איך כל אלה נופלים עלי?

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל

פולגאר

Well-known member
הואיל והאינפנטיל יודע את מס' הסלולרי שלך, שים לב לתדפיס האיום הדומה בתגובתו אליי:

evike

Active member
מנהל
נופלים לא רק עליך. הרבה מאד מקבלים הודעות כאלה ודומות.
עוקץ.
שנה טובה.

dory30

Well-known member
יכול להיות ילד בן 16 ובוט אירני באותה מידה. כמו שענבל כתבה בפוסט המקורי, כדאי שתערב את המשטרה. את אמא שלי עקץ מישהו רוסי שהתחזה לבנקאי (משני בנקים שונים ובשמות שונים, אבל זיהיתי את הקול) ועלינו על זה בזמן. זה היתרון של רומנים, שהם חשדנים ולא מאמינים בקלות לסיפורי מעשיות (אני רק רבע, אגב).

trilliane

Well-known member
מנהל
הי משה, נופלים על כולם, פשוט לא עושים מזה עניין (מוחקים/מדווחים וממשיכים הלאה).
אם אתה חש צורך לשתף, אפשר בבקשה לרכז אותם יחד? לא צריך לפתוח נושא חדש לכל נוכל. 🙏

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
כנראה חילקת את המספר שלך ביותר מידי מקומות.
למה אתה חושב כך? הוא טוען שהצליח לחדור להיסטוריה של המחשב שלי וכך עלה על תכנים שצפיתי בהם. במקרה שלי לא קרה דבר, אבל יש אנשים שיש להם ממה לחשוש וכאלה יהיו מוכנים לשלם גם למי שסתם עובד עליהם והעיקר שבזה ייסגר העניין.​

רוב הזמן נח

Well-known member
למה אתה חושב כך? הוא טוען שהצליח לחדור להיסטוריה של המחשב שלי וכך עלה על תכנים שצפיתי בהם. במקרה שלי לא קרה דבר, אבל יש אנשים שיש להם ממה לחשוש וכאלה יהיו מוכנים לשלם גם למי שסתם עובד עליהם והעיקר שבזה ייסגר העניין.​
זה לא רלוונטי מה שהוא רשם לך כי זה פישינג.

מה שרלוונטי זה איך הגיע למספר הטלפון שלך.

k-don

Well-known member
זה לא רלוונטי מה שהוא רשם לך כי זה פישינג.

מה שרלוונטי זה איך הגיע למספר הטלפון שלך.
גם אם זה מגיע לטלפון לשלך או לאימייל שלך, עדיין ב 99.99% מדובר על פישינג שלא ממש יודע את הפרטים שלך.
הייתי ממליץ לכם לקרוא את הספר "חשוב על מספר"
@מ ש ה 53

נערך לאחרונה ב:

xyxy210

Well-known member
גם אם זה מגיע לטלפון לשלך או לאימייל שלך, עדיין ב 99.99% מדובר על פישינג שלא ממש יודע את הפרטים שלך.
הייתי ממליץ לכם לקרוא את הספר "חשוב שעל מספר"
@מ ש ה 53
חחחחחחח
הסופר ג'ון ורדון, כותב ספרי מתח מעולים.
כל הסדרה עם הבלש "דייב גרני", היא סדרה מעולה לטעמי ושווה קריאה , במיוחד לחובבי ספרי מתח.

למעלה