איזה עימות בין ניקי לשרון

איזה עימות בין ניקי לשרון ../images/Emo67.gif

ניקי נראתה כמי שתכף חוטפת שבץ כששרון אמרה לה להודיע לפני שהיא באה. אני צופה פיצוצים (או שמא אני טועה?!)

../images/Emo45.gifגם אותי ניקי מעצבנת.

בטוחה שהכל צריך לעבור דרכה ולקבל את אישורה. אני יודעת שהרבה יחלקו עלי, אבל אני מאהדי שרון.

sharona78

New member
גם אני מאוהדי שרון....

ניקי חמה מהגיהנום !!!!!!!! אומנם לא הייתי עוזבת את הילדים שלי... אבל עדיין כל ההתערבויות האלה לא עוזרות בגרוש....

Kalla

New member
כן, זה מאוד נוח לשכוח

שניק בגד בשרון לפחות פעמיים.

brum

New member
נכון, גם אני לא מבינה למה שרון לא מזכירה

את הענין הזה יותר. בכל פעם שמזכירים את הטעויות שלה היא אומרת רק כן נכון, ואני עכשיו עובדת על זה.... אבל מה עם להטיח בפרצוף את כל מה שניק עשה לה (הוא לא רק בגד עם גרייס, הוא גם עשה לה את המוות עם ההריון של נוח ועם האימוץ של קאסי)

sharona78

New member
ונדמה לי ששכחו גם ממה כל הבלאגן התחיל ! ../images/Emo2.gif

ששרון הפילה בחודש שישי !!! את התינוק שלהם בגלל שניק ברח בסערה בגלל ויכוח שהיה בינהם על מה שמו.... נו זה שאנס אותה.... - ניק רצה שהיא תעשה הפלה אם יתברר שהתינוק לא שלו.... וזה בעצם המקור של כל הבעיות שלהם שהיא לא יכלה לסלוח לו על זה במיוחד שהתברר שהתינוק/ת (לא זוכרת את מין העובר) היה של ניק ולא של האנס - נו איך קראו לו ??? - אה ! מאט !!!! ששיקר לניק על שאנס את שרון שכולם יודעים שבמקרה הזה הוא לא הספיק.... אבל זה נתן לו סיפוק לפני המוות להכניס טריס בין ניק לשרון, החלאה הזה.... וזה הצליח לו בגדול - כי זה בעצם מה שגרם לכל מיני אירועי שרשרת שגרמו לכל הבעיות בין ניק לשרון..... ואפשר גם להבין אותה, זאת טראומה מאאאוד גדולה להפיל תינוק בשלבים כאלה מאוחרים של ההריון...... ועד שסוף סוף היא הייתה מוכנה לסלוח לו ניק היה איפשהו בללה לנד..........

למעלה