איך החבילת גלישה של רמי לוי?

דיברגנט חדש

Well-known member
הסתכלתי בחוזה והתעצבנתי על הבריונות , כדלקמן:-
עמלה בגין תשלום חוזר:19.90 ₪.
עמלה בגין מכתב לתשלום שלא כובד:29.90 ₪.
עמלה בגין שליחות רגילה ללקוח:49.90 ₪.

הוא יחסית זול, האם הקליטה שלו טובה?
איך שירות הלקוחות?
האם חוויתם בעיות כלשהם?

em28

Well-known member
מערכת הבילינג שלו היא אותה מערכת של פלאפון.
אז צפי לאותן שטויות, למרות שמאז התחרות גם פלאפון מנסה להפסיק את הרגל ה"טאויוט".

Critical Thinking

Well-known member
כל התכניות הרגילות (לא תכניות לקווים "כשרים") של כל הספקים מסתובבות סביב 29.90 עבור כמות שיחות, מסרונים ו- DATA שלא תצליח "לשרוף" במהלך חודש, אך ל- GolanTelecom יש הממשק הטוב ביותר לשרות-עצמי...וזה אומר כי אפילו שכחת לרכוש חבילת חו"ל ואתה כבר בשדה התעופה בדרך לחו"ל כשהמטוס כבר מחמם מנועים - עדיין תוכל לרכוש חבילה באמצעות הממשק (כל עוד לא נדרשת לכבות טלפונים[*])...

[*] אם באמת הפעלת טלפון סלולארי בעת המראה עלולה להפיל מטוס - לא היה נותר מטוס בשמים...נדמה לי כי חוץ מארוע אחד של נפילת מסוק SAS (יח' עילית של הבריטים) לפני כעשרים וכמה שנים, לא זוהה קשר בין סלולאריה לבין אבדן שליטה בכלי טיס...

דיברגנט חדש

Well-known member
כל התכניות הרגילות (לא תכניות לקווים "כשרים") של כל הספקים מסתובבות סביב 29.90 עבור כמות שיחות, מסרונים ו- DATA שלא תצליח "לשרוף" במהלך חודש, אך ל- GolanTelecom יש הממשק הטוב ביותר לשרות-עצמי...וזה אומר כי אפילו שכחת לרכוש חבילת חו"ל ואתה כבר בשדה התעופה בדרך לחו"ל כשהמטוס כבר מחמם מנועים - עדיין תוכל לרכוש חבילה באמצעות הממשק (כל עוד לא נדרשת לכבות טלפונים[*])...

[*] אם באמת הפעלת טלפון סלולארי בעת המראה עלולה להפיל מטוס - לא היה נותר מטוס בשמים...נדמה לי כי חוץ מארוע אחד של נפילת מסוק SAS (יח' עילית של הבריטים) לפני כעשרים וכמה שנים, לא זוהה קשר בין סלולאריה לבין אבדן שליטה בכלי טיס...
לרמי לוי יש תוכנית Extra 40GB במחיר 19.90 ש"ח לשנה שזה זול יותר מהתוכניות של שאר הספקים.
לגולן טלקום לא אתקרב גם אם יהיה חצי מחיר, כי הם בריונים ולהתעסק עימם, זה כמו לקחת הלוואה מהשוק האפור.

Critical Thinking

Well-known member
לא ראיתי באתר רמי-לוי תכנית עם 40GB, אלא 20GB.
לרמי לוי יש תוכנית Extra 40GB במחיר 19.90 ש"ח לשנה שזה זול יותר מהתוכניות של שאר הספקים.
לגולן טלקום לא אתקרב גם אם יהיה חצי מחיר, כי הם בריונים ולהתעסק עימם, זה כמו לקחת הלוואה מהשוק האפור.
לאיזו בריונות נפלת קרבן?
במצב בו בקושי מרויחים (וזה המצב של רוב הרשתות) - מצפים מן הלקוח שיהיה לו good standing, היינו, מצפים שיהיה לו record טוב של פרעון חובות במועדם, בלא רבב.
אי-סדר בעמידה בחובות עלול להביא להפעלה מהירה של אמצעים...
אני עם GolanTelecom מאז המהפך, מאי 2012, ושבע רצון לחלוטין. מקנפג את פרמטרי השרותים בעצמי, כולל רכישת חבילות חו"ל (לפני הקורונה) כשהיה צורך בכך.
משך כל השנים הללו הזדקקתי אולי פעמיים לשרות פרונטלי (בשנים הראשונות)...

דיברגנט חדש

Well-known member
לא ראיתי באתר רמי-לוי תכנית עם 40GB, אלא 20GB.
צרפתי קישור שאותו, כמובן, לקחתי מהאתר שלו.
לאיזו בריונות נפלת קרבן?
במצב בו בקושי מרויחים (וזה המצב של רוב הרשתות) - מצפים מן הלקוח שיהיה לו good standing, היינו, מצפים שיהיה לו record טוב של פרעון חובות במועדם, בלא רבב.
אי-סדר בעמידה בחובות עלול להביא להפעלה מהירה של אמצעים...
לא אכתוב את הפרטים, כי אני לא רוצה להתעסק עם העולם התחתון, זה מה שהם.
רק אכתוב, ששיחת טלפון אחת מצידם ככבוד מינימלי ללקוח שהיה פז"מניק אצלם, הייתה מסדרת את העניין, אך הם בחרו בבריונות ומאז הפסידו אותי ואת כל משפחתי המורחבת שהעבירו את זה הלאה, כך שאין לי מושג, כמה לקוחות הפסידו בגלל טיפשות.
אני עם GolanTelecom מאז המהפך, מאי 2012, ושבע רצון לחלוטין. מקנפג את פרמטרי השרותים בעצמי, כולל רכישת חבילות חו"ל (לפני הקורונה) כשהיה צורך בכך.
משך כל השנים הללו הזדקקתי אולי פעמיים לשרות פרונטלי (בשנים הראשונות)...
למזלך, לא התפקשש שום דבר אצלך שהיה מראה לך את פרצופם המכוער.

לוייםLEVIM

Well-known member
יש לרמי לוי תקשורת שלוש חבילות לטווח ארוך

1) מולטי 100GB
3000 דקות 3000 SMS
מחיר 25 שקל לחודש
התוכנית ל24 חודשים
דמי הצטרפות 49 שקל דמי מעבר ממסלול אחר 49 שקל

2) מולטי 200GB
3000 דקות 3000 SMS
מחיר 29 שקל לחודש
התוכנית לכל החיים