איך לתקן את ישראל

איך לתקן את ישראל../images/Emo88.gif../images/Emo223.gif

מישהו ראה אתמול את הכתבה של חיים הכט "איך לתקן את ישראל"בערוץ 2 ? דיברו שם על כל השחיתיות הפוליטיות מצב ההיי-טק המצב הביטחוני והמיסים שהמדינה גובה ממנו ועוד..בהשוואה למדינות מתוקנות אחרות שעשו רפורמה כמו אירלנד או אינדונזיה. מןהביקורות היום: "...קלט הפעם במדויק את רעידות המיאוס והחידלון של הציבור הישראלי אחרי המלחמה האחרונה,...הוא התיצב על המסך ושאג במשך שעה"רוצים שינוי?"..סיפק מונטאז'ים מאיימים ממלחמת לבנון הכושלת,צעק ש"המדינה מתפרקת לנו מול העיניים",קבע שאישורי עבודה לתושבי השטחים הם הפתרון לטרור פלסטיני,קרא לשילובם של אנשים נקיים בפוליטקה ותקף את הממשלה על שחיתותה ושקריה." ..."אבל זאת הבעיה עם חיים הכט הוא מפחיד גם כשאתה מסכים איתו.הפתרון שהוא מציע לתוגת הישראליות פשוט מאד"...בוא נהיה כמו אירלנד גם היא מדינה קטנה ,שסבלה מטרור על רקע דתי,ממשבר כלכלי מתמשך ואבטלה גואה ,מחוסר יציבות שלטונית ומשחיתות ממסדית.ממש קופי אנחנו,עם זאב נחמה בתפקיד בונו.ממש כמונו גם אירלנד היתה על הקרשים והנה בתוך עשור הפכה לפלא הכלכלי של אירופה ,עם חינןך אוניברסיטאי חינם ומיסים נמוכים.רוצים גם? חיים יסדר.רק אל תספרו לו שהצבא של אירלנד מונה פחות מ-10,000 חיילים". תגובות?

Fozzie

New member
../images/Emo80.gifראיתי ככה בחלקים חלקים..

אנחנו מן הסתם לא נוכל לעבור את אותו מהפך שאירלנד עברה, מהסיבה הפשוטה - אנחנו לא אירלנד. אבל עם זאת אני לא יכולה שלא להסכים איתו בכל נושא הפוליטיקאים שאי אפשר לסמוך עליהם...

TheSegal

New member
הבעיה היא לא רק שאנחנו לא אירלנד...

הבעיה היא גם שכל פוליטיקאי שבאמת מנסה לעשות משהו בשבילנו, בשביל העם (עוד נשארו כאלה) נעלם מהמפה הפוליטית ולא זוכרים אותו יותר (זוכרים את בגין שנסע באוטובוסים?). לפעמים אני חושבת שהפיתרון היחידי הוא עריפת ראשיהם של יושבי הכנסת והשתלטות דיקטטורית שלי עד שתקום ממשלה נקיה... כלומר לנצח

נכון מאוד ולראייה בני בגין

אברום בורג אופיר פז פינס אנשים ישרי דרך שלא תואמים את הפוליטיקאי הישראלי ה'מוצלח'. לא הגיעו ולא יצליחו פה בביצה בצורה שהייתה ועדיין קיימת השחיתות השלטונית. הם לא אנשים שזורקים מילים לרייטינג ו/או בחירות ואחכ' עושים כרצון חברי המרכז... יש גם אחרים לא פוליטיקאים שלהם אין סיכוי בכלל... בעקבות הפולטייקאי הממוצע כך גם רוב בעלי המקצוע בישראל...

Fozzie

New member
../images/Emo80.gifמי מת והכריז עלייך כמלכה../images/Emo35.gif

*מרימה גבה*

TheSegal

New member
אנשים מתים לא יכולים להכריז כלום...

אבל אני מבטיחה לשנות את המנון המדינה ל"קולות של פיראוס"

daykal

New member
../images/Emo13.gifאני מסכימה איתך שאנחנו לא אירלנד

והלוואי ונצליח לשנות את מה שקורה אצלנו ובקשר ליושבי הכנסת נראה לי שכל מה שמעניין אותם זה הכיסא שלהם והמשכורות היותר מידי מנופחות שלהם לדעתי צריך להוריד להם את המשכורות לפחות בחצי ואז אולי יהיה מספיק כסף לדברים חשובים באמת כמו חינוך ובריאות שיהיה לך סופ"ש נעים ושבת שלום

למעלה