איך ממשיכים מכאן?

יום ראשון יהיה לי יומולדת. באמת חשבתי וקיויתי שכבר לא אגיע אליו. שום דבר לא עוזר . לא לכאבי הגוף ולא לכאבי הנפש. שגם אלו וגם אלו כבר מעבר לכוחות שלי, ואני דווקא חזק. אני באמת כבר לא מחפש הקלה או תיקון כי אני לגמרי יודע שיש דברים שבורים מדי , למשל אני. אני אפילו לא יודע למה אני כותב את זה כאן כי אני לא חושב שיש פה מישהו שיכול לעזור לי. סתם מוציא קצת קיטור. מתוך תקווה שאליה אני נרדם כל לילה. שאולי סופסוף אלך לישון ולא אקום. שזה ייגמר כבר.זהו.

שירה כמים 1959

Well-known member
יום ראשון יהיה לי יומולדת. באמת חשבתי וקיויתי שכבר לא אגיע אליו. שום דבר לא עוזר . לא לכאבי הגוף ולא לכאבי הנפש. שגם אלו וגם אלו כבר מעבר לכוחות שלי, ואני דווקא חזק. אני באמת כבר לא מחפש הקלה או תיקון כי אני לגמרי יודע שיש דברים שבורים מדי , למשל אני. אני אפילו לא יודע למה אני כותב את זה כאן כי אני לא חושב שיש פה מישהו שיכול לעזור לי. סתם מוציא קצת קיטור. מתוך תקווה שאליה אני נרדם כל לילה. שאולי סופסוף אלך לישון ולא אקום. שזה ייגמר כבר.זהו.
אני כל כך מכירה. כל כך מבינה. וחציי מזדהה.
הייתי במקום שבו הזדהיתי במלואי, והחיים היו אז רק עינוי אחד מתמשך שאי אפשר לראות את קיצו.
אבל יש לנו חיים חד פעמיים.
אסור לנו להתייאש ואסור לנו להרים ידיים.
אני שמחה שכתבת ומקווה שתמשחך לכתוב ותילחם על החיים שלך.
הכאב הכי נורא ישכך ויירגע... תראה.

כוכבית מצויה

Well-known member
מזל טוב, מקווה שתמצא דרך לחגוג.

nothing but the truth

Well-known member
אני מבינה שפה תוקפים אותי.וזה ממש מיותר! מסכימה עם שירה שאכן לא מתאים פה להציע את השרות שלי.לא ייקרה יותר!
וקצת עלי.אני לא פסיכולוגית ןלא פסיכיטארית.אני מאמנת כושר פרטית לאנשים בעלי צרכים מיוחדים.אני לא מרפאה אותם קטונתי מלעשות זאת.
אבל מה שכן אדם שמתאמן איתי בשעה שאני איתו הוא עסוק באימון ופחות בדיכאון ובמחשבות הרעות שלו.וכפי שאמרתי קודם אני בזמן האימון אם אדם רוצה לפרוק מה שהוא מרגיש אני קשובה לו. ואגב המשפט "נפש בריאה בגוף בריא" הוא לא קלישאה.
לא תקפתי אותך. כתבתי שאנו לא יודעים אם את אשת מקצוע, ומסתבר שצדקתי. את לא.

ספורט זה בהחלט דבר בריא ומומלץ לכולם (אני אומר את זה בתור אחד שעוסק בספורט קביעות במשך שנים, למעט בתקופות של פציעה).
אפשר לעשות ספורט גם בלי מדריך. מי שרוצה יכול להעזר במדריך (לא התרשמתי שהבחור הוא בעל צרכים מיוחדים, כך שאני לא רואה כיצד יש לך ערך מוסף בעניין).

בכל מקרה , זו לא אמורה לשמש פלטפורמה פרסומית. אם את מעוניין להעניק אימון כושר פרטי בהתנדבות מלאה - את מוזמנת לעשות את זה. אבל גם אז, רצוי שתציגי את עצמך כמאמנת כושר ולא תרמזי על יכולות כאלה או אחרות בתחום בריאות הנפש, ובטח לא תבטיחי הבטחות.

בהצלחה

in bal1

Well-known member
שאני אומרת צרכים מיוחדים הכוונה גם לאנשים עם דיכאונות וחרדות.אולי המונח צרכים מיוחדים לא מתאים פה.
ולגבי אימון עם מדריך או בלי מדריך אז יש אנשים שזקוקים למדריך ואומרים לי בלעדייך לא היינו זזים.
ויש אנשים כמוני וכמוך שמספקים חזקים להרים את עצמנו ולעשות כושר לבד.
וכבר התנצלתי לגבי להציע את שירותיי כאן זה אכן לא במקום.

in bal1

Well-known member
וגב עם כל האנשים האלה שאני איתם מעל 7 שנים יש עלי מעקב כל הזמן.אם זה מהמשפחה שלהם,אם זה מהעובדים הסויצאלים שלהם,מנהלים וכ'ו.ואני עדין איתם אז סימן שנזק אני לא עושה!כי אם הייתי עושה נזק היו כבר מעיפים אותי מכל המדרגות.
זהו סיימתי להצטדק.

אם אתה אוהב אותה והיא לא אוהבת אותך, עדיין חשוב מאוד שתאהב את עצמך. תעשה דברים שאתה אוהב ושמשמחים אותך, ותאהב את עצמך בזכות הדברים שאתה אוהב לעשות. ככל שתאהב את עצמך, פחות תצטרך אהבה מאחרים. בעתיד תמצא חברים וחברות אחרים שתוכל להעניק להם אהבה ומעשים טובים מתוך עצמך. אתה גם יכול לשמוח אם האישה שאתה אוהב מאושרת עכשיו בדרכה החדשה. שמחתי לדעת שיש לך יום הולדת, מקווה שיהיו לך חיים מהנים ושמחים.

למעלה