איך לימנה מי פדופיליה(חלי נפש)

elan4

New member
איך לימנה מי פדופיליה(חלי נפש)

פדופיליה אנשאים חלי נפש ישבים במחשב במקום ללחת לעיזה אישה זולה ולבצע את זממם החלי נפש! יעשבים במחשב הרבה זמין ומחפשים 3 נקדות ילדנות/נערים/כל מה שזז געל נפשששש(אסור שהיה לכם מחשב בבית) כבר נמעס לשמע בחדשות איך אזה חלי נפש יצלחו במה שרצו לעשות אז זה המדרך נגד חלי נפש 1.אין אין לתת מספר טלפון למה אסור בגלל תוכנות שגלעים איפו אתה גר כמו חפשון ועד תכנות לא חויקות 2 כרטיס השראי ברור שלא לא צרך לדעת למה 3 אין אין מצב ליפגש ליפגש רק במצלמה שלכם רק במצלמה אם ליפגש רק במקום שיש אנשאים חוק ברזל!!!!!!!!! אין מצב ללחת הביתה שלא בתך לא לעלת למכונית אין קפה לא בתח ולא נעלים 4 תמיד שיש טלפון ניד 5 אין מצב ללחת רחוק מי הבית רק בסבבה שאתה מכיר 6 אין ללחת איתו לאף מקום שאתם לא מכרים 7 חוק ברזל תמיד תגד לאמא לען אתר עלך תגד את האמת אני עלך למשו שיכרתי באנטרנט לא לשקר לה אם אמא אומרת לא זה לא רק כמו אמא 8 על תאמן לאף 1 תאמין רק לאמא או לאבא שלך על תאמן בך היה אחלה פגישה היה לי אחלה כוסיות שיקרתה באנטרנט(עלי בלף על תכח סכון להית קרבן בתקפה מנית פצצות יש רק בתמונות ופלי בוי באנטרנט כל התמונות שקר או מה שאתה ראיה במצלחה עלי שקר יש פדגמה אומר לא כל כוסית יש לכם 3 נקודת על תסתקל בקנקת רק מה שיש בו(מה עמד מאחרי התמונה) מה שבשלתה תאוכל בתאבון(עברתה על החוקים עילה תשלם) לא כל הנוצץ זהב(לא כל כוסיות באנטרנט יכלה להית שטן בשבלך תזהר) מה שיפה מי בחץ עלי לא יפה בבפנים(דברה עלך יפה אבל אתה לא ידע מה אי זממת בשבלך!) אתה מטלבת תמיד שעל את אמא אי יתר חכמה ממך לסיום המדרך ונזערתם לנפשתכם מי אנטרנט ומי הצטים ובעל תפלו קרבן לעיזה חלה נפש או שטן אתם כפה אדומה והפדופיליה הוא הזעב שרצה לתרף אותכם.(ערומת יש רק באנטרנט תפוז בלוג tv מבגרים) -----סוף מדרכך---- אתם מזמנים להגב ולהשם את המדרך או שתהיה בעתון הבקר שהיה לכם אחלה גענום(חס וכללה)

elan4

New member
elan4 כמה שגעות יש לך!

אני ידע שיש לי שעות כתיב אני מטפל בענין כל 1 ידע מה הבעיות שלו בשבל לתקן בעיות צרך לעבד קשה (לא סבל את המילה דסקלציה זה נשמע כמו ילד מפגר)יש לך שגעות כתב זה מספק יש לי מחלה שאין לה תרופה אני חלה מחשבים אני מתקן מחשבים אחלה כסף 50 כמה שרצה לתת לי תקלות שילד בגן ידע לתקן אני חלה צטים מירקים ובחופש אני עד 6 בבקר על המחשב עזר לאנשאים בצטים וכל מי שצרך עזרה כלם קראים לי אילן .פ.טכנאי מחשבים ועילו שצחקים עלי עילן טכנעי מחשבים או משו קזה בכל חור אתם יכלים למצא אותי!!!

למעלה