איזו עוגה להביא למסיבת רווקות?

navazi

New member
איזו עוגה להביא למסיבת רווקות?

שאלתי גם בפורום השכן אבל אשמח לקבל רעיונות גם פה.

התבקשתי להביא עוגה למסיבת רווקות, לא עוגת שוקולד (כי מישהי כבר מביאה כזו)
חוץ מהעוגה שלי בגזרת המתוקים תהיה עוגת שוקולד, קרואסונים ופלטת עוגיות
אני מניחה שצריך להתחשב גם בשיקול שזו כנראה לא יכולה להיות עוגת מוס כי במסיבות כאלה הכיבוד בד"כ יושב על השולחן לאורך זמן

איזו עוגה/עוגות הייתם מביאים?

מסיבת רווקות,

היי navazi
איזה כייף! מזל טוב!!!
יש המון המון רעיונות לעוגות. האמת שאני הייתי הולכת על משהו אחר לגמרי אם את רוצה להשקיע טיפה ויש לך זמן.
קאפקייקס זה יכול להיות אחלה רעיון וזה כייף כי אפשר לקשט במלא צבעים וסגנונות שונים.
היום הקייקפופס (cake pops) הולך מעולה וזה אישי וממש נעים לקבל.

מה עם פונדו במקום עוגה?? פונדו יכול לגנוב את ההצגה!!! כמה סוגי שוקולד והמון המון תוספות!!

תגידי לנו מה נראה לך ונמשיך בשמחה לעזור!

מיכל

navazi

New member
תודה רבה!

קאפקייקס נשמע רעיון טוב, נראה לי שאני אכן אלך לכוון הזה

במקור גם אני חשבתי על קייק פופס , אבל זה קצת בעייתי אם לא מטמפררים את השוקולד של הציפוי כי הוא מזיע ונמס
ואישית אני ממש לא מתחברת לפונדו (וזה גם דורש כלים מיוחדים שאין לי)

תודה על כל ההצעות והברכות

מסיבת רווקות,

קאפקייקס הם הIN החדש (אפילו שקייק פופס ממש מתחילים לתפוס תאוצה בארץ) יש המון סוגים שונים של קרמים, וקישוטים שאפשר לעשות. נשמח ממש ממש לעזור לך בהחלטה ובהתהליך!!!

יום טוב,
מיכל

navazi

New member
שוב תודה, אבל האמת היא שבינתיים ...

האמת היא שבינתיים היה שינוי בתוכניות...
מסתבר שמכל מיני סיבות יהיה לי פחות זמן להשקיע בזה ממה שרציתי, ככה שירדתי מעניין הקאפקייקס ונראה לי שאני אלך לכוון של פאי.
נכון לעכשיו התכנון הוא להכין פאי חמאת בוטנים ללא אפייה של שירלי נמש (המתכון פה http://www.shirley-nemesh.com/2010/05/1001) ופאי תפוחים (כנראה זה מהספר הראשון של קרין, אבל אם יש למישהי הצעה למתכון טעים וזריז יחסית אני פתוחה להצעות)

navazi

New member
הנה הפאי שהכנתי בסוף

פאי חמאת בוטנים של שירלי נמש
היה מאוד מוצלח

navazi

New member
וכמו שאמרתי, היה גם פאי תפוחים

תודה רבה על כל העזרה!

למעלה