איידס כמחלה כרונית

זד37

New member
איידס כמחלה כרונית

לג´וני שלום צפיתי בסרט הסרט חזק אם כי לדעתי הוא מעט מיושן ומתאים לעידן של טרום הקוקטייל. רציתי לשאול אותך האם איכות חיים של נשא איידס המקבל את הקוקטייל סבירה? האם יש תופעות לוואי לתרופות ? האם זה נכון שהקוקטייל משנה את מאזן השומן בגוף כך שהפנים והגפיים מרזות והשומנים מתרכזים באיזור הבטן או שמדובר בסדרת התרופות הישנות?

Jony Jerusalem

New member
היי

איכות החיים של נשא איידס משתנה מקצה לקצה ורק לטובה. אני יכול להעיד במקרה הזה על עצמי שאיכות החיים שלי עלה מאד. תופעות לוואי היו לי בתחילת הדרך אבל היום אין כאלה. יש אנשים שיש להם תופעות לוואי אבל זה אינדבידואלי. בקשר לשומנים שמעתי את זה גם אבל אין לי שום מידע על זה וניתן לנסות לשאול את ד"ר רשפון בפורום איידס אולי לו יש את התשובה המתאימה. בכל מקרה כמו שנאמר הסרט הוא מיושן ולא מייצג את האמת של היום אבל חבל שאין דברים שנותנים טיפה של אוטפטימיות היום ג´וני ירושלים

שאלה

אבל הד"ר אומר שנשא מרגיש טוב שנים רבות עד התפרצות המחלה. אז ממה היה לך שיפור? ומהם תופעות הלואי שהיו לך.

Jony Jerusalem

New member
הייתי במצב של התפרצות קשה

הייתי במצב בו המחלה התפרצה. כנסי לאתר וקיראי את אשר אני כתבתי על מה שעבר עלי ותביני. זה יכול לשפוך אור על השאלה.

שאלה

אחרי שנתיים פרצה המחלה? זה מוקדם מידי לפי דברי הד"ר ולא מרגיע. או שאתה לא יודע מתי נחשפת?

Jony Jerusalem

New member
האמת נכון

אין אני יודע מתי נחשפתי. כנראה שזה הרבה מעבר למה שאני יודע. אני הגעתי לבית החולים שהייתי עם רגל אחת אצל בורא עולם וחזרתי. כמו שאומרים, אלוהים יודע מתי נדבקתי וגם זה לא בטוח.

למעלה