איך יכול להיות...

ע י נ ת 8

New member
איך יכול להיות...

שאני בדקתי שריר לחברה וקיבלתי תוצאות... אחרי חצי שעה חברה שלי בדקה לה שריר... וקיבלה חלק מהתוצאות שונות?? מעניין לא...

יכול להיות

מפני שלא מחשב בודק את השריר אלא אדם, ויש חשיבות לשילוב בין הבודק והנבדק. השריר לא יקח אותנו למקום שהבודק והנבדק לא יכולים להכיל. בתהליך השריר יכוון אותנו למקום הכי נכון באינטרקציה בין המדריך למודרך בכדי לקדם את התהליך. זה לא אומר שהתוצאה בסוף לא תהיה חיובית, זה אומר שהדרך יכולה להיות שונה. האם היה גם תהליך עבודה או רק בדיקות שריר ? עדי

ע י נ ת 8

New member
תודה

לא היה טיפול... רק רצינו לבדוק אם מקבלים אותם תשובות תגיד... אם אני אבדוק שריר עכשיו ואחזור על הבדיקה בעוד מספר דקות... התשובות יהיו דומות ?

freearth10

New member
אין טעם לבדוק את הבדיקה

זה כאילו שאת משדרת לגופנפש שאת לא סומכת על הבדיקה שלך. אז למה שהוא יסמוך עליך? קיבלת תשובה, לכי איתה! מתי אני כן חוזרת על בדיקה? כאשר אני מקבלת כן,כן,כן,כן... או לחילופין לא, לא לא, לא... אז אני בודקת אם יש בכלל מישהו בבית. לפעמים כשאני מרגישה שאני יצאתי קצת מאיזון, אני לוקחת לי רגע של נשימות עמוקות ורק אז ממשיכה הלאה. מאיה

ע י נ ת 8

New member
תודה

יש לי בעיה לסמוך על בדיקת השריר... מכאן הכל מתחיל ונגמר בגלל זה הספקות שלי הבדיקות שלי אולי קינסיולוגיה לא בשבילי... למרות הכל התגובות טובות שינויים מתרחשים ואני עם חוסר הבטחון הזה... אוףףףףףףף

freearth10

New member
גם אני לא סמכתי עליה

וחצי שנה כל הזמן התווכחתי עם המורה שלי על איך זה יכול להיות, אבל כשראיתי שזה עובד, אמרתי לעצמי, זה לא משנה למה העיקר שזה עובד. אבל הלמה הזה היה בתוכי והוא זה שהוביל אותי ללמוד עוד ועוד, למצוא את החיבורים, להבין שאני לא יודעת את הכל ובכל זאת אני יודעת הרבה מעבר למה שאני יודעת שאני יודעת. אותי זה תמיד מדהים מחדש איך אנחנו מגיעים למקומות שלא אני ולא המטופל מבינים למה, מה זה בכלל קשור? ותוך כדי טיפול הכל מתברר...
לפי מה שאת מספרת יש לי תחושה שלא בדיקת השריר היא הבעיה. את יודעת לבדוק שריר, עובדה שהשינויים מתרחשים מהמקום אליו את מגיעה. את יודעת מה מפריע לך בכל הסיפור. את גם תמצאי את הדרך לשחרר אותו.
מאיה

למעלה