איך מגיעים ללשכת תל השומר!?

angel enamorado

New member
איך מגיעים ללשכת תל השומר!?

אוטוטו יש לי צו ראשון (ביום חמישי) ואין לי שמץ איזה קו אוטובוס, מאיפה ושל מי לקחת.. איפה לרדת וכו'.. אני גרה אממ ברחוב העמק ככה שזה דיי קרוב לתחנה מרכזית פליז הלפ!

badboy3919

New member
טוב אני אסביר לך בקצרה (או שלא)...

תקומי מוקדם בבוקר,בשעה 6:35 בדיוק (מומלץ להגיע קצת לפני) יוצא מתחנה מרכזית קו מספר 564 של אגד כמובן (מהתחנות שנמצאות בתוך התחנה (לא על ויצמן). יקח לך בערך שעה-שעה ורבע להגיע למקוטם שנקרא "מסוף תל-השומר",שם הרבה חיילים יורדים ושם גם את צריכה לרדת. כמה מטרים מהמקום שאת יורדת מהאוטובוס (מס 564) יש אוטובוס מספר 2 שזהו קו פנימי שלוקח אותך עד הלשכת גיוס (תבקשי מהנהג שיגיד לך איפה זה הלשכת גיוס,זה אם אני לא טועה אחת התחנות הראשונות של הקו הזה). אחרי שתסיימי את כל הסידורים בלשכה (משהו כמו 5 שעות),את יוצאת מהלשכת גיוס וממש ליד היציאה יש את התחנה של קו מספר 2 (אותו קו שלקחת כדי להגיע ללשכה) רק בכיוון הנגדי ,לכיוון "מסוף תל-השומר" שמשם את לוקחת את קו מספר 564 בחזרה לכפר סבא. בחזרה לכפר סבא את צריכה לעבור את הכביש (לא לקחת את האוטובוס מאיפה שירדת בבוקר אלא לעבור לצד שני של הכביש). מקווה שיהיה לך בהצלחה...אם את צריכה עוד משהו תכתבי(אפילו לפרטי) ואני אעזור לך.

למעלה