איזה סידרה מפגרת ואתם רואים אותה

חבל שאני טורחת לענות..בדר"כ אני לא

מגיבה לטמטום,אבל הפעם זה ממש חובה להגיב!! למה אנשים לא קשורים נכנסים לפה ומגיבים בשיא הטמטום? כאילו,למה לכתוב את כל מה שכתבת ?! לא טוב לך-תעוף ואל תגיב בכלל! כמה שאני שונאת אנשים מטומטמים.. דנדושית

אלמוג,כנסי יש הסבר מפורט בשבילך

חחחחח בדוגרי,את באה להעביר ביקורת או מה??
הפורום הזה נועד לצופי ראש גדול,ולאוהבי ראש גדול...אם את לא אוהבת תסידרה את מוזמנת לקחת תיד שלך ללחוץ על העכבר במקש הימני,את רואה למעלה בצד שמאל יש צורה של איקס כזאת...
תלחצי עליה ואל תחזרי לפה ל-ע-ו-ל-ם.......חחחחחח מבינה שהסברתי ת'עצמי טוב....

גבאיייי

New member
חחחח תכל'ססס

אני אוהההההההבת את הסדרה !! אבל היא לא מציאותית לא קורים בה דברים שקוראים בבצפר .. היא ילדותיתתת .. אין ערסים, אין פרחות, אין מכות, אין מלשיניםם ... יעעני אני חושבת שהשחקנים צריכים לעזור קצת לתסריטאי, הרי הם יודעים מה הולך בצפר שלהם לא תסריטאי בן 80 !!!!

°°NaTaLi°°

New member
לא מוצא כן בעייניך?

בעיה שלך! כי בעייני זה כן סידרה מההמת מקסימה מדהימה.... ועם היא לא מוצאת כן בעייניך אז תלכי מהפורום ביי

nomi12

New member
תראו...almogad צודקת..

סתםםםםםםםםםםםםםם!!! בואנה..... אלמוגית אחת לכי לים זה המקום שלך... לא בפורום המדהים הזה והשווה הזה על הסדרה הכי מהממת בעולם... לא כמוך.. אז עופי מפה..... חוץ מזה תשמרי את הליכלוכים שלך למקום אחר....!!

גבאיייי

New member
חחחח נסחפת עם הסדרה

כןן כןןן סדרה חמודההה אבל מה קרה ! יש בה הרבבבבה פגמים .. =)

nomi12

New member
יש פגמים בכל סדרה!!!!

אבל היא סדרה טובה מאוד....!!! ואני רותחת על ילדה מעצבנת שאומרת שזה סתם סדרה!! מה היא ילדה סתומה??!! כאילו , שתשמור את הדעות שלה למקום אחר... שתפתח פורום לשונאי הסדרה.... למרות שאני בטוחה שהמשתמש היחיד שיהיה בפורום זאת תיהיה היא...חחח

גבאיייי

New member
פגמים במיוחד בסדרה הזאתי

תגידו זה רק אני ? מה אתם לא רואים את החוסר המציאאאאאאות שם ? החוזר מציאות הריציני הזההה .. וכןן דיי מרגיז הילדה או הילד שכתבו את זה .. לא טוב לכם ? בייי אבל ת'אמת לא כזה אכפת לייי .. מרגיז קצת אבל חפיףףף

אנשים אולי תירגעו../images/Emo18.gif

הפורום הזה לא נועד כדאי שתיכתבו כאן דברים רעים. הפורום הזה נועד כדאי להגיב בצורה חיובית על כל ענייני הסידרה ואם אתם לא רוצים שהשחקנים יקראו את זה ,את כל הדברים האלו, אז כדאי מאוד שתפסיקו עם כל המילים המלוכלכלות האלו, ותירגעו. אחרת השחקנים מאוד לא יאהבו להיכנס ולהגיב כאן, כי זה לא ממש כיף להיכנס לפורום שיש בו רק ירידות על כל מיני נושאים.

גבאיייי

New member
לא ירדתי עליהם !!!

אמרתי את מה שאני חושבת .. אני אוהבת את הסדרה ! ואני לא אמרתי דברים רעים נגד האישיות של השחקנים .. אמרתי על המראה החיצוני שלהם !! וזהו .. כי אני לא מכירה אותם !! .. ושווווב אני אומרת ספיר דרמון שחקנית טובהההה חוצזמה אולי שתיים שלוש נכנסים לפה .. מה האחרים מתעצלים ?

גבאיייי

New member
אההה וגם אמרי על הסדרה

זה לא קשור לשחקנים הרייי ברור לגמרי שהיא לא מציאותיתתתתתת .. ויש שם דברים ילדותיים לא של ילדים בכיתה ח' ושוב כמו תמיד: בועז שווווווווווווווווווווווווווווה גרררררררררררררררררררררררררר =) תזכירו לי איך קוראים לו במציאות

DaNdY11

New member
בשביל מה זה טוב???

לא חייבים להגיד רע, את\ה חושב\ת שזאת סידרה מפגרת, וואללה כולם פה חושבים שזאת אחלה סידרה ושחקנים מדהימים אז למה להרוס??

Ben LeVi 232

New member
חחחחחחח../images/Emo6.gif

נו באמתת....הודעות כאלו צריכות לטבוע להן לאט לאט בעמודי הפורום בלי שיורשרו להן תגובות, אנחנו בכלל לא צריכים לטרוח ולכתוב תגובה להודעות כאלה שהן בסך הכל הודעות של ילדים משועממים שאומרים לעצמם: "אין לי דרך חכמה או יצירתית להתבלט ושישימו לב אליי, יש לי רעיון! בוא נעליב, בו נעשה בלאגן, בוא נכתוב שטויות בכוונה כדי להרגיז, ככה בודאי ישימו לב אלי". אז פשוט לא ניתן לו או לה את התענוג. ל ה ת ע ל ם. מוגש מטעם "הועדה לפורום ראש גדול יפה"

למעלה