איך הרמיוני גילתה שהיא קוסמת?

noga ke

New member
איך הרמיוני גילתה שהיא קוסמת?

מי סיפר לה?
איזה ניסיונות קסם מוקדמים היו לה?
איך ההורים שלה הגיבו?

יש התייחסות לזה מרולינג? לא מצאתי בספרים.

OKDeSign

New member
אין כ"כ התייחסות לנושא

אומרים שלא היה לי ידע מוקדם אבל בגלל האופי שלה ברגע שהיא גילתה היא התחילה לקרוא על הוגוורסט ועל קסמים וכו'
כמה שידוע לי היא פשוט קיבלה את המכתב בחופש הגדול שאומר לה שהיא קוסמת והנה רשימת דברים להוגוורטס.
תכלס, זה ממש מוזר.תחשבו להיות בלי ידע מוקדם על כל הענין ופתאום מכתב אומר לך לקנות גלימות קדרות וקרפד מחמד :-O
&nbsp
נראה לכם שיש בהוגוורטס מישהו שמטפל בכל ענין ילדי המוגלגים?
איך בכלל הרמיוני ידעה איפה לקנות את כל הדברים האלה?
&nbsp

noga ke

New member
זה באמת מעניין

אם הייתי מקבלת מכתב כזה פתאום בלי קשר לחיים, הייתי בטוחה שמישהו מנסה לעבוד עלי.

מעניין אותי יותר איזה ניסיונות קסם היו לה. כמו הארי עם הנחש שהוא שחרר וכאלו, מה היה לה?
באמת הגיוני שמישהו נשלח להסביר לה, כמו שסנייפ אמר בשביעי ללילי, אבל עדיין. חבל שאין התייחסות.

Ayelet 363

New member
גם אותי זה עניין

אני בכללי אוהבת כל מיני סצנות/קטעים בהם מגלים סודות כאלה, אז חבל לי שלא נכתב קטע כזה.

noga ke

New member
באמת חבל. אולי מישהו יפנה לרולינג או לסוכנות שלה

שתכתוב על זה אפילו קטע בפוטרמור (למרות שאני לא חברה שם).

OKDeSign

New member
פוטרמור זה אתר של רולינג להארי פוטר אינטרקטיבי

אתה בעצם נרשם לאתר, ומתחיל "לשחק" את עלילת הספרים,
יש שם עוד מידע חדש לפעמים שרולינג מפרסמת בלעדית לאתר, ושאתה מגיע לפרק מצנפת המיון אתה עונה על שאלון שרולינג חיברה וממינים אותך לבית.
אתה ממשיך לעבור את הסיפור כמו שקראנו אותו מהנקודת מבט של הארי אבל מאותה נקודה כל הדברים שאתה זוכה בהם, משוייכים לבית שלך, יש את חדר המעונות שבו אתה יכול לדבר עם עוד אנשים מהבית וכל כמה זמן הם גם מאפסים את הנקודות באתר ומכריזים על אלופי הבתים.
&nbsp

מגניב!

אפשר קישור לאתר הזה? עולה כסף להירשם?
והיא פרסמה עוד קטעים על השלישייה כבוגרים לפני הסיפור האחרון על אליפות העולם בקווידיץ׳?

יש התייחסות כללית

יש איזכור בספר 7 כסנייפ הילד מדבר עם לילי אוואנס היא שואלת אותו אם כל זה אמיתי והוא אומר אמיתי בשבילנו ושהוא והיא יקבלו את המכתב
והוא מוסיף:
"אבל את בת מוגלגים אז מישהו יצטרך לבוא מבית הספר ולהסביר הכל להורים שלך"
אז כנראה שיש צוות של מורים שעובר בין בתי המוגלגים לתת הסבר ולשכנע (כמו שדמבלדור הלך לדבר עם טום רידל ולהגיד לבית יתומים שהוא לוקח אותו)

Maldini Girl

New member
אני מניחה שכמו במקרה של הארי

מישהו בא אליה הביתה ואמר לה, פרט למכתב..
אין מצב שסתם זורקים על מישהו ":היי, אתה קוסם, לך לקנות ככה וככה"
בטוח מישהו בא להסביר גם להורים וכו', אחרת ההורים יחשבו שהילד השתגע ויאשפזו אותו.

למעלה