איזה שיר הכי הייתם רוצים לשמוע

OrlyNL

New member
איזה שיר הכי הייתם רוצים לשמוע

בהופעה? אם הייתם יכולים לבחור שיר אחד שהייתם רוצים לשמוע בלייב, שיו2 בדר"כ לא מבצעים בהופעות, איזה שיר זה היה? - עד לא מזמן הבחירה שלי היתה Running to Stand Still. בהופעה האחרונה שהייתי, הם ביצעו את השיר הזה, לשמחתי הרבה
אז השיר הבא שהייתי רוצה לשמוע בלייב, זה Who's Gonna ride Your Wild Horses.

BloodyRose

New member
Running To Stand Still

הוא מצויין בגרסה האולפנית שלו, אבל בהופעות הוא פשוט יותר טוב. חוץ ממנו? Grace. יש לי חולשה בלתי מוסברת אליו...

כנראה שהם קוראים פה בפורום

יו-2 ביצעו שלשום בהופעה בשיקגו את: Who's Gonna Ride Your Wild Horses כמו שרצית...... הסטליסט המלא: Main Set: City of Blinding Lights, Vertigo, Elevation, The Electric Co., The Ocean, Who's Gonna Ride Your Wild Horses, Beautiful Day, Miracle Drug, Sometimes You Can't Make It On Your Own, Yahweh, Love and Peace or Else, Sunday Bloody Sunday, Bullet the Blue Sky, Miss Sarajevo, Pride, Where the Streets Have No Name, One Encore(s): Bad - The First Time, Original of the Species, With or Without You - Love Will Tear Us Apart, Fast Cars, All Because of You, 40

OrlyNL

New member
חחח איזה בעסה

בחרתי לי זמן מתאים לעבור משיקאגו לסן פרנסיסקו
אחלה סטליסט! אולי אני אנסה שוב פעם להשיג כרטיסים להופעה בנובמבר...

steelwater

New member
תשובה

אני אגיד שיר שהם לא מבצעים. הייית מאד רוצה שהם יבצעו את "Red hill minning town".

קשתבעמ

New member
Sunday blady Sunday

אחד השירים המרתקים והקיצביים של U2 שאני מאוד מאוד אוהבת מלבד הבלדות המדהימות , אם מישהו צפה בהופעה שהיתה להם בארץ, ובעיתון שיצא למחרת היה יכול לראות אותי על הבמה עם בונו , תקנאו לכן כל הבנות!!!

steelwater

New member
באמת?!??!

הוא העלה אותך לבמה לרקוד איתו?! איזה כיף!!! אבל ב-Sunday bloody sunday ולא ב-With or without you?

anatotel

New member
electrical storm

שיר ממש ממש גדול! ולא נראה לי שמעולם בוצע בהופעה חיה. אז יאללה, אם הם יעשו 5 leg באוסטרליה כשאהיה שם אני מצפה לשמוע את השיר!

shuval1

New member
טוב אז שלי די נדושה

pride אין על האנרגיות של זה... אגב, גם אני חדש פה...

למעלה