איך להימנע מאלימות-

כי19

New member
איך להימנע מאלימות-

אסור ללכת עם סכין בכיס בשום אופן. לא לצורכי הגנה או קילוף פירות. ההיסטורייה מוכיחה שאנשים שיש בכיסם סכין לצרכי הגנה מעורבים יותר בקטטות,מאשר אלה שלא מסתובבים עם סכין. ההסבר פשוט-אם אתה נתקל באלימות לא צודקת או תקיפה ע"י משהו/י.יש לך אפשרות לברוח או להסתלק בכבוד. כל הבעיה מתחילה כאשר אתה מרגיש בטחון בגלל הסכין שיש לך בכיס(גם אם אתה חושב שלא תעשה בזה שימוש אף פעם).ואז במקום לברוח אתה ממשיך להתגרות ולנסות לעמוד על שלך,דבר שמדליק את התוקף עוד יותר.עד שהתוקף מוציא סכין ואז בתגובה גם תוציא את שלך.ומשם הדרך לרצח מהר מאוד,גם אם לא תרצה בכך. תצאו מהבית בלי גז סכינים אגרופים וכו'.ואז אוטומטית לא תהיו מעורבים בשום קטטה רצינית. ואם תרגישו מאויימים פשוט תברחו,וכל טוב.

magicgirl1983

New member
קצת לא נכון

דווקא הגז המדמיע שלי והאולר שלי הצילו אותי מהטרדה ואונס בצה"ל. למעשה אני ממליצה לכל בחורה ללכת עם גז מדמיע.

ים כחול

New member
מסכימה איתו וגם איתך ../images/Emo13.gif

סכין או אקדח זה גירוי מסוכן במיוחד לנערים צעירים שיש להם אגו ופיוז קצר !! אני בעד לבדוק היטב עם גלאי מתכות לפני כניסה למועדונים את כל הצעירים . בקשר לנשים - מסכימה מאד שגז מדמיע נותן ביטחון טוב ורצוי גם קצת ידע בהגנה עצמית לכל אחת
עצוב שהמציאות רחוקה מהרצונות שלנו - נהיינו כמו הארלם
בתי הספר הופכים להיות מקומות מאיימים ומקומות בילוי לזירות רצח

למעלה