איחולי לפתיחת הפורום ומעשה שהיה....

אלמרה

New member
איחולי לפתיחת הפורום ומעשה שהיה....

הסיפור הזה קרה לי במציאות (נעשה הכל כדי לטשטש זהות של הנפשות הפועלות כמובן) ואני חוויתיי חוויה נטוראליסטית במפתיע ולעולם לא אשכח אותה (לטובה). הכתוב כאן מטרתו לעזור לכם לעודד את ה-outsiders הביישנים להציץ ולהיפגע. מקווה שלא תראו ב"סיפור" נסיון לפגוע חלילה בכם או ברעיון הנטורליסטי - בכנות ומכל הלב אני מאחל לכם הצלחה רבה. - "שלום, מדברת ד`. אתה בטח לא תזכור אותי אבל אני ד`ולפני כחמש שנים היה לנו דו שיח מעניין שלצערי לא הניב דבר, אני מ... והיינו פעם בשבת אחת ב...." קריאת הטלפון הזו הפתיעה אותי מאוד, מוזרה עד כמה שהייתה אבל משהו במבטא המדויק ומוטעם כהלכה האופייני לד` הפיל לי את האסימון. - "שלום ד`! בטח שאני זוכר מה שלומך? ובמה זכיתי לכבוד זה?" אודה ולא אבוש, ד` לא הייתה הדייט המושלם בעיני לפני מספר שנים ולאחר פגישה או שתיים (ללא סקס) נפרדנו לדרכנו ללא טינה או הרגשת פספוס כלשהיא. - "אני בטוחה שלא תרצה לפספס הזדמנות נדירה למפגש של קבוצת נטוראליסטים עליה אני נמנית לאחרונה והיא מתקיימת הערב ואני באה לאסוף אותך ואני לא מקבלת "לא" כתשובה". - "סליחה, אבל מי הם הנטוראליסטים האלה? מה זה בכלל נטוראליסטים?" העמדתי פני Hard to get ד` היתה נחושה והחלטית ולא קנתה את ניסיון החמיקה שלי. - "תהיה מוכן, בשמונה אנחנו צריכים להיות במועדון הספא של.... ובעוד חצי שעה אני אצלך, אתה צריך רק מגבת גדולה או חלוק רחצה." מעולם לא חשבתי אי פעם על השתתפות במפגש נודיסטי, גם אם הייתי חולם על דבר כגון זה, בטח לא הייתי מעז לחשוב על בריכת השחייה בה לומד בני הצעיר בחוג שחיה פעמיים בשבוע. אבל הסקרנות.... הסכמתי ל"הכנע" והשיחה בדרך לשם התנהלה משהו כמו: - "עלייך להבין שקיים סיכוי שבדקה הראשונה אני בורח החוצה ואת מחזירה אותי הביתה" - "למה? מה קרה לך, אין שם כלום המתקרב לסקס, זהו חוג סגור של אנשים בני מעמד מכובד שסיגלו לעצמם אורח חיים חופשי ומקיימים מפגשים סגורים לקבוצה בלבד בבריכת השחיה ובג`קוזי בעירום. ויש גם כיבוד קל, קפה עוגיות וסתם Small talk – יהיה נחמד מבטיחה לך" - "את לא מבינה, מעודי לא ראיתי יותר מזוג שדיים אחד בו זמנית, איך אסתדר פתאום עם מולטי-ציצי וכל מיני ערוות חופשיות ככה מול עיני ומה יהיה על זיקפתי הנוראה במקרה זה? הא???" - "אתה לא מגיע לשום זיקפה חמודי, האווירה נינוחה ורגועה נטולת סקס, זו רק הרגשת חופשיות וכיף... אל תדאג" כאשר אני מקבל הבטחה בנוסח "אל תידאג"- או אז דאגתי מרקיעה שחקים: - "סליחה! את עושה כעת U-Turn ומחזירה אותי הביתה, אני רוצה הביתה ומיד!" - "אני לא מחזירה אותך הביתה אתה מצטרף ותראה שיהיה רגוע... זה הכל רק בראש שלך" - "ראש כן אבל את בטח לא יודעת מה מתרחש לי בראש הקטנטן השני שלי כאן למטה ואנחנו עוד רק מדברים על זה, אני לא מוכן להסתכן, הביתה!!!" - "שתוק, הגענו לחניה של המועדון, אתה יוצא תחת המטריה שלי מפני הגשם הזה, נכנסים ימינה ישירות למלתחת הנשים, כן כולם שם מתפשטים מבגדיהם וצועדים לעבר הבריכה והיא מחוממת, אל תדאג, רגעעעעעעעע אחד, אתה רציני??? עומד לך פה כמו איזה חרמן בן 16... מה קורה לך אתה לא יכול להרגע?" - "אמרתי לך: הביתה!" ואם את לא לוקחת אותי מיד בחזרה, אוי לבושה שתהיה לך כשניכנס לבריכה וזיקפתי כזו – את גם לא תרגישי בנוח" - "יודע מה?, שתוק! יורד גשם והראות במגרש החניה שואפת לאפס, ודאי מחוץ למכונית פנימה – אין רואים כלום. פתח את מגירת הכפפות מימינך, הקונדומים – עלי!" החוויה – מרתקת ומומלצת, לא חזרתי לקבוצה למרות שהתקבלתי בספר פנים, שדיים ושאר אברים יפים ויפות, היחידה שהיתה לבושה היתה המצילה בבריכה וכמה חבל... היו שם אנשים בודדים וזוגות, חלק אפילו נשואים ונשואות שבאו ללא בני זוגם, כולם אנשים בוגרים (לא צעירים מדי) בני גילים שונים ורמה אנושית וחברתית גבוהה שממש קל היה לי להסתגל ולהתרגל לרחצה בעירום לראשונה בחיי עם קהל מגוון. לציון מיוחד זוכה אותה אישה מבוגרת הרבה יותר מכולנו, אבל היא הייתה הכי נחמדה, ובעת שהתלבשנו בחדר ההלבשה לפני שהלכנו לביתנו אז רק העזתי להביט בה בעיון וראיתי את העור הכי לבן וחלק (ויפה) וחזה גם אם נפול משהו אבל כל כך יפה וחלק שלשאלתה האם תבוא שוב? עניתי כמובן שכן...

giora10

New member
סיפור חמוד, אבל....

סיפור חמוד ומסביר היטב מה היה לך בראש במפגש הראשון שלך ומדוע מאז לא זכינו לראות אותך וחבל. כתבת כיצד אנו הנטוריסטים (ולא נטוליסטים) ניראים בעיינך, ועינך רואות כמו שרוב האוכלוסיה רואה אותנו. חזה נפול, גדול או קטן או איבר מין גדול או קטן עם ברית או בלי אינו דבר חשוב לנו. האם חשוב לך אם אני לבוש חליפה ועניבה או שאני לבוש עם ג'ינס וטישירט... בחברה נטוריסטית כולם עירומים בלי הבדלי צבע מין דת דיעה פוליטית וכו'. מטרת הפורום להסביר מהו נטוריזם ומי שבא לו להצטרף ברוך הבא. גיורא (מנהל הפורום הנטוריסטי הישראלי בהייד פארק) http://hydepark.hevre.co.il/forum.asp?forum_id=388

אלמרה

New member
מתנצל - נטוריסטים ולא נטוראליסטים

הטעות לא שלי אלא של ד' כך היא הגדירה את הקבוצה. איני יודע אם היא עוד פעילה אצלכם, ואם אתם אכן אותה קבוצה נפלאה של אנשים חביבים שפגשתי שם בחוויה הנפלאה ההיא, בכל מקרה אני מאחל לכם הנאה והצלחה, והמשך פעילות מבורכת.

קוואנט

New member
אני שמח שהיתה לך חוויה מוצלחת...

ומנגד, מצטרף לדבריו של גיורא ומדגיש שהקהילה הנטוריסטית אינה בודקת ושופטת אנשים על פי מראם, מבנה גופם, חלקות עורם ועוד. אנחנו מורידים את הבגדים ונשארים בחליפה הטבעית כדי להינות בחברותא, לא כדי לעמוד לתחרות יופי
. אני מקווה שתחליט לחזור בעתיד

למעלה