איך מבטלים פירמוט חלקי של מחשב?

קניתי מחשב יד שניה, יש לי על המחשב את חלונות 10 ואופיס.
אני מתקין דברים, כמו למשל את תוכנת הזום וכעבור מס' שעות, אני חוזר למחשב ומגלה שחזרתי לאותה נקודת התחלה שקניתי את המחשב, היינו ללא הזום שהתקנתי.
איך מבטלים את זה בכדי שההתקנות שלי ישמרו ולא אצטרך כל פעם להתקין מחדש?

HelpSupport

Active member
יש כנראה תוכנה הגורמת למחשב לאפס את עצמו.

בדוק אילו תוכנות מותקנות במחשב - תעלה צילום אם אינך מזהה.
למשל - תוכנה שמאפסת את המחשב למצב שלפני השינויים - Deep Freez

arseny92

Well-known member
מנהל
יש כנראה תוכנה הגורמת למחשב לאפס את עצמו.

בדוק אילו תוכנות מותקנות במחשב - תעלה צילום אם אינך מזהה.
למשל - תוכנה שמאפסת את המחשב למצב שלפני השינויים - Deep Freez
Win+R
optionalfeatures.exe

Unified Write Filter
אם מופעל, יש לכבות (לאחר נטרול (uwfmgr.exe filter disable) )

HelpSupport

Active member

HelpSupport

Active member
זו תת-תכונה של Device Lockdown
מהתגובה הראשונה שלך ומהקישור שנתת לא מצאתי - עכשיו כן.

עכשיו כשמצאתי וקראתי את ההסבר, בינניו, אתה חושב שהשואלים בפורום הזה, וברמת הידע המזערית שיש להם במערכות הפעלה, יבינו מה כתוב שם?
ברירת המחדל של התכונה היא לא מסומנת ומופעלת ואני מניח שהמצב גם אצל השואל - נחכה לתגובה ממנו.

arseny92

Well-known member
מנהל
מהתגובה הראשונה שלך ומהקישור שנתת לא מצאתי - עכשיו כן.

עכשיו כשמצאתי וקראתי את ההסבר, בינניו, אתה חושב שהשואלים בפורום הזה, וברמת הידע המזערית שיש להם במערכות הפעלה, יבינו מה כתוב שם?
ברירת המחדל של התכונה היא לא מסומנת ומופעלת ואני מניח שהמצב גם אצל השואל - נחכה לתגובה ממנו.
נכון, ברירת המחדל של תכונה זו הוא מצב לא מופעל, אבל מי יודע מה היה לבעל המחשב הקודם, מאחר והשואל ציין שזה מחשב יד שניה, זה גם יכול להיות מחשב מוגדר סטייל אינטרנט קפה לאי שמירת נתונים והדרך להגדרה של זה באמצעים מובנים במערכת (צויין יש רק חלונות ואופיס אז סביר להניח שאין יישומי צד שלישי), היא על ידי התכונה הזאת.

arseny92

Well-known member
מנהל
איך מגיעים למסך הזה?
ראה הודעה #3, בחלונית "הפעל" אשר מוצגת בלחיצת המקשים Win+R כותבים optionalfeatures.exe
היכן כותבים את שורות הקוד האלו? ב-cmd?
כן, בתנאי שהתכונה מסומנת
לבדוק אם מסומן, ואם כן, לכבות ע"י הקוד (uwfmgr.exe filter disable ב-cmd עם הרשאות מנהל) ואז להסיר את הסימון

למעלה