|אייקון של רעידת אדמה|

frige

New member
|אייקון של רעידת אדמה|

הלו? מה קורה? איפה כולם? תלחצו למעלה על ריענון ותרעננו קצת את הפורום אחרת יסגרו לנו אותו וחבל. קוראת לכולםםםםםםםםםםםםםםםםםם להתפקד גם לסמויים, הגיע הזמן לצאת מהארון ולהראות את עצמכם. אולי תחזור ונהפוך את הפורום הזה ליעיל, פעיל ומלא שמחת חיים, מה אתם אומרים???? קריאה אחרונה לפני העלייה למטוס.
שרית

מי רוצה לסגור ?

הם צריכים להתחשב כי יש אנשים שעובדים לומדים , וכן אני יכול להגיד שהייתי לי הרבה עבודה ולכן לא נכנסתי כל כך הרבה ,אני מאוד מקווה שלא יסגרו את הפורום הזה כי אין לנו יותר פורום באף מקום אחר שבו יש תושבי מגדל העמק והסביבה אפשר כמובן לעשות פורום או קהילה במקושרים למי שמעוניין זה יכול להיות נחמד אז מי שיוכל להחזיק את הפורום הזה בחיים ולא לתת שיסגרו אותו מוזמן לעשות את המאמצים האלה ומהררררררררררררררר

שירה763

New member
הנני כאן ../images/Emo13.gif

הקטנטנים ישנים להם
החצי הולך לצפות בכדורגל אצל חבר
ואני הזמנתי חברה ל
ערב נעים לכולם, ואשמח מאוד למפגש ערב

rby74

New member
אותי את אף פעם לא מזמינה

לקפה ועוגה... טוב אני מזמינה את עצמי ...;

frige

New member
../images/Emo124.gifנו?? עוד, עוד,

אני רוצה לראות עוד ידיים מורמות, קדימה, לא להתבייש, אנחנו פה בשבילכם, נעזור לכם, נתמוך בכם, אנחנו אוהבים אתכם
, נסחפתי, אה? אז קדימה, אני רוצה לראות כאן עוד נוכחות. חבל, באמת חבל על הפורום. תתחילו להפגיז בהודעות. נתחיל בהודעות בוקר טוב מדי בוקר ואיך עבר עלינו היום. אז אני אתחיל...
שרית

Nישהו אמר שיכול לעזור?

אז ככה חצי מליון שקל(לא רוצה להגזים.רק אצבע לא כל היד
) זה בהחלט יעזור לי מאוד. חוץ מזה הכל סבבה.
נשיקות לבנים שלך בסנטר
שלי היום גם שוב קפץ מהכיסא ישר על האף ושפה. כמו אז שסיפרתי לך. שוב דם ואף נפוח. הילדים האלה -לאכול אותם דפנה איך את?תעדכני בבקשה פה או בטלפון לילה טוב לכולם

frige

New member
נשיקות ללירון המתוקון

וגם כמובן לשירז, נו, טוב, תני גם משהו קטן לאושרי. תהיו בקשר, אולי נקפוץ איזו שבת. את לא יודעת כמה אתם אצלינו בתכנון השבועי.

הייי שריתוש'

שמחתי מאווווד לפגוש אותך
גם את הבנים, נסיכים אמיתיים. כל הכבוד על הגיזרה, את נראת מצויין
לילה טוב וחלומות פז
דנייייייי
ענקייייייי

frige

New member
גם אני מאוד שמחתי לפגוש אותך

ולראות מי את וכמובן לפגוש את דניאלה היפייפיה
.
על המחמאות.