איזו חוצפה, איזו גניבה, ממש גועל נפש

frige

New member
איזו חוצפה, איזו גניבה, ממש גועל נפש

הייתי היום עם ינון אצל ההורים שלי, אמא שלי עדיין בבית. כשהגיע השעה לקחת את הילדים מהגנים ירד מבול בחוץ. ביקשתי מאבא שלי להתלוות אליי בכדי שישאר ברכב עם ינון בזמן שאלך לקחת את הילדים מהגנים. הגענו למעון של אלעד ואיתי, רצתי עם המטרייה בגשם, במקביל רצו 2 ילדים/נערים בכדי להתכסות מהגשם, נכנסנו שלושתינו לבניין של המעון. הנחתי את המטרייה בצד ליד המעילים ונכנסתי למעון. הלבשתי את אלעד ואיתי ויצאנו החוצה. ואז... אני רואה שאין מטרייה. חזרתי בחזרה למעון, השארתי את אלעד שם ולקחתי איתי רק את איתי, הגעתי לרכב ושאלתי את אבא שלי אם הוא ראה מישהו עם מטרייה כזו, אבא שלי אמר שכן והילדים רצו למטה. חזרתי למעון שוב בכדי לקחת את אלעד. שלושתינו היינו ספוגים במים. מה גם הקטע, איך שהגעתי לבניין אחד מהילדים הללו אמר לחבר שלו שרק שלא יהיה חולה בגשם הזה. איזו חוצפה, אני עם הילדים זה בסדר לרוץ בגשם אבל הם 2 נערים לא יכולים לרוץ בגשם. שיא החוצפה. מעניין גם מה האמא של הילד הזה אומרת שהיא רואה את הילד שלה מגיע עם מטרייה לא מוכרת הביתה. מטרייה גדולה, יפה וצבעונית. ח-ו-צ-פ-ה. מה גם שמיהרתי לקחת את הראל מהגן, אחרת הייתי נשארת קצת עם אלעד ואיתי במעון עד שייפסק מעט הגשם, אבל מיהרתי. איך הראל אמר: "בטח גם אמא ואבא שלו גנבים אם הוא כזה". שיא החוצפה. היום זו מטרייה בצורה כזו, מחר מה??? בושה וחרפה. לאן הגענו. מה גם שכל המעילים והתיקים של הילדים גם נמצאים שם, כל דבר אפשר לגנוב בצורה הזו.

dafgol

New member
חוצפה,בושה וחרפה ../images/Emo46.gif

זו אחת הסיבות שהמטריה תמיד באוטו, בבוקר אם צריך משתמשים בה ואני מחזירה לאוטו,בצהריים אם צריך (כמו היום) אני באה עם המטרייה לגן והיא נשארת אצלי ביד,או אצל ברי ...סומכת רק עלינו... שיתביישו להם,שיתביישו גם ההורים....

dafgol

New member
ילד מגיע הביתה עם ../images/Emo183.gif חדשה...איך לא ידעו?

איך לא ישאלו מאיפה היא?

מה זה ילד,,איזה גילאים,

והוא ממש לא חייב להביא את זה הביתה,,,מפחד או,,שסתם זרק את זה, חסר נערים/ילדים שבאים מבתים כאלה ואחרים והורסים,,שוברים,,,גונבים סתם בשביל ה"פן"...??? אני חושבת שזה לרוב חינוך מהבית ו,,,,יש גם יוצאים מהכלל, להזכירך,,האופנובנק לפני שנים שהיה שודד מיליוני שקים בא מבית מאדדד מבוסס...

S r 35

New member
../images/Emo46.gif תגובה לא ראויה

מה זאת אומרת, "את גרה במגדל-העמק".... קרובת משפחה שלי בחולון - בשכונה טובה - תולה כביסה על סטנדים בתוך הבית, כי גונבים לה בגדים מחבלי הכביסה בחוץ. אז? ...... חולירות יש בכל מקום. ולעצם העניין - שרית, מבינה אותך. באמת מרגיז. במיוחד שילדים נחשפים למקרים כאלה

frige

New member
מגיבה לכו-לם

ת'אמת, כנראה שאני באמת באמת יותר מדי תמימה. לא תיארתי לעצמי שדבר כזה יקרה ועוד בגנים של פעוטות ע"י בני נוער. נכון, אני יודעת כמה בני נוער הם באמת בני הטיפשעשרה ודגש על הטיפש, אבל למרות הכל עדיין בליבי מאמינה לכל אחד ואחד. וזה לא שלא נפגעתי מנוכלים פה ושם במהלך חיי, נפלתי על גנבים גדולים יותר מאלה, אבל פה באמת שלא ציפיתי (טוב, כמו בכל פעם שלא ציפיתי). מטרייה? נו, באמת. אבל גם פה זה היה לצרכים שלהם, בכדי שלא ירטבו בגשם. בקשר להורים אם יודעים או לא? בהחלט הנער יכל בדרך לפני שהוא נכנס לבניין המגורים לזרוק את המטרייה לפח, כי בחוץ חיפשתי ברחוב שם ולא ראיתי מטרייה. יכול גם להיות שהוא אמר להורים שלו שזה של חבר זה או אחר והיום (עדיין יש לי תקווה) ישיב אותה למקום ממנו היא נלקחתה, או לחילופין יזרוק אותה בדרך לבית הספר. בקשר למגדל העמק, בטוחה שזה קורה גם במקומות אחרים, למרות שמאמינה שפה בתל-עדשים זה לא היה קורה. במקומות כאלה קטנים שבהם אחד מכיר את השני ואת אישתו
, לא נראה לי שמישהו היה עושה דבר כזה. ובנימה אופטימית זו אאחל לכולם יום נפלא ובריא. שרית

למעלה