אייקון בארץ, סוף החודש

אייקון בארץ, סוף החודש

אחרוג ממנהגי ואפתח שרשור בפני עצמו ולא שרשור אירועים ולו בשביל הדיון הראוי - מעניין כאן מישהו? לדעתי זה שווה את ההתלבטות אם להגיע. אייקון אחלה של זמר, ובג'מייקה מחזיקים ממנו מאוד. משמיעים אותו הרבה ברדיו מאז Ghetto והכריחו אותי שם לקנות סינגל שלו :) סה"כ אם תהיה לי הזדמנות אגיע לשם! לידע כללי, הוא בטור כרגע, ויש לו גם הופעה בקפריסין, אז קפצו על ההזדמנות והביאו אותו. אז מה אתם אומרים?

xXx Shiraz xXx

New member
למען האמת, תלוי מה מחיר הכרטיס

אבל כן, אני כנראה אקח את אחי להופעה =] אייקון הוא אמן מיינסטרים עם להיטי מסיבות שמפוצצים כל מועדון בארץ, המזויקה שלו בסך הכל יהאט ובה, לא משהו מדהים באופן אקסטרה וגאנזי, אבל יש לומר שהוא תותח =] בקיצור... אחי ואחותי מטורפים עליו... ייתכן ואני אסע איתם חח בטח יהיה מצחיק... איפה משיגים כרטיסים ?

MJamaicaM

New member
מעניין מה קרה לכל האומנים??

פתאום כולם רוצים לבוא לארץ (לא שאני מתנגד) בקשר לאקון אממ.. לא יודע המוזיקה שלו זה בעיקר להיטים נראה עם מישהו מהחבר'ה שלי ילך..

טובא

New member
WTF???

לא נראה לי שאני הולך לפספס את זה!! טוב,נעבור את לורן היל ואז נראה...

Dtiup

New member
אקון

איך אתה מגדיר אותו אחי? לאיזה ז'אנר.. הוא לא ראגאטון?

Dtiup

New member
אבל עדיין אם הוא להיט מסיבות

על איזה ז'אנר הוא נופל- ופופ זה בריטני ואני בטוח שהוא לא כמו בריטני.

MJamaicaM

New member
היפ הופ/פופ/היפסול

היפ הופ/פופ/היפסול זה בערך מה שהוא^ ויש לו איזה 2 שירי ראגיי

xXx Shiraz xXx

New member
נההה, היפ הופ זה תרבות, לא סגנון מוזיקה

ייתכן והתכוונת לראפ אבל זה הוא לא עושה =] לדעתי זה ארנבי וסול משולב עם פופ, ועם טיפה'לה תיבול של רגאיי... תוסיפו לזה פזמונים קליטים והופההה בישלתם להיט מסיבות ! ולפי הדרן זה 199 ש"ח המון לי =[

MJamaicaM

New member
מכונת להיטים

"לדעתי זה ארנבי וסול משולב עם פופ, ועם טיפה'לה תיבול של רגאיי... תוסיפו לזה פזמונים קליטים והופההה בישלתם להיט מסיבות !" בדיוק.. אקון הוא זמר של להיטים בקשר ל200 שקל, לא יודע מאיפה הבאת את זה אבל תמיד מחכים לכמה ימים האחרונים ושהמחיר ירד אוליי הוא יהיה סביר ונקנה אני מאמין שהמחיר ירד לפחות ל150 שקל אם לא פחות

טובא

New member
בעקרון הוא

שר סול. אבל בהמון שירים שלו הוא מושפע ממוזיקת הרגאיי. בעיקר קונשס(כמו שגיל כתב פה לפניי) בכל מקרה הוא פעיל ומופיע דיי הרבה בג'מייקה(וגם זוכה שם להערכה רבה של המקומיים) יהיה חוויה לראות הופעה שלו

שירת סול אפריקאית על ביטים של היפ-הופ

הוא לא בדיוק סול, לפניו לא שמעתי אף דבר דומה לו באמריקה, זה שהוא גדל בסינגפור כנראה השפיע מאוד על הסגנון שלו.. בגדול הוא היפ-הופ מיינסטרים, ראיתי הרבה כתבות אמריקאיות שמגדירות אותו כראפר, למרות שזה לא מדוייק בכל אופן- תותח רציני

Nechi Nech

New member
סוג של מכונה לייצור להיטים

כשהוא יצא עם "Locked Up" מאוד התלהבתי ממנו.. ובכלל אהבתי את האלבום "Trouble".. היום אני לא כל כך מתלהב ממנו.. אני לא מתרשם מהדרך שלו לשחרר אינספור סינגלים (שהמטרה העיקרית שלהם היא להיות להיטים חרושים). מה שכן, יש לו השפעות מכל מיני סגנונות, ביניהם רגאיי (לדוגמא השיר mama africa שהרידים הוא גרסה מחודשת לרידים dem gone של ג'נטלמן) בכל אופן, לא כזה דחוף לי לראות הופעה שלו.. אבל וואלה, כל הכבוד שהביאו אותו.

astar12121

New member
לשון פול היה מכירה מוקדמת ב150 (בVANS בקינג)

לשון פול היה מכירה מוקדמת ב150 (בVANS בקינג גורג).. גם לאיקון יש מכירה מוקדמת שם?

MJamaicaM

New member
מישהו יודע על עוד אנשים שבאים איתו?

T PIAN או מישהו אחר שחתום בלייבל שלו יגיע איתו?

xXx Shiraz xXx

New member
זה חלק מסיבוב ההופעות שלו,

אם אתה באמת מתעניין תחפש באינטנרט מידע על הTOUR שלו ומי בא איתו

למעלה