איחוד כפר סבא עם רעננה

איחוד כפר סבא עם רעננה

מה דעתכם שכפר סבא ורעננה יהיו עיר אחת? למה כן? למה לא?

מגניבבבבבבבבבב

שבט רכ"ס יהיה עצוםםםםםםםם כי שבט הדר הוא 1200 חניכים ואנחנו רק איזה 300 בעצם לא יודעת ודרך אגב מדובר על צופים

badboy3919

New member
סליחה שאני ותח שרשור חדש אבל.....

יש כמה תגובות: 1.כל הכבוד האוזר על התמונות שהבאת באמת תמונות אחלה 2.בקשר לאיחוד כפר סבא רעננה , האיחוד לא נראה לי בגלל שבמילא יהיו שתי ערים נפרדות עם כביש גדו ביניהם וזה לא ישנה שום דבר פשוט את השמות של הערים. 3.בקשתי לפני הרבה זמן צילום אווירי של כפר סבא, פניתי לעיריה אבל הם לא השיבו לי , מישהו מוכן להעלות צילום אוירי של כפר סבא לפורום או לדבר איתי בפרטי? וזהו בינתיים ביי ביי badboy

אממ.....היה לי

נראה לי בכיתה ד למדנו על כפר סבא בשיעורי חברה וקיבלנו כזאת חוברת........וגם מפות של כפר סבא וגם מפה אווורית...... אז אין לי משוג איפה זה

badboy3919

New member
חנויות צילום???

באמת יש להם????? טוב אני ישאל..... תודה בכל מקרה

La Gamba

New member
אוי לא,

כביש ראשי, אין לכםן כביש ראשי? שמתם לב שבהוד השרון יש שדות באמצע העיר?! דברים כאלה לא מפריעים, יש המון מקום לחסוך באיחוד, רמות הערים ישתפרו. וכעיר אחת, לרענסבא תהיה הרבה מה להציע.

דן מלך

New member
אני בעד!

כולכם נגד כי אתם לא אוהבים לשבור מוסכמות! אתם עם ראש בקיר! באיחוד יש יותר יתרונות מאשר חסרונות! עיריית כפ"ס בגירעונות כלכליים ע-צ-ו-מ-י-ם! נסגרים בתי ספר ובכלליות מצב העיר לא סימפטי במיוחד! אם נתאחד עם רעננה אז יהיה יותר כסף,העיר תהיה נקייה וכו"ל... ומה זאת השטות של "יש כביש גדול בין העירים"????? אז מה? אפשר לחשוב שבחיפה אין אוטוסטרדות בתוך העיר ובטח שיש בת"א... זאת השטות הכי גדולה ששמעתי... לא נתאחד כי יש כביש!!! ממש סיבה טובה! אני אומר כן לאיחוד!

badboy3919

New member
לדן "המלך": לא אמרתי שאני נגד

סך הכל אמרתי שהאיחוד הוא בסדר אבל בכל זאת יהיו שתי ערים עם כביש באמצע........

דן מלך

New member
תגובה

איפה בדיוק אמרת שהאיחוד "בסדר"? מה שאתה כתבת זה "האיחוד לא נראה לי..." ולא, לא יהיו שתי ערים עם כביש באמצע... תהיה עיר אחת עם כביש באמצע!!! ועדיין לא הבנתי מה הקשר לכביש? זה ישיש כביש זאת אומרת שאי אפשר שיהיה עיר אחת מאוחדת? זה מה שימנע מאיחוד??? נווו באמת...

badboy3919

New member
לאאאאאאאאא

הקטע הוא שנגיד ויאחדו את שני הערים.. אז מה יצא מזה עדיין תישאר עיר אחת (בשבילך) עם כביש באמצע וכל עיר תמשיך בעינינים שלה

דן מלך

New member
אני רואה שאתה לא מבין מה קורה פה...

כניראה אתה לא מבין דבר אחד... איחוד אומר עיר אחת עם עירייה אחת!!! אין כזה דבר "כל עיר תמשיך בעיניינים שלה..." זאת תהיה עיר אחת שתנהל לעצמה את העיניינים!!! אני לא יכול להבין מה אתה בעצם רוצה... או שאתה לא מבין מה המשמעות של איחוד, או שאתה סתם (סליחה על הביטוי) דביל...

יהיה ראש עיר אחד!

תבינו זה לא כזה מסובך לא יהיה יותר כפר סבא ורעננה יהיה כפרעננה סתם שם שהמצאתי! יהיה אחד!!!!!!! והכביד שמפריד יהיה כמו כביש ראשי....וזהוווווו

זאת לאחייבת להיות עיר אחת

אבל זה יכול להיות שתי ערים עם עירייה משותפת עיריית רעננה - כפר סבא [כמו עיריית תל אביב - יפו]

זה לא כ"כ חכם...

זה כמו לשאול: למה לא לאחד את תל אביב-הרצליה-רמת גן-יפו-פתח תקווה וכל ערי גוש דן לעיר אחת? גם בין הערים האלה מפרידים רק כבישים (ע"ע איילון בין ת"א ל-ר"ג). אומנם אני לא הכי מבין בזה, אבל מבחינה הגיונית, הרבה יותר קשה לעירייה אחת להתמודד עם מספר אדיר של אנשים, לאחד את רעננה וכפ"ס זה טיפה בעייה, אומנם בתל אביב למשל יש עירייה למספר גדול של אנשים, אבל גם שם יש גופים המחלקים ומקזזים את האוכלוסייה לפי איזורים, למרות שכל הגופים הם תחת השם עיריית תל אביב. אם מסתכלים על ההיבט הכלכלי, אולי זה יעזור איחוד, אבל בכל זאת תושבי רעננה ישארו בחייהם ברעננה, תושבי כפר סבא ישארו בחייהם הכפר סבאיים, זה לא ישנה כלום חוץ מהבחינה המנהלתית, ומה יקרה כאשר הערים יתחילו לפרוח? ישנו את זה חזרה ל-2 עיריות? לדעתי מיותר, המעבר הזה גם לא זול במיוחד. אגב בקשר למה שעומרי אמר, הוא צודק, האנשים ברעננה מאוד שונים מהאנשים בכפר סבא, מנסיון אישי. לא שזה משנה הרבה...

למעלה