איך אתם יודעים לזהות הומואים ?

מפיסטו

New member
איך אתם יודעים לזהות הומואים ?

יש סימנים מוסכמים ? למשל שמעתי שעגיל באוזן ימין מסמלת הומוסקסואליות וכו´ וכו´

אופק L

New member
להומואים יש קרניים, וכתמים אדומים

על העור (זה רק איידס, אין מה לדאוג)
ועכשיו ברצינות - אין תורה כזו של זיהוי הומואים, ותתפלא אבל ברוב המקרים גם אנחנו עושים טעויות, זה לא נורא. כמה פעמים גבר סטרייט מנסה להתחיל עם בחורות בדיסקוטק ולא הולך לו? כמה בחורות פירסמו תמונה שלהן באתר קופידון ואף גבר לא התקשר? עגיל באוזן ימין סימל בעבר הומוסקסואליות, היום יש גם סטרייטים שהולכים עם עגילים בשתי האוזניים בלי לסמל שום דבר. כמו כן סגנון הלבוש ההומוסקסואלי שהיה פעם נחלתם האישית בלבד, הפך בשנים האחרונות לנחלת הכלל ונמכר בכל חנויות האופנה הגדולות ביותר (צבעים נועזים כמו סגול למשל, ווסטים, נעלי באולינג, צעיפים, מכנסי עור, מעילי עור ארוכים). יש אנשים שבוחרים להציג את ההומוסקסואליות שלהם באופן פומבי על גבי גופם. אם זו שרשרת שרואים בה זוג סימני מאדים מחוברים (סימן מאדים - עיגול עם חץ שיוצא ממנו מסמל גבר), אם זה עגיל של סימן מאדים, אם זו כתובת קעקע או דגל גאווה קטן המוצמד לתיק. בחברות ההיטק כמובן, בהם יש קוד לבוש קבוע, לא תוכל לזהות הומוסקסואלים. יש מיתוס כזה שלכל ההומואים יש קול גבוה ונשי - אני מוכן להשמיע לך כמה הקלטות של חברים שלי שיש להם קול בס נמוך וצרוד. הדרך הבטוחה ביותר להכיר גייז היא כמובן במקומות הבילוי שלנו - בתי קפה, דיסקוטקים, עיתונים מיוחדים לקהילה (הקשת, הזמן הוורוד), בית האגודה, כנסים ואירועים של האגודה. אפילו במצעד הגאווה לא הייתי מנסה, השנה הייתה שם כמות היסטרית של סטרייטים שבאו לעשות חיים, ואני חושש שבשנים הבאות אנחנו נהיה מיעוט לעומתם במצעד

אופק L

New member
ועוד מושג קטנטן המתקשר לנושא -

גיידאר. רדאר של חד-מיניים. עוד אחד מהמיתוסים, יש אנשים שבטוחים שיש להם אותו ושהם מסוגלים לזהות כל הומו ממרחקים. העיקר שטוב להם

בלינק למאמרים למעלה בשורה האפורה...

תמצא מאמר נהדר ומקיף על הגיידר ואיך משתמשים בו, פרי עטו של מנהלנו האהוב מרמלד. (הסיבות לחנופה נשגבות מבינתי בינתיים, אבל אני בטוח שזה יבוא לי עם הזמן...)

MARMELAD

New member
אוחחח... אני שוב ../images/Emo9.gif

אני שכל כך שנאתי מורים... הפכתי בסוף ל... מנהלת... פחחחחחחחח

MARMELAD

New member
אז כמו שענו אופק ויונתן....

יש באמת את הגיידר שהוא בעיניי כלי מאוד שימושי. אבל! יש כל כך הרבה הומואים, כל כך הרבה טיפוסים, אנשים שכל אחד מהם בא מרקע אחר, תרבות אחרת, צורת חשיבה והתנהגות אחרת... שהיום אני כבר לא ממש יודע עד כמה אפשר לזהות. סימן אולי קטן שקיים בכל ההומואים - וזאת הכללה גסה - הם קצת יותר רגישים לסביבה (זהו, זאת ההערה ההומופובית האחרונה שלי...
) ברוך הבא...!

למעלה