איזה סוגים של תכשירי B12 + B6 יש?

איזה סוגים של תכשירי B12 + B6 יש?

לפני שנתיים עשיתי בדיקות דם. הויטמין B12 היה 211 מיקרוגרם למילימטר אחד של דם. מאז נתנה לי הרופאה בקופת החולים שלי (קופת חולים כללית) זריקות. הייתי באה פעם בחודש ומקבלת זריקת ויטמין B12 לישבן. זה היה כואב וגם לא יעיל כי ה B12 עלה מעט מאוד והמקסימום הוא הבדיקה שעשיתי לפני 4 חודשים שהויטמין B12 הגיע ל 240 מיקרוגרם למילימטר דם. נמאס לי וזה לא יעיל ואני והרופאה שוקלים לעבור לכמוסות ויטמין B12 במקום הזריקה. יש לי מחסור גם ב ויטמין B6 אמרתי לרופאה שתרשום מרשם לויטמין B12 והיא טוענת שאין סוג של ויטמין B12 שרופאים רושמים במרשם. ואני חושבת שהיא מסתירה ממני סוג של ויטמין B12 יעיל שמחייב מרשם רופא. לדעתי היא לא רוצה לתת לי מרשם לסוג B12 שהיא מסתירה כדי לחסוך לקופת החולים שלי כסף כי בטח הסוג הזה הוא מן הסוגים שקופת החולים משתתפת באחוז מהסיבסוד של ה B12 הזה. רציתי לדעת איזה סוגים של B12 קיימים והאם אני צודקת שקיים סוג (סוג = חברה מסחרית שמשווקת B12 שמחייב מרשם) מיוחד של B12 שבתור אחת שמקבלת המלצה זריקות B12 עקב בדיקות דם שמעידות שחסר לי B12) שאני יכולה לקבל במרשם ואני לא מקבלת אותו? אני תל אביבית, ורציתי לדעת B12 של איזה חברה יכול להיספג הכי טוב והכי חסכוני. (לצערי בגלל שאין לי כסף, אז אני מגיעה לפעמים עד בית מרקחת ז'בוטינסקי שברח' אבן גבירול) כדי לקנות בזול. אבל אני לא מאמינה בכלל להמלצות של הרוקחים ואני יותר מעדיפה להאמין להמלצות של הציבור (שלכם) לגבי הסוג של B12 שהכי אמין ושהכי יהיה מתאים למצבי- בשבילי. אז אני מבקשת ממכם המלצות על סוגים ראויים והולמים למצבי של: 1. ויטמין B12 הכי יעיל, נספג באמת ואמיתי. 2. ויטמין B6 יעיל, נפסג באמת ואמיתי.

katam

New member
ויטמין B12 שהכי נספג

הוא טבליות מציצה אני קונה של סולגר. מניחים אותם מתחת ללשון והספיגה היא דרך הנימים של הדם. לי יש בעיה של חוסר ספיגה בגלל תת פעילות של בלוטת התריס. רופא המשפחה הימליץ לי לקנות אותם ולא נתן לי מירשם (רופא של מכבי)

katam

New member
סליחה לא עניתי על B12

אני קבלתי עם מרשם רופא קומפלקס שמכיל כמות גדולה של B12 מעט B6 B3 לא זוכרת למה הוא נתן לי.

katam

New member
מתחילה מהתחלה

לא עיתי על B6 לי הרופא של מכבי רשם כדור שמכיל כמות גדולה של ויטמין B6 מעט ויטמין B12 ומעט ויטמין B3 צר לי על הבלבול

moran f

New member
B12 לא דורש מרשם

ואכן, הספיגה הכי טובה של B12 מלבד זריקות היא בכדורים מתחת ללשון (לא סתם למציצה, חשוב לשים מתחת ללשון).

למעלה