איחוד של היי-פייב, כן או לא?

TetiBETTY

New member
איחוד של היי-פייב, כן או לא?

מעניין אותי לדעת.. אם היו אומרים לכם שהיי פייב מתאחדים שוב, האם הייתם הולכים להופעה?! ואם כן, מהי רשימת ה TOP 10 שהכי הייתם רוצים לשמוע אותם מבצעים?? מחכה לתשובות ורשימות שירים מעניינות

TetiBETTY

New member
אז אני בארווור שהייתי הולכת....

והרשימה שלי הייתה ולאו דווקא בסדר הזה:(והבחירה הייתה ממש ממש קשה!!!!) 1. לב הים 2. אני 3. כולם רוקדים עכשיו 4.ילדי ה 90 5. לחץ 6. עומד על צוק 7. תפוס את העולם 8. יום מעונן 9. מאוחר להצטער (שבתקופה האחרונה משום מה נזכרתי בו והתחלתי לחרוש עליו...) 10. ממשיך לצעוד

OOOO0

New member
רעיון מעולה בת אל! ../images/Emo45.gif

בדיוק חשבתי על זה השבוע בעצמי. כמובן שהייתי הולכת. היה נורא קשה לבחור רק עשרה שירים, הנה מה שיצא אחרי לבטים רבים: 1. ממשיך לצעוד 2. אני 3. כולם רוקדים עכשיו 4. אולטרא מודרני 5. ילדי ה-90 6. אחלום לנצח 7. עומד על צוק 8. יחסים מבולבלים 9. יום מעונן 10. לחץ

TetiBETTY

New member
אולטרא מודרני שיר מדליק שממש

כאילו הקדים את זמנו עם כל האלקטרוני שהיה..

ברור כ"כ שהייתי הולכת! רק שמישהו יכריז ../images/Emo57.gif

והעשיריה שלי-וואי קשה נורא: 1.מי אמר. 2.חלמנו לרצות. 3.זה כבר כאן. 4.ממשיך לצעוד. 5.לב הים. 6.עולם אגדה. 7.איפה היית. 8.צועקת אהבה. 9.מותק. 10.את שם.

השתדלתי לגוון. מה לעשות...אבל זה באמת העשיריה

שהכי בא לי לראות אותם שרים כרגע. זה יצמרר אותי בכל המובנים ואני אבכה מכל ביצוע ולא כי בחרתי הרוב שירים שקטים. בקיצור,אם אמיר יקרא את זה,בטוחה שכאשר זה יקרה,הם ייקחו לתשומת ליבם
רק שיקרה כבר. אנחנו לא ניהיות צעירות יותר חחחחח...

Reviii7

New member
כן

-קטן זה הכי כיף בעולם (נחשב? כי זה היה בפסטי) -יום מעונן -אני -עומד על צוק -כולם רוקדים עכשיו

ברור שהייתי הולכת

איזו שאלה
אני כ"כ מחכה כבר לאיחוד
הtop 10 שלי הם: יום מעונן צועקת אהבה עומד על צוק כולם רוקדים עכשיו היא עוזבת ילדי ה90 למה לי סיפור קטן פשוט אני תפוס את העולם

TetiBETTY

New member
כבר שכחתי מ"היא עוזבת"!! שיר מצויין!!!

ומסיפור קטן פשוט הייתי בוכה פעם פעם פעם...

ALI האחד

New member
../images/Emo207.gifתצביעו ל''קטן זה הכי כייף בעולם"

http://www.kidstv.co.il/iframe_article/3446147

למעלה