איזה שחקן\ית אתם הכי אוהבים?!?!?!

lkolkr

New member
איזה שחקן\ית אתם הכי אוהבים?!?!?!

ספיר (יעל) שולטתתתתתתתתתתתתתתתת!!
מיכאלה (טלי) דומה לתחת מעוך

ל-lkolkr

תראי, אני מבינה שאת לא סובלת את מיכאלה(טלי) אבל את לא צריכה להעליב, ס"הכ הדמות שלה לא הכי טובה אז מה
בתחלס את לא מכירה אותה, אז אל תזרקי סתם מילים.

SiM GirL

New member
בדיוק../images/Emo70.gif

היא/הוא בקושי מכיר/ה אותה
אני (וגם אחרים) יודעת שהיא חמודה, שהיא מאוד מתוקה
אני מבינה שעל טעם ועל ריח אין מה להתווכח אבל לא להגזים עם זה
מה יהיה

lkolkr

New member
טוב

לא התכוונתי להעליב סורי.... ו"שחר פלוס תומר ההורס" תסתמי מפגרת

FUCK שמתם לב מה יצא מזה?

ריב מטופש על מיכאלה אלקין?!?!מי שלא אוהב אותה זכותו לא לאהוב ותה אבל אל תעליבו פה בפורום או.קי????חוצמזה השאלה בכלל הייתה איזה שחקן אתם הכי אוהבים.. אני הכי אוהבת את בת:ספיר בן:גור מורד השולטטט..!!!!! אבל בכלל כל השחקנים ניפלאים.... אני פחות אוהבת את יונהתן שנברג אבל הוא גם אחלה!!!{לא משהו קיצוני סתם אותו פחות יצא לי "להכיר"..!

keton13

New member
יאללה נמאס

תבינו מישהו פעם היה פה ב-"עולם המשחק"? גם לא צריך להיות בשביל להבין את זה. בכל זאת אני אסביר פה משהו תבינו,הדמויות שאתם רואים בטלוויזיה,זה לא אומר שהם ככה בחיים נגיד: איש שמגלם דמות רעה,לא אומר שהוא באמת רע וההפך כמובן לך נותנים שם תפקיד זה מה שאתה עושה בלי וויכוחים זהו

lkolkr

New member
keton13

keton13 את ממש צודקתתתת אני אומרת שאני שונאת את הדמות שלה לא אותה במציאותתתתתתתתתתתתתת!

רעה אחת

תודי שאת אפילו לא תגיעי לכרסוליים שלה ואת אפילו לא באמצע הדרך עצם העובדה שהיא יותר וכשרת ממך כבר מראה שאת קנאית שאת מעליבה ככה אני מתארת לעצמי שהיא יותר יפה ממך והדמות שדלה בסדרה לא חייבת להיות דומה למי שהיא באמת יא חולה אחת

keton13

New member
זה היה מיותר לפי דעתי:(

בבקשה די אל תריבו בפורום ולא להעלות על בנאדם בגלל שהדעה שלו שונה

הלוו!!!מיכאלה??אתם כלכך טועים!!!

אוקי...כל אלה שמרכלים על מיכאלה תדעו שאתם טועים!! היא הילדה הכי מתוקה בעולם ואני מכירה אותה במציאות... אם אתם מאמינים לדמות שלה שהיא כזאת רעה זה רק מוחיך שהיא שחקנים טובה!!! אז סתמו ולפני שתפתחו פה על מיכאלה תחשבו פעמיים..

lkolkr

New member
...................................

אף אחד לא מבין אותי?!?!? אני שונאת את טלי אבל זה לא אומר שאני שונאת את מיכאלההההההההההההההה!!

ספיר, גור, שרון, יונתן=../images/Emo25.gif

אתם מדהימים אין עליכם,
אתם שחקנים ושחקניות מצויינים ומצויינות,
פשוט הסידרה הזאת מדהימה!

אני הכי אוהבת

את מור(אלמה בן זאב) ואת יעל (ספיר דרמון) אבל חוץ מהן כולם כולם מדהימים ושחקנים מוכשרים..

גם אני אבל.......

אין אבל!!! אני אוהבת אותם וכמובן גם את ריקרדו(יונתן שיינברג) אז ככה שיש פה אם מי לדבר כי אני אוהבת את כל השחקנים!!!!!!!!!!

למעלה