איך אתם יכולים לצפות בזה?

Exta 666

New member
איך אתם יכולים לצפות בזה?../images/Emo4.gif

זאת אחת התוכניות הכי גרועות ומשעממות שראיתי פשוט הריאליטי הכי משעמם שהיה, לא מגיע לסולייה של כוכב נולד או פרויקט Yאו כל מיני ריאליטי אחרים שהיו. ויש שניים שממש מעצבנים בתוכנית הזאת ההומו הזה לאון וההערס הזה שרב עם כולם לא זוכר איך קוראים לו אפילו שזאת תוכנית גרועה כזאת לא מגיע להם להיות בה

Jovencita linda

New member
דבר 1

התוכנית התחילה והמשחק עדיין לא... רק עבר שבוע. ועובדה של תוכנית ה 1 היה רייטינג של 30.3% ושל תוכנית ה 2 29% שזה המון!לאון חמוד, מצחיק,אנרגטי עם חוש הומור ואם הוא לא היה ממש היה משעמם...

BeN ShaDe

New member
רייטינג של 30% לתוכנית הראשונה? ../images/Emo2.gif

וואו , זה המווון. לחשוב רק מה יהיה בגמר... וברוך הבא אלאב. אני רק יכול להגיד לך להמשיך לצפות ואולי להתחבר לזה בהמשך , אבל אם אתה לא מעוניין , אז פשוט אל תראה.

Jovencita linda

New member
אני בת :p

גם אני היתפלאתי כמוך. בגמר כוכב נולד היה בערך 30% רייטינג! וברור שאני אמשיך לראות :)

BeN ShaDe

New member
../images/Emo6.gif

התכוונתי למי שפתח את ההודעה... אבל גם לך אני אגיד ברוכה הבאה.

Exta 666

New member
אני מניח

אני חושב שאני ימשיך לצפות בזה, נראה אולי זה ישתפר עם הזמן, כשחושבים על זה זה בדיוק מה שאמרתי שקרליטו עשה את הדיביו שלו בWWE

Exta 666

New member
הלאון הזה

עיצבן אותי שהוא אמר שאחותו או משהו כזה נשואה לערבי ועוד כל מיני שטויות שהוא דיבר, והדיבור הזה שלו מביא עצבים =0

ילד רע 16

New member
היי,

אם את מרגישה שזה משעמם, שטחי ולא תורם בכלום - זכותך לא לצפות, אבל גם לביקורת יש כמה צדדים, והפן היחידי שאת מציגה ומשתמע לא ישפיע כאן על אף אחד אם לצפות או לא, דעי לך שיש אנשים שיושבים על זה שעות, ובטח שימים. כל אחד שיעשה הטוב בעיניו, לא רוצה? אל תצפי

למעלה