איך היה ה]נינג שבוע הנוער

ba r2 0 1 0

New member
איך היה ה]נינג שבוע הנוער../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif

ביום חמישי התקיים בכיכר הפנינג שבוע הנוער עם הופעה של בית הבובות
מישהו פה היה? איך היה לכם??? לי אישית היה מדהים

t i m i 8 8

New member
גם לי:)!

כל מי שלא היה הפסיד! המשך יום נעים ושנה טובה, תימור=) נ.ב. זה הפניינג= ה]נינג..

סופסופ פותחים שרשור על זה

היה מדהים. גם העיתוי המושלם (לפני החופש) גם הדוכנים גם הלהקות (טארבין ראויים לסגידה) גם ה-להקה (בית בוּבוּת) בכלל הכל. כל הכבוד מועצת הנוער! המשיכו כך!!

למען האמת היה מוזר

זאת פעם ראשונה שבאתי מבלי שאני מכיר אף אחד. היה מאוד מוזר ומיוחד לראות הכל מהצד. מה גם שכבר הארוע לא מיועד לבני הגיל שלי... ורוב האנשים שאני מכיר היו בצבא או במקומות שהם לא הכיכר. הארוע עצמו היה ממש יפה... במיוחד האוהל של הרשות למלחמה בסמים וקיר הטיפוס של אוורסט. הבמה הייתה מאוד מרשימה ולהקות הנוער היו מדהימות! יש לי כמובן גם ביקורת
אבל אותה נראה לי אשאיר בעיקר לעצמי. סך הכל היה על באמת יפה! הגיעו הרבה בני נוער, היה כיף כזה.

droriko

New member
מה זאת אומרת אשמור את הביקורת לעצמי

בשביל מה נועד הפורום?

יש פורום לכל ביקורת

אבל הפורום הזה לא מתאים לביקורת שיש לי על האירוע. ההפנינג עצמו היה נהדר! ראו שנעשה עבודה מרובה על הארוע... רוב הביקורת שלי היא על ההתנהלות "מאחורי הקלעים". ועל זה צריך לדבר עם האנשים הספציפיים, על מנת שלא יעשה עוול לאנשים מסויימים. אם מחפשים הצעות לשיפור- פרסום- אני לא שמעתי בכלל על הארוע. אם לא הייתי בפורום לא הייתי יודע שהוא קיים. יש צורך לעשות פרסום נרחב בכפר סבא וגם באזור השרון. נכון, שבוע הנוער מיועד בעיקרו לנוער. אבל יש מטרה שהיא גם לחשוף את הנוער לכלל האוכלוסיה ולהפך. הופעות- מצוין שהשנה היו להקות נוער. היה נחמד אם היו הופעות לא רק של אומן אחד מצליח, אלא אולי שניים (משהו כמו שקורה ברעננה ובערים אחרות). מחיר- בכפר סבא ממשיכים לשמור על כך שהארוע יהיה פתוח לקהל הרחב ללא תשלום. זה אחד הדברים הכי טובים שיכולים להיות ועל כך רק ניתן לברך. שיתופי פעולה- השנה היו הרבה שיתופי פעולה וראו את התוצאות בשטח. אפשר לנסות להרחיב את שיתופי הפעולה עם גורמים שיוכלו להעצים את הארוע אף יותר ולהרים אותו לקנה מידה חדש. חופש יום אחרי ההפנינג- אחד הדברים הכי טובים שהיו השנה ולא היו מעולם- היה יום חופש יום אחרי. זה יצא פשוט מושלם!!! כל הכבוד למועצת הנוער העירונית על הארגון של הפרוייקט האדיר הזה!

ba r2 0 1 0

New member
איך שבא לך../images/Emo13.gif

למרות שאם זה דברים שממש הפריעו ואפשר לתקן, אז חבל לשמור ואולי אפשר אפילו לא במסגרת פורום... אבל אני מאמין שאם החלטת לשמור את זה לעצמך את יודע מה אתה עושה
אז סבבה

אז ככה../images/Emo123.gif

בעיני היה מאוד מאוד יפה, האמת שלא ראיתי כמעט פרסום לאירוע, אולי זה כי אני לא קהל היעד, ואולי כי היה מעט מדי. (כמה אנשים הגיעו אגב?). טארבין להקה מ-ד-ה-י-מ-ה מבחינתי, הם עדיפים על בית הבובות. הם עשו כל כך הרבה שמח. נראה היה שאנשים נהנים וזה מה שחשוב בסופו של דבר. כל הכבוד למועצת הנוער על שבוע הנוער. אגב, אולי תספרו לנו מה היה ביום הערכי?

ba r2 0 1 0

New member
הפרסום../images/Emo13.gif

אמנם אני לא הייתי אחראי עליו הפעם, אבל בכל זאת: הפרסום התמקד יותר בתיכונים (ובחטיבות) מאשר בעיר בכללי (למרות שגם בעיר הופצו לא מעט טרנספרנטים ומודעות עירוניות). השנה הפרסום היה מאוד אפקטיבי, כי חוץ מהפרסום בבתי הספר, בוצע דיוור ישיר לבתי התלמידים. באמת שמעתי מהמון שהם נהנו
לצערי, לא יכלתי להגיע ליום הערכי... אז עדיף שמישהו אחר מהמועצה שכן היה שם יספר בדיוק.

תגובתי!!!

למרות שאני חבר במועצת הנוער העירונית ובעל תפקיד בהפנינג עצמו לא הייתי בהפנינג אני טסתי לטורקיה אבל שמעתי שהיה ממש טוב ולפי הערכות היו באירוע בין 4000 ל5000 בני נוער ובקשר לשאלה שבר שאל היום הערכי היה סבבה. כל הכבוד למועצת נוער !!!! שלכם תמיד אמיר

למעלה