איחולי נסיעה טובה חמים

איחולי נסיעה טובה חמים ../images/Emo160.gif

לזוג מספר אחד בפורום, שני אנשים יקרים לי מאוד: אלעד, המכונה Carcass, ורעות, המכונה רעות הקטנה. שניהם נוסעים מחר לפנות בוקר לטיול קאריבי חלומי בג'מייקה ובקובה, וכל אחד מאיתנו היה מתחלף איתם ברגע זה... רובכם לא יודעים, אבל אלעד משמש ממלא מקומי בזמן היעדרותי בכל מה שקשור לניהול הפורום, וכשיחזור בעוד כמה חודשים צפוי להתמנות למנהל יחד איתי. שניהם חיכו לטיול הזה זמן רב והנה זה קורה, אני בטוח שהם הולכים לעשות חיים ומנצל את ההודעה כדי לאחל להם על גבי הפורום נסיעה טובה ושהות נעימה באי הקסום, ולאחר מכן בקובה. זה היארד, מקום בלי דאגות, הכל באיזי וייבס. מקווה שלא תהיו בשוק יותר מדי גדול ותצאו ממנו מהר, ותתחילו להנות! חברים יקרים: תעשו חיים, תעשנו מלא גאנג'ה, תשמעו מוזיקה טובה וחדשה, תטיילו בכל האי, צאו לדאנסים וחפשו אירועים רציניים באי, תשמרו על עצמכם והיזהרו מהרוחות הרעות שמסתובבות בזמן האחרון (שהתבשרתי עכשיו בחדשות שהן נחלשות ונקווה שכך ישאר!), ותחזרו אלינו בשתי חתיכות ולא יותר
נסיעה נעימה ואיכותית ממני, בשם כל הפורום! (מוזמנים לתת את הברכה שלכם)

xXx Shiraz xXx

New member
תהנו =] אלעד לך לפאסה פאסה בשבילי

שמרו על עצמכם ואחד על השני, תאכלו אוכל טוב ותהנו מהים, שמש, אווירה, אנשים, מוזיקה!!!!!!

K C

New member
איזה זוג!

smoke the sensi!! שמרו על אחד על השני מהסטלות המטורפות שיהיו שם, עוד לא תרצו לעזוב את ג'מייקה and again, smoke the sensiiii הרבה ברכות מאח שלכם

K C

New member
אחד על השני ../images/Emo4.gif

ננצל את התיקון לאמר, אני גם בדרך!

Carcass

New member
תודה חברים :)

נתראה בשמחות,או לחילופין כשאנחנו נחזור ונספר חוויות :)

אני באמת מתרגשת...

גיל, נשמה, תודה רבה, אין לך מושג כמה עזרת לנו (לי במיוחד בלהרגיע) וממש נתת הרגשה טובה. אני בטוחה שנשתמש בטיפים שלך, נשתדל לעשות הכי הרבה פאן שאפשר. לכולם, תשמרו על הארץ הקטנה שלנו, נתגעגע ונביא תמונות...
ו...קייסי מותק - תודה! לילה טוב רעות

vigiman

New member
תהנו!

חוויה מדהימה תנצלו כל רגע (ברגוע ובגוד וויבס כמובן) ותשמרו על עצמכם

SaBaGMaN

New member
תעשו חיים!!

לי אישית היה תיכנון ליפניי הצבא,גם ככה דחיתי תגיוס בשנה +,עבדתי,חסכתי וכו'..הכל היה מוכן ומסיבות שאין טעם לפרט בפורום זה לא התממש,אבל אם יש משו שברור לי שאני יעשה רגע אחרי שאני דורך במדור שיחרורים זה ליארד. כל החבר'ה שביקרו שם,אומרים "וואלה סבאג,זה ה-מקום בישבילך!!" עוד נינחת שם.. תהנו חבר'ה!! וואדי וואדי,פאסה פאסה,הופעות וכל מה שבא ליד..תנצלו כל דקה,גם בכל העיניין של הטבע והנופים וואלה יש שם מקומות תענוג! באבא תצטייד בבוליט נגד מוכרים נודניקים,וכל מיניי באדמיינד,ליקל רעות,תישתדלי לא להתרחק מהבחור בדאנסים וכאלה:)) ehh וברצינות..שמרו על עצמכם ושוב פעם שרפו כל מקום אפשרי באי הזה!

S t o l a

New member
תהנו לכם !!!

תעשו חיים !!! ותשמרו על עצמכם!! וכשתחזרו לא לשכוח לספר חוויות... !

yaarasta

New member
תהנו ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

תבלו, ותשמרו על עצמיכם!!! BLESSSS נ.ב. - תעלו לפה תמונות פה ושם!

Ras Or

New member
שיידי בוש לך ../images/Emo3.gif

אתה מעודד שימוש בגאנג'ה?
סתם חבוב, בצחוק אלעד ורעות תעשו חיים! ראס.

למעלה