איך יוצאים ממשבר?

הפחזנית

New member
איך יוצאים ממשבר?

שלום לכולם, מאז תחילת השנה החל רצף אירועים מצערים במשפחתי (פטירות, מחלות וכו)' לפני כחודש וחצי חלה הדרדרות במצבי הבריאותי, כאשר בין היתר גילו לי אנמיה, מחסור ב-B12, בעיות עיכול ועוד (כולם נתגלו בתוך שבועות ספורים). בשל מצבי הרפואי יצאתי לחופשה ללא תשלום ממקום העבודה ומאז, לצערי, רק הדרדר המצב... התחלתי לסבול מחשש שהמצב הרפואי שלי של שאר המשפחה רק יחמיר, אני בלחץ איום וממעטת לצאת מהבית מחשש שיופיע התקף של חולשה/הרגשה רעה. בעבר סבלתי מחרדות קלות אולם הן היו תחת שליטה הודות לטיפול קוגניטיבי מעת לעת ותפקדתי בהצלחה רבה בחיי היום יום. אני חוששת שהפעם לא אצליח להתגבר... האם ניתן לנצח את החרדה והלחץ גם ללא תרופות? איך מתגברים על התחושה שהגרוע מכל עומד לקרות? האם למרות מצבי הפיזי הירוד כדאי לנסות לחזור לעבודה? (אני רואת חשבון (בהפסקה בת 27) תודה על כל תגובה. אשמח לשמוע מאנשים אשר הצליחו לצאת ממצבים קשים ללא תרופות (מהן אני מפחדת...)

וכי מדוע את חוששת

מתרופות לטיפול באנמיה??? ממה שתארת מדובר בתגובה פיסית למצב נפשי וחשוב מאד לפעול בשתי דרכים מבלי להמנע מנטילת תרופות והן: טיפול תרופתי, וחזרה לטיפול נפשי המתמקד בחרדות מהן את סובלת. טיפול קוגניטיבי-התנהגותי יכול להועיל מאד גם הפעם ויפה שעה אחת קודם, בהצלחה רבה לך ומקווה שתתחזקי ובמהרה, טל

רנהלי

New member
אשמח לספר לך על הסיפור האישי שלי

וכיצד יצאתי ממנו מחוזקת. צרי קשר עמי לנייד 054-5305123

FLUORITE

New member
עצה מחוברת הדרך אל האושר

שלום לך שאלת אם כדאי לחזור לעבודה תשובה מפרק 16 היה חרוץ "המורל מרקיע שחקים באמצעות הישגים למעשה ניתן להוכיח שתפוקה היא הבסיס למורל" ככל שתמשיכי לעבוד את תייצרי יותר תפוקה את תייצרי תפוקה יהיה לך מורל גבוה יהיה לך מורל גבוה לא תהיי עסוקה בכל מה שקורה מסביב פשוט תהיי עסוקה בהצלחה שלך ושל הסביבה שלך . לגיב בריאות תשובה מפרק 1 טפל בעצמך "קבל טיפול כשאתה חולה , כאשר אנשים חולים לעיתים הם מבודדים את עצמם או אינם דואגים לקבל טיפול נאות " אז התשובה לא להתבודד אלא לטפל בעצמך וגם לעבוד שיהיה בהצלחה

למעלה