איך אני משטיח את השוונצים?

איך אני משטיח את השוונצים?

ידידי החקלאים , יש לי ראסטות כבר שנה והשבוע חטפתי קריזה על השוונצים. אני יודע שאם אני לא אחפוף אז יהיו לי פחות.. אבל איך לעזאזל אפשר בלי לחפוף???? השאלה שלי היא.. מישהו פה יודע איך לשמור את הראשטות הדוקות וגם לעשות מקלחות כרגיל?

יש לי בדיוק

את אותה בעיה.. יש לי המון שוונצים, גם בשורשים וגם בראסטות עצמן.. אבל לי יש אותם רק חצי שנה... נראה לי הפתרון הכי טוב, זה פשוט ללמוד איך להכניס שוונצים עם מסרגה וכל כמה זמן לעשות את זה עד שהשוונצים הופכים להיות כבר חלק מהראסטה.. אני מחפש כבר הרבה זמן מישו שילמד אותי איך לעשות את זה

LuNaTiC

New member
הרשו לי להדחף...

אני, קוראת סמויה, במקרה מצאתי אתמול בהייד פארק סרטון פלאש על שימוש במסרגה. אז הנה לכם, אובדי עצות ומסרגות, הקישור להודעה: http://hydepark.hevre.co.il/topic.asp?topic_id=1390779 גם לי יש ראסטות והאמת היא שאת שיטת הסריגה שלי די גיליתי בעצמי. זה לקח קצת זמן והרבה חורים בראסטות, אבל בסוף הצלחתי ו... כיף ככה. זה באמת עניין של אימון ואמונה.

אני יודע לסרוג ואפילו עשיתי לאנשים ראש אבל..

זה מתיש לסרוג את השוונצים פנימה כל שבוע.. חשבתי אולי יש איזה טריק שהם פשוט לא יצאו אול איזה אבו עגלה :) בכל מקרה אם אתם מהצפון ואתם רוצים סידור לראסות דברו איתי

Dtiup

New member
נראה שאתה צריך סידור

אני מהאיזור אם אתה מעוניין אנסה לפתור את הבעיה שלך... אולי זו דרך הסריגה ואולי זה סתם בגלל סוג השיער שלך...

LuNaTiC

New member
אפשר להשתמש בווקס...

לא כל וואקס טוב לראסטות בגלל החומרים שיש בפנים שיכולים להפוך ראסטות לג'יפיות במיוחד... אבל יש וואקסים מיוחדים שלא מכילים את החומרים הכימיים האלה ("האלה"=כל מיני שמות לועזיים ולא ברורים). ואז אפשר למרוח טיפה טיפה (טיפה) ולגלגל ולהשטיח שוונצים. אבל הכי כיף זה סתם, כשמשעמם, להתחיל לסרוג.
.

xXx Shiraz xXx

New member
יש לי ווקס מגרמניה משהו יקר ומשובח

שכמובן קיבלתי במתנה מחברה, אבל כבר אין לי ראסטות אז לא רלוונטי לגביי יותר
(לפרוטוקול, הבחורה התחילה לעשות לי וזה אבל זה היינו קצרות בזמן כי היא הייתה צריכה לטוס חזרה אז נשארתי עם 10-15 ראסטות יפהפיות, שדאגתי לפרק כי קשה להתמודד עם זה חח... כיום יש רק ראסטה אחת למזכרת)

nayabingi

New member
תצ'מע תצ'מע

אל תדחוף לעצמך מסרגה כל שבוע כי אתה מחליש את הרסטות - רסטות מתגבשות כאשר עוזבים אותם מה שקורה כשאתה דוחף מסרגה בתדירות גבוהה אתה פשוט מחליש את הקשרים במקום אחר ... התשובה שלי ללקוחות שבאים אלי - זה, קבל את זה באהבה - זה חלק מהעניין... מה לעשות שאנחנו חיים במדינה עם אחוזי לחות גבוהים ובקיץ הרסטות מתנפחות ושוונצים יוצאים... מתמודדים! העיצה הכי טובה שאני יכול לתת לך היא פשוט תקפיד לסובב את הרסטות כמה שיותר - בסופו של דבר השוונצים יעטפו לך את הרסטות מבחוץ - אבל קח בחשבון זה תהליך ארוך. ובסוף הלחות של הקיץ תמיד מנצחת

למעלה