפור אחר.
בהצלחה רבה!

מ

מזלללטוב

Guest
תודה רבה💕
העניין שזה התחייבות לעד 4.לא ל4... זו סמנטיקה שאני מנסה להבין...
אגב ממה לא היית מרוצה בהדסה?
( היית בעין כרם או בהר הצופים) ? ואם אפשר לשאול אצל מי טופלת ולא היית מרוצה ואצל מי כן היית מרוצה...
אני שנים טופלתי בivf בהדסה( גם עין כרם וגם הר הצופים. החלפתי רופאים.)... וממש מתלבטת לגבי ההמשך ? אשמח להמלצות וגם לדיס המלצות.
תודה רבה!

תודה רבה💕
העניין שזה התחייבות לעד 4.לא ל4... זו סמנטיקה שאני מנסה להבין...
אגב ממה לא היית מרוצה בהדסה?
( היית בעין כרם או בהר הצופים) ? ואם אפשר לשאול אצל מי טופלת ולא היית מרוצה ואצל מי כן היית מרוצה...
אני שנים טופלתי בivf בהדסה( גם עין כרם וגם הר הצופים. החלפתי רופאים.)... וממש מתלבטת לגבי ההמשך ? אשמח להמלצות וגם לדיס המלצות.
תודה רבה!
אין לי מה לתרום לגבי הבחירה בחברה (אני חיפשתי רופא ןהךכתי עם החברה שהוא עבד)
אבל לגבי הסמנטיקה בין עד 4 ל4:
בהנחה שקיבלת מהסבב הראשון 2 עוברים באיכות טובה ונקלטת מהם להריון (שעבר שבוע מסוים, לא זוכרת - כך שגם לא בהכרח הגיע לידיים מלאות) הם לא חייבים להביא לך עוד 2 עוברים (גם אם רצית יותר לצורך אחים)
אם לא נקלטת מ2 העוברים, הם מחוייבים לעוד 2 נוספים מהתורמת החדשה (במידה והחלפת) - יש מצב שתקבלי 1,2 או 6 מהחדשה ואותם חוקים כמו במשפט הקודם.

מ

מזלללטוב

Guest
אני לא הייתי מרוצה מהדסה.
הייתי הולכת על אחד המסלולים עם התחייבות ל4 בלסטוציטים.
נראה לי שאין לך מה לעשות בהקשר של חוסר התחייבות לעוד עובר אם ילדת, אבל תבדקי את זה.
בכל מקרה, חברות שמתחייבות ל4 בלסטו, רוב הסיכויים שיהיה בסדר ויהיו לך גם עוברים מוקפאים.
כפי שנאמר לפניי, יש אפשרות לתורמת מלאה או חצי תורמת. בהתחלת ניסיונותיי הלכתי מסלולים של על חצי תורמת, כי רציתי לחסוך כסף וחשבתי שאין סיבה שזה לא יספיק. לאחר אכזבות, הבנתי שעדיף ילד/ה/ים מכסף, והלכנו על מסלול תורמת מלאה ואנחנו לא מתחרטים. אני חייבת לציין גם שחסכנו והיכולת הכלכלית שלנו עלתה. אם לא היה לנו הכסף לכך, כמובן מניחה שזה היה סיפור אחר.
בהצלחה רבה!

מ

מזלללטוב

Guest
השאלה שלי היתה יותר בכיוון של איזו חברה ?
למי שעשתה סקר והשוותה בניהן מבחינת עלויות , למה שהן מתחייבות , הוגנות ואמינות.
אשמח ממש להמלצות וגם לדיס המלצות.
תודה רב

תמי419

New member
השאלה שלי היתה יותר בכיוון של איזו חברה ?
למי שעשתה סקר והשוותה בניהן מבחינת עלויות , למה שהן מתחייבות , הוגנות ואמינות.
אשמח ממש להמלצות וגם לדיס המלצות.
תודה רב
היי יקירה, אני הייתי בפגישה עם שלוש חברות. אין לי ממש דיס המלצות אבל כן הייתה לי העדפה אישית. אני בכוונה נזהרת מלהשתמש פה בשמות החברות כי אני לא יודעת עד כמה זה מקובל בפורום. בכל מקרה הסיבה שהייתי בשלוש חברות, היא כי רציתי להתרשם באופן אישי, לקבל מידע מפורט, מיהמן ממקור ראשון, לראות מול מי אני עומדת, איך היחס האישי, מי התורמות ווגם קצת לפי האינטואיציה...הנושא הזה של בחירת החברה בעיניי מאוד רציני ומחייב התרשמות אישית פנים אל פנים (לפחות מבחינתי). אני ממליצה לך מאוד כן לקבוע פגישות עם כמה חברות להתרשם, לראות בעצמך מי נראה לך יותר ומי פחות. מה שמתאים לאחת הרבה פעמים ממש לא מתאים לאחרת וזה אינדיבידואלי. מבחינת מחירים ומסלולים, קיים שוני אבל בדכ החלק הזה מופיע באתרי החברות (לפחות המסלולים). בהצלחה ובשורות טובות!!

למעלה