איך זה שאין פה שום הודעה של פרטים?

איך זה שאין פה שום הודעה של פרטים?

כזה כמה שנים מתאמנים ואיזה קבוצה ומי מאמן וכינוי פלוס פרוש דברים כאלה אז אני מתחיל D: כינוי: durango פרוש: אמ בן אדם קשה אבל עם רגליים קשות וחזקות בברזיל זה כינוי לשחקני כדורגל שנים מתאמן: 6 בכללי 4 באבאדה חצי ב קורדאו ו1 וחצי בקפורגינגה ז"ל חגורה : צהוב כתום שזה 3 באבאדה מאמן : איזקי אה מיקום אימון : בגן יבנה בעיקר אבל לפעמים שיש כסף נוסע לתל אביב

סוהיזו

New member
היו פה מלא הודעות כאלה..

שם-סוהיזו, פירוש-חיוך, אני מחייך הרבה, אפשר לומר שהייתי מחייך הרבה עד שהתגייסתי, זמן-שנה, קבוצה-קורדאו דה אורו, מאמן-מקוללה, חבל-ירוק, מיקום האימון-אצטדיון טדי במרכז לאמנויות לחימה..

היה פו כבר שרשור כזה אבל בכל אופן

הפורום פו מת אותו מסך נשאר חודש מה כ``כ יבש באבדה?

יבש?

אין הרבה על מה לדבר כשרואים אחד את השני שלוש פעמים בשבוע

כינוי

גונגה- הקבסה הכי גדולה. זאת עקב ממדי.... מתאמן שנה וחצי. חגורה ירוקה מאמן קוגו. כרגע אני בהפסקה של חודש פלוס עקב עבודה ):

ailag

New member
ואני

שם: גליה כינוי: אין (כינוי גליה?) מתאמנת: שנה וחצי קבוצה: CDO, הקבוצה של עידן בת"א (קבוצת הבוגרים שלו) חגורה: ירוק (ראשונה)

נו, גם אני אכתוב ../images/Emo3.gif

כינוי: Sardinha Pintada פרוש: סרדין מנוקד, כתם מוכתם, או מלאת נקודות בקיצור, בגלל הנמשים. שנים מתאמן: שנה וטיפל'ה חגורה : צהוב-לבן מאמן : איזקי מקום אימון: תל אביב, אבל אל תבואו להציץ עלי.

Forever NemeSh

New member
אני פה גם לפעמים ../images/Emo13.gif

כינוי- Tulipa פירוש- טוליפ. פרח צבעוני. אני אדומה, כשמתאמנת/מובכת ובכלל צבעונית עפ"י מצבי רוח
מתאמנת- שנה וקצת חגורה- לבןצהוב- חגורה ראשונה באבאדה מאמן- איזאקי מיקום- איפשהוא שם ליד הנמל בת"א.. נו שם.. ליד ה.... איך קוראים לזה...

BuNiTa16

New member
אניאניאני [=

כינוי-BUNITA פירוש- ילדה יפה מתאמנת- שננה וחצי חגורה- ירוקה מאמן- קוגומלו מיקום- בית מרקו פ"ת sul da bahia [= יא מאן #@!

למעלה