איך להתקדם כפרילאנס

Eמהות

New member
איך להתקדם כפרילאנס

אני פרילאנסרית בתחום הכתיבה. כותבת למספר אתרי אינטרנט ולמגזין חודשי, לא מרוויחה מספיק. רוצה להיכנס לתחום עריכת תוכן וכתיבת תוכן שיווקי לאתרי אינטרנט. יצרתי קשר עם מספר חברות העוסקות בתחום והיתה התעניינות מצדן. מספר שאלות: 1. האם קורס עריכה לשונית יכול לעזור לי לקדם את ה"עסק"? יש לי ידע, אבל אין תעודה. 2. אני גרה רחוק מהמרכז, וחוששת שזה עלול להוות בעיה עבור חברות מסויימות, אם כי כפרילאנס אני אמורה לעשות את רוב העבודה מהבית. האם זה נכון? איך לשווק את עצמי כך שהמרחק לא יהווה שיקול וסיבה לפסול אותי? 3. איך משווקים את השירותים שאני יכולה לספק בתחום הזה? למי פונים? תודה!

Gvido Zivers

New member
כמה הצעות

את צריכה לעשות מספר צעדים, שיעזרו לך להכוונן לפעילות נכונה ולהתחיל לקבל לקוחות. 1. להבין מי הם הלקוחות שלך. למי בדיוק את הולכת לתת את השירותים שלך. האם אלו לקוחות פרטיים, עסקים, משוררים, יזמים וכו'. מה מאפיין את קהל הידעת שלך. 2. מהם הצרכים העיקריים של קהל היעד שלך, שאת יכולה לספק אותם. 3. לבנות אתר שיפנה לקהל היעד שלך ויציע פתרונות לבעיות שלהם, בתחום שאתה יכולה לספק. 4. להפעיל פרסום מכוון, שיביא את קהל היעד לאתר שלך. 5. להתחיל לבנות רשימה של מתעניינים ולקוחות פוטנציאליים שיפנו אליך דרך האתר. 6. להציע למתעניינים חבילות שרות שונות, בהתאם לצרכיהם ודרישותיהם. זוהי האסטרטגיה מאוד בכלליות. אם יש לך שאלות לגבי כיצד עושים צעד ספציפי, תשאלי ואני אשמח לענות לך או להפנות אותך למאמרים בנושא.

למעלה