איזו הפתעה...

• פותח הנושא .m
  • פורסם בתאריך

.m

New member
איזו הפתעה...../images/Emo4.gif

הכנסת הפילה את חוק הנישואין האזרחים. עצוב לומר, אבל אותי זה לא ממש הפתיע... mai

xanadu

New member
איזו הפתעה

שמלבד ארבעה אף ח"כ לא ענה וכל המיילים ששלחתי חזרו. דהההההההה

אני בשוק אני בהלם אני המומה

ומה יקרה עוד? יפטרו את בחורי הישיבות משירות צבאי? יקצצו בביטוח הלאומי לנזקקים? לא יכול להיות, לא אצלנו אבל אם נהיה ריאליים - עד שלא נפתור את הבעיות עם הפלשתינאים ומדינות ערב אין סיכוי שסדר היום הציבורי יעבור לנושאים כמו נישואים אזרחיים. ומכיוון שפתרון אין ולא יהיה - אז קדימה לרבנות! (או לאמסטרדם)

ואם נמשיך את הקו של אלאדין...

האם חלילה נמשיך לכבוש עם שלם? האם נמשיך להתעלל? האם נמשיך להרוג ולחסל מבלי להבחין???

.m

New member
בפורום הזה ימין ושמאל

נוגעים רק לצד המועדף עליך במיטה הזוגית!
mai

סליחה ?

זה אולי לא פורום פוליטי, אבל אנחנו לא מנותקים ממה שקורה, הכיבוש נוגע לכולנו, כשאותנו ישפטו בבית הדין לפשעי מלחמה בהאג התשובה של "ימין ושמאל נוגעים לצד המועדף במיטה" לא תתקבל ! ולידיעתך - אני ישן בצד ימין של המיטה .

.m

New member
ולי לא אכפת באיזה צד

העיקר שיש את מי לחבק...
mai

אוי לא, עוד שמאלני

תראה מתוק, המצב נוגע לכולנו כל היום, זה לא אומר שצריכים לדחוף אותו לכל מקום. יש לפורום הנהלה, שלפחות 50 אחוז ממנה טוענת שיש מספיק מקומות אחרים לדבר על הכיבוש - אז למה לא ללכת במטוטא לשם? (הנימה הרוגזת היא בעצם כעס על עצמי כי נראה לי שאני בטיפשותי התחלתי את העסק הזה).

אל תאשים את עצמך...

אני דוקא רואה במנהלת שהתחילה את השרשור,אחראית לכך. מה הקשר בין נישואים (אזרחיים או כל סוג שהוא) לסקס ? הרי עובדה ידועה היא שכשהאחד מתחיל השני נגמר (במיוחד אם מעורב צד שלישי)

למעלה