איזה תרגילים

רולי27

New member
איזה תרגילים

אפשר לעשות כדי להפטר מ"לאב הנדלס) במותניים. אני רזה בכל הגוף אבל כנראה בגלל מבנה יש שומנים במותניים. אשמח לשמוע על תרגילים. תדה רבה

חן M

New member
רולי

לא ניתן להשיל את השומנים מהמותניים ע"י תרגילים... כלומר התרגילים עצמם לא שורפים את השומן במקום הספציפי ואין תרגילים כאלה:) הלוואי שכן היו כי זה היה יותר קל אבל לצער כולנו זהו מיתוס.. מה שכן ניתן לעשות הוא לעשות פעילות אירובית 2-3 פעמים בשבוע בצורה הדרגתית + שמירה על תזונה נכונה ואז עם תכנון טוב אפשר לרדת באחוזי שומן מכלל הגוף ולאו דוקא מקום ספציפי שיכול להיות שזה גם ישפיע על איזור האגן...

רולי27

New member
תרגילי אירובי זה ברור

ואני עדיין חושבת שאפשר לעשות עוד משהו חו מפעילות אירובית אחרת לפי ה שאתה אומר כל המכשירים בחדר הכושר מיותרים. אני בחורה רזה אבל עם בטנונה קטנטנה ומותניים רפוסים
אני עושה פעילות אירובית 6 פעמים בשבוע. אשמח לדעת אם בכל זאת יש תרגילים המתמקדים במותניים. תודה רבה

חן M

New member
יש אך.....

הם לא יגרמו להעלמת רקמת השומן במקום זה... שומן לא יכול להפוך לשריר...

חן M

New member
המכשירים או התרגילים בכלל לא

מיותרים... פשוט צריך לדעת אילו יכולות ולאילו תוצאות ניתן להגיע תוך כדי תרגול נכון ופונקציונאלי פר האדם...

מחפשת5

New member
שאלה

היי, רציתי לדעת איזה תרגילים אפשר לעשות כדי להוריד את ה"צדדים"

xalonx55

New member
תרגילים לגב התחתון

שלום , אשמח לדעת איזה תרגילים אני יכול לעשות לגב התחתון - אך אינני הולך לחדר כושר אלא מתעמל בבית ... תודה מראש .

חן M

New member
מצטער..

חיפשתי קישור מתאים אך לא מצאתי משהו רלוונטי ותיאור סתמי של תרגיל הוא לא מתאים...

למעלה