איזה שבת יפה יש לכם תוכניות לשבת ?

איזה שבת יפה יש לכם תוכניות לשבת ?

התוכנית שלי : יש לי משחק נגד רמלה ואז כל היום כדורגל !!!!!!! יש מלא שידורים ישירים

יפה..תנצחו../images/Emo8.gif

לחברתי יש בת מצווה.. במוצאי-שבת..
שכחתי איך כותבים בקיצור

אני הולכת לנוחחח מול טלויזיה

אתמול חזרתי ממסיבה מאוחרררררר כל המשפחה שלי יצאה עד אחרי הצהריים אני לבדד איזה כיפושששששששש

הינה משאני מיתכוונת לעשות היום!

לשחק במחשב , לאכול , לשחק במחשב , לאכול , פיפי , לשחק במחשב , לאכול , ואז ללכת לביג כדי לקנות בגדים חדשים לטיול ואז עם לא יהיה בגדים יפים בביג אני ילך לקנין ואז אני יחזור הביתה פיפי ולישון! חח... החיים שלי משעממים ברמות!

אני עומדת..

אני ארד לטיילת(בטבריה איפה שאני גרה) ואחר-כך אני אלך לסבא וסבתא שלי אני הולכת לגמור שיעורי בית אצל סבא וסבתא שלי

אני עומדת..

אני ארד לטיילת(בטבריה איפה שאני גרה) ואחר-כך אני אלך לסבא וסבתא שלי אני הולכת לגמור שיעורי בית אצל סבא וסבתא שלי

Ben LeVi 232

New member
כמה כדורגל יא אללה?

כמה אפשר..לפחות משחקים מעניינים, אבל כל ההפועל שתולים נגד עירוני קלקיליה..סתם מיותר...

lilush123

New member
אניי

לצערי יש לי מבחן במורשת ושיעורים בהיסטוריה למחר אז כך שאני בבית לומדת איזה באסה טוב לא נורא נוכל לצאת כל הזמןן עם למישהו משעמם אז שיכנס עלי לאיסיקיו 349472203 או למסנגר [email protected] ואושרי אחי בהצלחהה

התוכנית שלי להיום ../images/Emo70.gif

ההורים שלי עוד מעט נוסעים ליומולדת של הבת של חברה של אמא שלי (בת שנה) ואני נשארת בבית... אני יושבת ואוכלת קורנפלקס מתוך הקופסא (חחח) ויושבת מול המחשב
היום אולי אני אמשיך לקרוא את "הארי פוטר ומסדר עוף החול"... רק אם ישעמם לי... או שאני יעשה כאלה מחזיקי מפתחות מחוטים כאלה...

lilush123

New member
אליענהה

איפה נעלמת לא שמענו מימך???? זאת אני ליהי שינתי כינוי כנסי לאיסיקיו לאב יו

shirel 1211

New member
אני כל כך אהנה!

אני מתכוונת להשתעמם כל השבת! איזה כיף זה, נכון? חחח

CrazyAngel1

New member
../images/Emo185.gif אני היום נחתי... אחרי המסיבה

...!! היה ממש מגניב!! כולם אמרו שהם נהנו...

shirel 1211

New member
קולולולולולולווששששששש

כלת בת מצווה מהממת שלי! מזל טוב יפיופית!

אהמ!לבוא!לבוא!לבוא!לבוא../images/Emo85.gif../images/Emo108.gif

סליחה..פשוט הרגשתי שלא רואים את זה

למעלה