איך להרוויח כסף קל!

johnnyCdepp

New member
איך להרוויח כסף קל!

דבר ראשון אתם צריכים שיהיה לכם חשבון בPAYPAL-זה לא בעיה להשיג לא צריך כרטיס אשראי ולא כלום(אלה אם אתה רוצה להכניס) אז איך מרוויחים כסף? נכנסים לאתר הבא: http://boffopaidmail.com/pages/index.php?refid=shestak נרשמים. אז איך בעצם מרוויחים את הכסף? כל מיני מפרסמים בעולם שולחים לכם פרסומות שתם צריכים להכנס אליהם,על כל פרסומות שאתם נכנסים אליה אתם מקבלים 10$(אתם צריכים להשאר באתר שהם שולחים לכם 30 שניות עד שיהיה כתוב שקבלתם על זה קרדיט)ואז נכנס למשתמש שלכם 10$. למה אני מפרסם את זה: א)כי אני מקבל 10$ על כל משתמש שנכנס דרכי. ב)על כל הרווחים שהוא ירוויח אני יקבל אחוזים מהרווחים שלו(אני לא לוקח לכם את הכסף,אתם מקבלים את שלכם ואני מקבל 8% ממה שאתם עשיתם) לכן כדאי לכם לרשום משתמשים דרך הלינק שהם נותנים לכם וזהו כעקרון אה דרך אגב כדי לראות את הפרסומות ששולחים לכם אתם נכנסים למקש PAID2CLICK אם אני לא טועה רק אחרי 10000$ אפשר להעביר את הכסף לחשבון שלכם בPAYPAL אני בנתיים עשיתי 700$ על כל הפרסומות האלה,ואיך לעזזל שכחתי!!! אתם מקבלים 500$ מתנה רק על זה שאתם נרשמים להם,אז כבר אתם מתחילים ברגל ימין,קיצר גם אם זה לא אמיתי,עדיף לבזבז את הזמן בלקוות שיהיה לכם כסף מאשר לגלוש באתרים אחרים סתם כדי להעביר את הזמן אז תעבירו את הזמן על זה.וחבר שלי אמר לי שהוא קיבל על זה כסף והוא לא משקר,אז ככל הנראה זה אמיתי מאד

למעלה