איך העמוד הוספת הודעה החדש?

שקדייה

New member
זה קיים גם היום- רק מוחבא היטב...

משום מה בתפוז יש תחושה שהגולשים "מכורים" לאתר ויזרמו בסוף עם כל גחמה.
אני לא בטוחה אם בתפוז מודעים לנטישה ההומנית שמתחוללת..... פורום אחד ו-2 קומונות שהייתי מאוד פעילה בהם עברו בהחלטת החברים ובאופן מוחלט לפייסבוק... הגלישה הסלולרית זה מה ששבר את האנשים שדפוסי הגלישת פנאי שלהם עברו כמעט בלעדית למובייל.

PooKiPsiT

New member
באמת? איפה?

אני הפסקתי לגלוש בפורומים מחוץ לבית בגלל הדבר הזה. מזל שבקומונות עוד אפשר כי שם עולה לי התצוגה הרגילה אוטומטית.

שקדייה

New member
בטאב בר, איפה שיש את כל האופציות

בצד ימין (אם אני זוכרת נכון) יש גם אייקון של אפשרויות נוספות- זה אייקון של 3 קווים אופקיים.
כנס אליו, ותפתח לך רשימה... האחרון ברשימה זה "גלוש באתר הרגיל".

קליספרה

New member
סה"כ די נוח

הוא מתקשה לצאת מחלונות שלא עשו בהם שימוש, ולהעלות כמה תמונות, אי רואה שגם בבודדת לא קל לו. ניסיתי - גם הוא. אבל כלום
הכניסה לשדה קצת איטית
חוץ מזה יופי

קליספרה

New member
פעם שלישית, אולי

הברווזים נאכלו לפני שבועיים בבודפשט, במסעדה ששכחתי את שמה, בצד של בודה, ממש בעלייה לגבעת התצפית היפיפיה (שכמובן שכחתי את שמה) שממנה גוגל למטה על ידי הפגנים איזה מטיף נוצרי אחד (נכון... מודה באשמה) שנשלח לשם על ידי אישטוואן השם היחידי שאני זוכרת וזאת רק בגלל שהוא כל כך דומה לאישטנם (אלוהים ישמור) המילה הכי שימושית בהונגרית בפי המאמליגה זצ"ל.

למנות ראשונות - אני אכלתי מרק פירות יער קר עם קרמבל אגוזים ושקדים ותפוח - לגמרי קינוח
והאופנוען משהו עם פירות ים שהיו דגיים מידי בשבילי אבל הוא התמוגג.

הקינוחים היו חביבים לא יותר:
אני ריבוע של פאי משמש וגלידה , הוא משהו מסורתי שלומימו או מוזר כזה - שזאת עוגת ספוג במוס שוקולדי טעים אבל מתוק מידי
ורק אורן-גולושקו לא מצאנו

שקדייה

New member
שורת הכותרת התקצרה נורא....זה חבל!

אולי אני טועה וזה רק נראה קטן יותר ומספר התווים לא השתנה... כך או כך, הייתי מגדילה אותה. לעיתים רוצים לנסח מסר של שורה אחת בכותרת .

קליספרה

New member
הצליח לכם

מיטל, תבדקי את העניין של כפתור החזרת שלב לאחור.אני משערת שיש עוד קלוצים כמוני, שמוחקים הודעות שלמות בטעות ובגלל שאין כפתור החזרה צריכים להתחיל להקליד הכל מההתחלה. בבלוג הצלחתם, אולי גם כאן?

למעלה